Výkup starých mobilů u T-mobilu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Szapet 13. 11. 2007 08:36

Chci se zaptat, jestli někdo nemáte přehled, zda jde ten "recyklístek" za staré mobily použít i pro slevu na telefon, když si ho chci vzít jako TM Extra (smlouva na dva roky s min. měs. plněním) ?
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 13. 11. 2007 09:05

Bylo ta myslím napsáno že by to jít mělo, ale zkus se zeptat na infolince operátora.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bublina22 13. 11. 2007 09:35

Včera jsem si telefon brala na twist mobil extra a recyklístek mi odečetli z celkové ceny nákupu mobilu,takže si myslím t-mobile extra by se na to mělo vztahovat také. :lol:
bublina22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Szapet 13. 11. 2007 09:54

Tak to by bylo skvělé ... Dneska tam jedu ... :tleskani
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 13. 11. 2007 13:40

Szapet : Ano, jde to. Ty možnosti uplatnění jsou celkem široké, viz. bleskovka. Jelikož se mezi námi pohybují i sběratelé s desítkami vysloužilých telefonů, tak připomínám limit 5 lístků na osobu :wink:
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Szapet 13. 11. 2007 21:28

Tak jsem byl ve značkovce a docela jsem byl nemile překvapen - ty telefony, které jsem chtěl, jsou v kamenném obchodu přes 1000,- korun dražší než na webu TM - což je 20% (např. SE W810 web - 4699,- a na značkovce 5800,- ) ... docela mazec - čekal jsem, že to bude dražší, ale tohle ??? To jsem mohl ty nefunkční telefony rovnou hodit do škarpy ... Vzal jsem radši Twist sadu s Nokií 2630 u které byla ta cena prakticky stejná na webu i ve značkovce, takže mělo smysl jim tam ty telefony nechat ...
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 15. 11. 2007 15:33

Chtěl bych se zeptat, jaké telefony vykupují, spíše v jakém stavu musí být,aby je vykoupili, hlavně: funkční displej, všechny části krytu, baterii, klávesnici. Budu moc vděčný za všechny odpovědi a zkušenosti...
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 15. 11. 2007 15:36

Nejdůležitější je nálepka s IMEI telefonu pod baterkou... Jinak je to celkem jedno... Fungovat nemusí vůbec...
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 15. 11. 2007 15:52

a je k němu nutný kryt ? Myslím jako kdybych jim třeba donesl nefunkční 3310 bez krytu...
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 15. 11. 2007 16:15

Ne, stačí jenom telefon. Odevzdal jsem 2 telefony bez baterie, která byla zároveň i zadním krytem, neřekli vůbec nic.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 15. 11. 2007 17:18

A ještě bych měl dotazy, abych mi ty telefony vykoupili, a následně si za ně koupil Nokii 1600 se simkou na které je kredit 800,-, musím již být zákazníkem T-Mobile ? A ještě, udaných 5 recyklístků je možno použít na jeden nákup (když půjdu vícekrát za sebou, a vždy koupím 1 věc, půjde to) a nebo pro jednu osobu na jeden nákup ??
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 15. 11. 2007 17:41

1. ne
2. Sami v prodejnách v tom nemají jasno, někde říkají, že jakýkoli počet lístků na 1 nákup, někde jen 5 na 1 nákup. Lístky jsou anonymní, takže tam můžeš jít nakoupit, kolikrát chceš. Pokud si ovšem při nákupu nepoznačí údaje z občanky, to by mohl říct někdo, kdo už nakupoval. Ale není přece problém poslat tam kámoše nebo členy rodiny, to se dá dycky snadno obejít.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 15. 11. 2007 17:48

Jojo...jasný, díky moc :) Někde jsem právě četl že musím být zákzníkem T-Mobile,což nejsem, ale nebylo mi jasné, jak by si to ověřovali... :hm

Prosím, kdo má s tímto jakékoliv zkušenosti, nechť prosím odpoví a napíše konkrétně ve kterém obchodu tak pořídil :lol: :tleskani
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 15. 11. 2007 18:27

TomeekHoleek píše:Někde jsem právě četl že musím být zákzníkem T-Mobile, ..o/quote]
Nepravda. Stačí zajít na kteroukoli značkovku.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Szapet 15. 11. 2007 19:19

U těch telefonů je důležitý hlavně IMEI - pokud není mobil funkční je důležitá nálepka pod baterií - přičemž ta baterie tam být nemusí - měl jsem dva takové ... S tím uplatněním slevy na pouze jeden nákup se mi to nezdá - prostě pokud hned nevybereš celou slevu, necháš si zbylý "recyklístek" a příjdeš příště ... A zákazníkem TM určitě být nemusíš - to by byli sami proti sobě - třeba s Twist sadami si vlastně nový a potenciální budoucí tarifní zákazník vyzkouší služby T-mobilu ...
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron