Dotazy na Sagemy - sem!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nalimko 15. 9. 2007 19:01

Mam sagem my850C.Nevie niekto ako sa da zmenit uvodna animacia.Vzdy ked zapnem je tam asi polminutova animacia a neide vypnut.Dakujem
Nalimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod abakus123 21. 9. 2007 11:56

To Nalimko: chci se zeptat, jaké máš v menu jazyky, chci si pořídit nový sagem a zajímá mě jestli to umí i česky,


K animaci, myslím že sagem změnu animace nenabízí
abakus123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 21. 9. 2007 16:56

Nalimko kde si ho zohnal?? my850c zhanam, aky je ten mobil?? je super??

Hmm aj ja mam otazku presnejsie na tejto adrese tu na fore:
http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=43230

a oplati sa este zohnat si Sagem MyS 7 ??
podla mna hej, je ho malo na tomto svete a pre zberatelov ma aj hodnotu velku.....a nema ho hocikto....aspon preto ho chcem....

Hmm kde sa daju kupit nejake Sagemy, hlavne tie novsie typu my850c, ten by som velmi chcel...
diki moc za odpovede
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abakus123 22. 9. 2007 08:40

abakus123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TM 3. 4. 2008 14:19

animace jde vypnout - Nastaveni - Displej - Animace pri spusteni
pokud tam tuto moznost nemas bude nutne udelat zasah pomoci kabelu do pameti telefonu.
TM
Junior

Odeslat příspěvekod k3ksik 9. 4. 2008 16:36

Sagem MX6-2 sa neda odblokovat???Ze vraj to nejde...
Ericsson T10 -> Siemens A35 -> Nokia 3510i -> Siemens A50 -> Nokia 5510 -> Nokia 3510 -> SE K610i -> MDA VArio -> SE K750i -> Samsung X680 ->Nokia 6500s -> Nokia N95 -> Nokia E66 + Nokia 6230i + Nokia 6310i
k3ksik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TM 10. 4. 2008 06:28

odblok x6-2 jde. Ale je to dost komplikovane. Musi se ze zakladni desky vyndat flash chip, dat do ctecky (nebo jineho telefonu),... Je to trochu riskantni a cena takoveho odbloku je pres 1000,-. V Cechach tusim ze to dela http://www.stumobil.cz a na slovensku http://www.ppshop.sk
TM
Junior

Odeslat příspěvekod failes 27. 11. 2008 20:20

Ako mam odblokovat Sagem myX5-2 diki..
failes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TM 28. 11. 2008 08:09

stejne jako vetsinu sagemu od roku 2005 - je treba nejaky sagem box, rozebrat telefon, pripojit se na testpointy na zakladni desce + systemovy konektor a pomoci boxu odblokovat... zadne metody remote unlocku nebo generovani odblok. kodu na zaklade IMEI (to u sagemu neslo nikdy)
TM
Junior

Odeslat příspěvekod ZanyK 25. 12. 2008 13:09

Ahoj, nemate nekdo zkusenost se mobilem znacky Sagem my721x?
Dostala jsem ho k Vanocum a po vyzkouseni se mi stava, ze se treba cely kousne, pokud spustim fotak nebo video, nekdy to nabehne dobre, ale zase to jde nejak spatne ukladat, povetsinou se to taky uplne cele zakousne a je nutnost vyndat baterku. Dalsi veci, na kterou jsem narazila je to, ze je tam nejake spatne nastaveni, nejde treba prenastavit, aby se telefon, pokud jste v menu a chvili s nim nepracujete, ihned prepnul na hlavni "stranku", pote na "uvodni, hlavni" strance mi nejde prenastavit, co pod kterym tlacitkem bude, pod jednim je defaultne nastaveny fotoaparat a pod druhym w'n'w, tedy t-mobile web. Bud jsem slepa a nebo to tam opravdu neni, coz me moc mrzi, rada si tyto veci nastavim podle svych predstav :-(.
ZanyK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FUNNYJELEN 15. 1. 2009 21:27

Zanyk:

To by mě taky zajímalo...mám taky Sagem my721x a chtěl bych dostat nějak pryč přednastavený věci. Vzhled T-Mobilu nějakým způsobem dostat pryč a mít nějaký klasický, kde si budu moct měnit témata. Nevíte někdo něco o tom nebo jestli je na něj nějaký firmware a jak ho přehrát ?
Prý by měl být na planetsagem.com, ale stránky nějak nejedou ...
díky
FUNNYJELEN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas250 18. 1. 2009 16:24

Zajímalo by mě taky jak se změní ten skin.Ten růžovej T-mobile se mi nelíbí:(.Na planetsagem.com žádný skin na tento telefon není ,ani placený.
PS:Stránky fungujou jen IE.
Tomas250
Junior

Odeslat příspěvekod FUNNYJELEN 19. 1. 2009 07:07

No on by se měl nejspíš přeinstalovat firmware v telefonu, aby šlo něco změnit ... ale to je docela složitý a navíc záruka je pak fuč ... ale fakt mě ten vzhled TM vadí
FUNNYJELEN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sheen 21. 1. 2009 19:48

A nejdou tam hodit témata z jinýho Sagema? Prostě je nahrát na kartu nebo přimo do telefonu přes kabel/BT a pustit je(pokud půjdou) co to udělá např. tyto http://gallery.mobile9.com/c/sagem-mys-7-themes_118/1/ (má stejný rozlišení displaye). Ten telefon s originálním FW témata podporuje, je tam na výběr light and dark, jenže originální FW sem nikde nenašel a ten T-mobilovskej tuto možnost vůbec nemá.
sheen
Junior

Odeslat příspěvekod FUNNYJELEN 21. 1. 2009 22:46

sheen:

tak jsem to zkousel ty temata z myS-7, když říkáš, že je stejný rozlišení ... stáhl jsem něco s koncovkou .sis a nic ... kopčil jsem to na kartu i do founu a nešlo to nijak spustit v telefonu tak nevim ale ten vzhled ala tmobajl me docela vadi ....ale nejaka finta byt na to musi ... dyt my721x co nedodava tmobile ale primo vyrobce by toto meli podporovat ....

jenom zjistit jak na to :-]
FUNNYJELEN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků