Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod surel 7. 4. 2008 13:27

Chtěl jsem se jenom zeptat. Nevíte náhodou jak nastavit správně odchozí poštu u Nokie 6300? Mám účet na centrumu, ale když se to snažím nastavit, tak mi to jen vypíše Nelze navázat spojení se sítí, Ověřte nastavení spojení. Přitom například přijímat emaily lze bez problémů. Předem děkuji za vaše rady.
surel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 7. 4. 2008 13:32

To rednecek: Krytku mas tu, vymenit si ju mozes aj sam, ale na krytku mi to pride dost drahe.
Kód: Vybrat vše
http://www.gsm-shop.sk/detail-vyrobku.php?id=6070&menu=1489
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dizi 7. 4. 2008 13:35

Prosim o radu: Existuje nejaky java player, taky co by prehraval video vacsie ako 174*144? A nejaky dobry free converter do toho? Diki za rady a odpovede
Simpsons rulezzz
dizi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 7. 4. 2008 14:07

Takze asi mas namysli 176x144 a player existuje, ale neprehra to, prehra len to co mobil podporuje, a n6300 vacsie videa proste nepodporuje.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redneck 7. 4. 2008 14:20

Děkuji za tip. Rozhodně za to ale takovou cenu nedám :-) to si tam raději nechám díru. Alespoň to nebudu muset pořád oddělávat. Stejně to ale pánové inženýři z NOKIE nedomysleli. Kdyby ji udělali z gumy, tak je to bez problému.
Redneck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 7. 4. 2008 14:30

N95 nema krytku miniUSB konektoru a nic sa nedeje.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 7. 4. 2008 14:54

dizi píše:Prosim o radu:...A nejaky dobry free converter do toho? Diki za rady a odpovede

skus http://www.miksoft.net
---------------
To surel> mas v osobnom konfig. nadstaveni ochr.login vyp,server odch posty: smtp.centrum.cz? Port 25, miesto prist.smtp:proxy vyp,gprs,nadst prist:internet. Neviem ci to pojde.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerry 6610 7. 4. 2008 15:24

Zdravím , když přes usb přetahuju něco do telefenu hlásí mi to chybu operace kde muže být zrada? díky
nokia 6110-6210-6610i - 62310i -6500 a konečně nokia 6300
jerry 6610
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxalfxx 7. 4. 2008 15:38

surel píše:Chtěl jsem se jenom zeptat. Nevíte náhodou jak nastavit správně odchozí poštu u Nokie 6300? Mám účet na centrumu, ale když se to snažím nastavit, tak mi to jen vypíše Nelze navázat spojení se sítí, Ověřte nastavení spojení. Přitom například přijímat emaily lze bez problémů. Předem děkuji za vaše rady.

Odchozí SMTP server máš podle operátora u koho jsi, já mám T-mobil, tak tam nastavím: smtp.t-mobile.cz.
Podle svého operátora si to najdi na jeho stránkách :)
5110 :arrow: 6210 :arrow: 6310i :arrow: 6300
xxalfxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod surel 7. 4. 2008 16:02

Díky. To mi pomohlo. Já mám Vodafona takže smtp.vodafonemail.cz a už to jede. :-)
surel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jehne222 7. 4. 2008 16:43

kdyby měla 3g a symbian tak nečekam!!!!
Nokia 6310i ---> Nokia 6070 ---> SE D750i ---> SE V630i ---> HP ipaq voice messenger ---> Nokia 6310i (nejlepší telefon :D)
jehne222
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 4. 2008 16:50

jehne222: tak zalov v jiných vodách..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 7. 4. 2008 21:44

jehne222 píše:kdyby měla 3g a symbian tak nečekam!!!!

to byl post s obrovskou přínosnou hodnotou...
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xpojnt 9. 4. 2008 00:14

Zdravim..mel bych dotaz..vim, ze 6300 a kor Nokie nejsou delany pro vyuziti zabavy apod., ale sem tam je fajn si zahrat nakou hru , kdyz se jede v buse apod. Problem je, ale ten, ze co se tyce tech novych tak skoro zadna nejde :(( vim, ze musi byt velikost her max. do 1 MB..casto hru spustim, ale pak se sekne a napise "Out of memory Error java/lang/OutofMemoryErrors" a jediny co si zahraju jsou tak 2 roky stary java hry :(..muze mi nekdo problizit v cem je problem? Diky moc :)..
Xpojnt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 4. 2008 09:42

Taku hru musi tato nokia podporovat. Ja som poslal na SE hru a sla mu ale sekala a nebola pisana v podpore. Dalej som stiahol staru hru. Tiez nebola v podpore a sla dobre. Ale len cez stvrt displeja. Niektore hry(hlavne 3D) nemusia mat az 1MB ale po spusteni sa zaplni ramka telefonu a nedokaze pracovat. Tiez moze fungovat hra co ma nainstalovana viac ako 1MB ale po spusteni nevyuzije tolko pamate. Mal by si si najst niekde v casopise, google alebo odkial to stahujes podporu telefonu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků