SE S500i - klávesnice

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cosmicboy 11. 9. 2007 12:39

Nazdárek lidičky,
uvažuju o koupi tohoto telefonu, ale na netu jsem našel několik diskuzí, kde si majitelé černo-zelené verze stěžují na to, že již po krátkém používání mobilu praskají tlačítka - regulérně se uprostřed zlomí. Zlatá verze prý tento problém nemá. Je tu někdo s tímto telefonem, kdo mi mi to mohl potvrdit, popř. vyvrátit?
Díky
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod DomWindows 11. 9. 2007 17:50

Mno, také by mě to zajímalo, jelikož si chce tento mobil koupit sestra a tomto údajném problému ví :? Já zůstanu věrný nabušené K800i. :tleskani
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 9. 2007 18:06

Moh bys prosím tě napsat linky na fora kde se píše o tomhle problému. Dík. Můžeš klidně i do SZ.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DomWindows 11. 9. 2007 18:13

Budu otevřený ke všem lidem, stačí trošku hledat :lol:

TRY IT GOOGLE :lol:

Tady je odkaz na jedno s fór 8)
DomWindows
Junior


Odeslat příspěvekod pete.vlk 13. 9. 2007 14:49

Také bych si jej hned koupil,tohle mě ale netrápí.Mají to PRÝ vyřešené...jedna návštěva servisu a je to.pry chemie za to může...spíš mě zlobí fakt,že na netu je uplně nové prostředí tohoto telefonu a když jsem jej držel v ruce našel jsem jen klasické menu (ikony a tak).
No jen mrkněte:
http://www.youtube.com/watch?v=otWF6ms5 ... ed&search=
Nokia 8800 Carbon Arte, nově iPhone 3GS 16GB
když máš v p*deli deštník,neotvírej ho
pete.vlk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 20. 9. 2007 18:36

to je jen schema..jinak kamkoska dva dn y a klavesnice popraskana je to nejaka ta chemie (barva polupana) tak to reklamovala...mela zelenou versi prej zlaty to nedelaj
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mendar 17. 10. 2007 13:24

přítelkyně má zlatou a já jsem si koupil černozelenou verzi a jí popraskali tři tlačítka a mě nic...je fakt že jsem si ten telefon koupil asi o měsíc pozdějc tak je možný že už udělali nápravu
mendar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frajerlada 17. 10. 2007 19:18

mendar píše:přítelkyně má zlatou a já jsem si koupil černozelenou verzi a jí popraskali tři tlačítka a mě nic...je fakt že jsem si ten telefon koupil asi o měsíc pozdějc tak je možný že už udělali nápravuu/quote]

Však jsou 2 roky záruka takže tlačítka by neměl být důvod si tento mobil nekoupit :lol:
Frajerlada
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Verča 24. 10. 2007 06:52

Mě taky tlačítka popraskaly po třech týdnech :hm no tak zítra odesílám mobila na reklamaci... doufám, že to vyřešej rychle :oboze
Verča
Junior

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 1. 11. 2007 16:18

Tak jde o to, jestli to odesíláš přímo do servisu nebo přes prodejce/operátora...Já jsem telefon reklamoval u operátora, kde jsem ho kupoval (Vodafone) a telefon se mi vrátil na den přesně za 4 týdny...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akrub.jr 4. 11. 2007 15:52

Tak já mám zeleno-černou S500i, tlačítka mi praskla, už mám novou klávesnici a už je fakt v pohodě...takže si nemyslím,že to je důvod si ho nekupovat...myslím,že u dnes prodávaných už to není, já měl jednu z prvních...
akrub.jr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 6. 11. 2007 19:59

Taky si myslím, že jenom kvůli klávesnici nekoupit...Poslední dobou docela intenzivně píšu a vyměněná klávesnice drží...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 1. 12. 2007 23:25

Už nedrží...Po měsíci, co se mi telefon vrátil z reklamace, opět klávesa dva v háji, o další dva dny později se přidala i jednička...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků