T-Mobile a SMS zdarma: budete SMSkovat jako o život?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Kolik pošlete SMSek zdarma?
Budu SMSkovat jako o život 34 %  40%  [ 34 ]
Textovek pošlu jako obvykle 32 %  37%  [ 32 ]
Akce mě nezajímá, SMSky nepíšu 19 %  22%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 85

Odeslat příspěvekod anttonio 21. 8. 2005 10:47

ste masla ja jich za sobotu poslal pres 800, a tet posilam a planuju aspon na 4 000
anttonio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratu 21. 8. 2005 10:52

jj, taky jsem už tomu docela propadl, ale 4000 sms, to fakt ne! Píšem si s kamarádkou (takže za včerejšek tak 25), pak ten spam je taky jednou rozeslal :mrgreen: (40), no a pak nějakej lidičkám zhruba tak 30... celkem to dělá kolem 90 sms ;) dneska to bude klidnější :D

tedka mi dorazila sms, u který jsem se docela zasmál:
... tohle jsou tri tecky stesti! Kdyz je posles dalsim padesati lidem, tak na***es operatora, protoze to mas zadarmo! :D
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kledr 21. 8. 2005 12:28

lol ja pisu o sto pero uz mne boli palec, asi to budu muset pichnout k pocitaci psat na klavesnici. Ale maj to pretizene to se musi nechat :tleskani
Kledr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cibtom 21. 8. 2005 12:30

škoda že už to dneska končí, teprve jsem se začal rozjíždět....
cibtom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 21. 8. 2005 12:41

další pěkná sms co mi přišla :)

Protoze mam dnes sms zadarmo, posilam prani:
Vesele Vanoce a stastny Novy rok. Za prachy uz to posilat nebudu :mrgreen:
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 21. 8. 2005 13:13

Psal jsem si jedině s lidmi, se kterými jsem nemol být ve spojení na ICQ/Jabberu. Uznávám, že jsme si dělali SMS vtípky s obrázky, ale pouze mezi sebou. Nenapadlo by mne někoho spamovat. Lidé, kteří tohle dělají, jsou skutečná hovádka. Nevím, jak jinak to slušně vyjádřit... Jsme skutečně tupý národ, to se musí uznat. Je mi z toho fakt smutno :-(

goob B-]
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod citrusak 21. 8. 2005 14:37

anttonio píše:planuju aspon na 4 000



Tak to jseš blázen jaký to má význam, že pošleš tolik SMS bude chleba nebo pivo levnější? To těžko
citrusak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anttonio 21. 8. 2005 14:59

tm to bude stat prachy
anttonio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mickaelb 21. 8. 2005 15:06

Dal jsem si predsevzeti, na sms v tomto vikendu neodepisovat :-o
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pierrosse 21. 8. 2005 15:55

Dalsi chudak co musi za sms platit...
Pierrosse
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 21. 8. 2005 16:28

anttonio píše:tm to bude stat prachy


Chlapče, vzpamatuj se!!! Ono kdyby sis založil firmu a někdo zneužíval Tvojí dobroty a jen pro to, aby Ti uškodil, chtěl bych Tě vidět, jak bys jásal. Kvůli hovádkům tohoto typu můžeme v této republice na takovéhle akce brzy zapomenout, protože se na to každá firma vykašle. Chováte se jak tupé stádo. Bože, proč kolem mne musí být samí tupci? :cry:
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierrosse 21. 8. 2005 16:53

T-mob to ma urcite dobre spocitane, kdyby se mu ta akce nevyplatila a tratil by na tom, tak by ji neudelal :hm
Pierrosse
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 21. 8. 2005 16:56

goob píše:
anttonio píše:tm to bude stat prachy

Kvůli hovádkům tohoto typu můžeme v této republice na takovéhle akce brzy zapomenout, protože se na to každá firma vykašle. /quote]


Sorry, ale naivní jako houpací kůň jseš tady především Ty.
Za prvé: Neboj se, že si to TMO pořádně a opakovaně nespočítal jestli má nebo nemá cenu takovou akci dělat.
Za druhé: TMO to zcela jistě nedělá z "dobroty" :roll: jak se naivně domníváš, ale ze snahy se zviditelnit (otázka je kdo ho ještě nezná?), tzv. PR stunt. Až se příště budeš pocit, že TMO nebo kterýkoli jiný mobilní operátor dělá cokoli z "dobroty" doporučuju si před spaním prolistovat faktury za poslední rok dva které ti naúčtoval, popřípadě se podívat kolik jsi utratil za kredit, pak to porovnat s jejich hospodář. výsledkem a myslím, že tě ten pocit spolehlivě přejde.
Za třetí: No a pokud se to TMO skutečně náhodou vymknulo z rukou, tak mně to rozhodně netrápí a špatně kvůli tomu spát nebudu. Celé roky "pouští žilou" oni nám (i když oproti nehoráznému způsobu jakým to dělají zlodějské banky je to pořád slabé) tak se nemůžou divit, že spousta lidí SMSkuje třeba jen se snahou jim uškodit.
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod cibtom 21. 8. 2005 17:11

Jo a mám ještě něco k rychlosti. Mně SMSky chodí fakt rychle, ale některým známým třeba až za 5 hodin. Asi je to individuální, osobně nemám problém s žádnou službou kromě doručenek.
cibtom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 21. 8. 2005 19:14

to Magistr Kelly: Asi jsem naivní, když mám pocit, že by se nemělo zneužívat toho, co mi druhý nabídne.. Je hovadismus posílat najednou tisíce zpráv lidem, kteří mi nestáli třeba rok za to, abych jim napsal nebo zavolal. Nevím jak Ty, ale já bych se cítil docela trapně :-/
goob B-]
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků