Mobilmania podvádí (prý) s návštěvností..

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod YAMATO 17. 8. 2005 19:15

Tak jsem si dal tu práci a celou tu diskuzi na Lupě přečetl a po pravdě mě pan Lutonský nepřesvědčil. Možná to není podvod, ale s etikou to nemá mnoho společného...jsem tím vším poněkud zklamán...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 8. 2005 19:17

Mám stejný názor... něco takového jsem nečekal...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p a r ch a n t 17. 8. 2005 20:15

Mno, mel jsem lepsi mineni o CPressu a tohle je peknej voltr na zadavatele reklam.
p a r ch a n t
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 17. 8. 2005 20:17

Nevim o co vam jde kvalite to neprida a neubere
clanky jsou porad kvalitni tak nevim o co vam jde je me jedno kolik to ma navstevnost
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 17. 8. 2005 20:26

Jde o princip.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p a r ch a n t 17. 8. 2005 20:27

Mno, jde o to, ze se chteli napapkat a moc u toho mlaskaji. Jinak vysoka navstevnost pritahuje inzerenty a ti znamenaji penize. No a kdyz je lakaji takto... Ze by pan Lutonsky setril na novy byt, aby mohl byt napsan na zvonku jen on? :D
p a r ch a n t
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nesa 17. 8. 2005 20:41

Konečně, konečně jsem se dočkal, že se Marek L. pustil do diskuse na život a na smrt :D Sice to nebylo moc o mobilech a nebylo to třeba s fenoménem ČeRteM8210 :), ale jako jó.

Fotka je vlastnictví, takže MM má plné právo mít obrázky na svých serverech, tím pádem může počítat návštěvu. Pakliže se pak vydávám za nejčtenější web už záleží na svědomí. :)
Nesa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 17. 8. 2005 21:07

Diskutovat s Radkem Hulánem je taky docela řezba, ne?
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas.kulda 17. 8. 2005 21:44

Já čtu mobilmanii denně, ale naprostá většina bannerů se mi nezobrazuje. Místo toho vidím akorát text reklama nebo blocked by KPF. Filtrování funguje skvěle. Návštěvnost se taky započítá, ale reklamy se nezobrazí. MobilMania má peníze a já ty bannery ani nestáhnu. Je to podvod na inzerenty? Platí za to, co se nezobrazilo. A stránky se načítají rychleji, na reklamy jsem stejně nikdy neklikal.
tomas.kulda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 17. 8. 2005 21:46

YAMATO ano o princip
ale delate tu z toho jako by se delo ja nevim co
Nesa nejctenejsi web o mobilech proto ze mobil.cz je na nic a ostatni nejsou tak kvalitni nebo zname
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 17. 8. 2005 22:15

Právě i proto mi něco takového přijde zbytečné.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ? 18. 8. 2005 07:14

no uz se tesim, az se nam redakce bude zase chlubit se svou navstevnosti...
?
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tlumex 18. 8. 2005 13:34

tomas.kulda píše:Já čtu mobilmanii denně, ale naprostá většina bannerů se mi nezobrazuje. Místo toho vidím akorát text reklama nebo blocked by KPF. Filtrování funguje skvěle. Návštěvnost se taky započítá, ale reklamy se nezobrazí. MobilMania má peníze a já ty bannery ani nestáhnu. Je to podvod na inzerenty? Platí za to, co se nezobrazilo. A stránky se načítají rychleji, na reklamy jsem stejně nikdy neklikal.y/quote]

:shock: :shock:
pak si normalni zlodej podle pana Lutonskeho / tak me pre par lety nazval kdyz sem si tu reklamu trosiku omezil abych se vubec k necemu prokousal /
Podle myho skromynho nazoru je to podvod na lidi kteri se reklamou zivi prsit se i pristupama lidi z jinych serveru keri sem zabloudi kvuli obrazku nejakyho telefonu a povazovat to za normani pristup se vsema banerama je pro me normalni podvod!
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 8. 2005 14:17

Tlumex píše:Podle myho skromynho nazoru je to podvod na lidi kteri se reklamou zivi prsit se i pristupama lidi z jinych serveru......

Ale vždyť ty si vůbec tu diskusi na lupě nečetl, tak nepiš takové nesmysly.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod YAMATO 18. 8. 2005 14:25

Ta diskuze na Lupě však právě toto podezření moc nezměnila, bohužel. Právně je to možná OK, ale etické to není.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků