Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marecek.now 8. 4. 2008 12:53

napsalo mi to, že je pro mobil 3.63! a pak když jsem kliknul na to Go to Nokia... tak tam je takovej seznam telefonů, ale 5310 v něm nebyla... chápeš?
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 4. 2008 12:57

Na seznam telefonů neklikej, to je zbytečný :)) holt musíš počkat no
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marecek.now 8. 4. 2008 13:01

no jinak asi těžko nějakej FW stáhnu když to nevyberu ze seznamu... už si to někdy dělal?
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 4. 2008 13:07

To je divný, buď to stáhli nebo nevím, ale před několika dny v tom seznamu ten telefon byl.

EDIT - Jinak podle fóra Nokia cituji jednoho uživatele

Wohoo! Updated to v05.81. The loudspeakers are louder and the equalizer is much more sensitive. Nice. thx nokia. After 45 minutes of listening no cracks/pops.

Tak FW 5.81 opravdu řeší praskání, ekvalizér je citlivější, a zvuk hlasitější... Jen teď nechápu, jakto že není k dispozici NSU na stránkách Nokie
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 8. 4. 2008 13:17

Stejně je to ale na hlavu postavený, aby si obyčejný uživatel a zákazník musel takto sám opravovat chyby výrobku. Jinak se to ani nazvat nedá. :-/
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 4. 2008 13:24

Hlavně jsou u Nokie pitomci, sry za tak silný slovo, ale vypustit telefon, který trpí vadami jako je praskání ve sluchátkách a restartování. Tak to jinak nazvat nejde, telefon se prodává skoro půl roku a pořád s ním má několik milionů lidí problémy.
Naposledy upravil Carismatico dne 8. 4. 2008 14:05, celkově upraveno 1
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rammstein 8. 4. 2008 13:31

me se tahle nokie opravdu libi. ma dobrou vybavu i opravdu dobre rozmery
ja si stejne pripojim vlastni sluchatka
myslim ze restartovani vyresi novej firmware

//seterwohipikule: je opravdu nutné zde psát tři příspěvky pod sebe v rozmezí tří minut?
rammstein
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 8. 4. 2008 13:53

carreaum17 píše:Hlavně jsou u Nokie pitomci, sry ze tak silný slovo, ale vypustit telefon, který trpí vadama jako je praskání ve sluchátkách a restartování. Tak to jinak nazvat nejde, telefon se prodává skoro půl roku a pořád s ním má několik milion lidí problémů.

Já si tímhle prošel s N6234. Ta tu byla dokonce dříve než N6233 a s nimi přišla nová série. Marně jsem věřil, že když 5310 je na stejným sérii, tak to už dělat nebude a že to budou mít vychytaný. :-l
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 8. 4. 2008 14:04

no coz chlapci....tak co je to jen stroj:-DD..vemte si jaky ted treba dela problemy W810i je to i na foru tady diskuze ze se seka kvuli Vodafone live...pste si nevyberete..tak budte radi ze to jde taghle jednoduse prehrat doma a nemusite posilat nikam nic do servisu:-)..jinak ten anglican mluvil pravdu mam ten 5.81 firmware a je vazne znat ten ekvalizer a lepsi( o neco lepsi hlasitost)...tgaze ted sem skoro maximalne spokojen:-)
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 4. 2008 14:06

Aspoň za ten FW dík Nokii.

Apofiz5310 - nemáš náhodou instalační soubor na NSU ? na stránkách Nokie totiž není....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 8. 4. 2008 14:07

jinak prave sem cetl recenzio na ten novej Samsung G810..to je stroj ty jo:_)))chtel sem N95 do budoucna poridit...ale jak sem uvidel ten samsung tak zatim vede ten:-))..ale to opravdu az do budoucna:-D...jen se bojim ze nebude mit tak kvalitni zvuk jako 5310ka...by me i zajimalo srovnani zvuku ve sluchatkach N95 a 5310 :-)
Apofiz5310 - nemáš náhodou instalační soubor na NSU ? na stránkách Nokie totiž není....

muzem se domluvit vecir poslu ti instalcku pres QIP :-)
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 8. 4. 2008 15:45

Apofiz5310: Taky jsem to teď četl. Já už uvažoval o U600, ale to je s.áč a potom G800 od T-mobilu. Ale co jsem si o něm přečetl, tak jsem zjistil, že Samsung zdaleka nevychytal všechny mouchy.
Já bych raději počkal s nákupem, jestli zase nebudou mušky. I když je to Symbian a měl by na tom být stejně jako N95, ale kdoví. :-|

Jinak na 5310 mrzí nemožnost regulace hlasitosti na sluchátkách. To holt chce Symbian nebo Bluetooth sluchadla. ;-)
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taalibba 8. 4. 2008 16:24

Chcela by som sa opýtať či to aj ostatným užívateľom funguje tak zle fotoaparát ako mne?? Fotky sú príliš rozmazané...neviem, čo s tým mám robiť... Kto mi vie poradiť?? prosím..
taalibba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 8. 4. 2008 16:28

Nevím, jak zle rozmazané fotky pořizuješ, ale uvědom si, že foťák je bez autofokusu. No a jestli při focení zatřeseš nechtíc rukou nebo mobil při focení špatně držíš (např frajersky v jedné natažené ruce), tak to nebude foťákem. :-D
S tímhle founem se dají pořídit dobré fotky pouze za velice dobrých světelných podmínek. Venku za slunečna. :mrgreen:
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod driveX 8. 4. 2008 17:32

Jsem to ale vůl :-| ]:-< 2 hodiny řeším chybu v nss kvůli změně produc code, abych si mohl nahrát 5.81 a nakonec zjistím, že už je na nsu >:-( :oboze

Edit: Tak je to totálně v knedlu.. stáhl se mi anglický fw :eh
Naposledy upravil driveX dne 8. 4. 2008 17:47, celkově upraveno 1
Nokia N82 FW 31
Nokia 5310 XM (jako nová - vypraná v perwollu black magic)
iRiver H320 (FW 1,29KR + RockBox)
PSP (CFW 5.00M33 + 1.50 kernel)
driveX
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků