Nokia 6110 Navigator

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ZOZO 22. 8. 2007 13:44

zdravim vespolek,
nemel by nahodou nekdo k 6110 original CDcko? Koupil jsem ji v zahranici a nemam k tomu ceske mapy :-(
Diky predem
zozo
ZOZO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foser 10. 9. 2007 07:28

Septisin píše:Měl bych malý dotázek... Route 66 mi stále vynechává dálnice ať již mám nastavenou nejkratší/nejrychlejší trasu a volbu vynechávání dálnic zap/vyp (zkombinoval jsem všechny možnosti - začínal jsem samozřejmě s vypnutým vynecháváním dálnic :-)). Například pokud chci jet z Prahy do Mrchojed u Plzně, žene mě to vždycky po okreskách a nevyužije to Plzeňskou dálnici... Nesetkal jste se někdo s tímto problémem?s/quote]

Jedna se o malou chybku FW.Pokud se podivas do Nastaveni ->$ Navigace, je tam 2x polozka "Pruhlednost navigacni listy". Jednou jako posunovaci jezdec a potom jako Vyp/Zap. Tak tou polozkou Vyp/Zap se ridi vyhybani se/pouzivani dalnic :-)
Udajne uz o tom Nokia vi a melo by se to vyresit pristim FW

-------------------

Reproduktor mi taky prijde, ze chrasti a ta vule z leve strany se po cca tydnu taky objevila (asi 0,5 mm pri zavrenem slideru)

//Radek E.: příspěvky sloučeny.
foser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod megaace 12. 9. 2007 16:10

dufam, ze to chrastenie odstrania tiez v najblizsom FW, je to tym, ze kazde zvysenie zvuku oproti tichu ide naplno asi stvrt sekundy... Cize potom nie je rozumiet druhej strane, ci uz pri volani alebo aj pri navigacii
megaace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalcewr 15. 9. 2007 12:25

No me to chrasti taky, ale chystam se s tim do servisu, protoze sem mel pocit ze to je HW problem? nejaky kontakt... A presne jak rikate, vuli mam take z jedne strany
michalcewr
Junior

Odeslat příspěvekod Outlook 29. 9. 2007 14:27

Ahojte lidi, hele jakou má výdrž baterie (řekněme bez GPS, s ní je to prý bez nabíječky katastofa)?
Outlook
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 29. 9. 2007 17:22

ZOZO píše:zdravim vespolek,
nemel by nahodou nekdo k 6110 original CDcko? Koupil jsem ji v zahranici a nemam k tomu ceske mapy :-(
Diky predem
zozo

mám ho zkopírované, ale mapy by myslím měly jít stáhnout. Tak to prozkoumej a když to nepůjde, napiš SZ a nějak to snad vymyslíme :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Outlook 30. 9. 2007 23:14

Ahojte, neporadí mi někdo z majitelů ohledně toho, je-li možné na n6110 přenastavit základcí fci klávesy na zapínání navigace?

A jak jinak baterka v běžném provozu bez navigace lidičky? A jak je na tom s pevností, vyhrk áse, nebo drží?

Díky moc ;)

(Jinak četl jsem někde nečí poznámku ohledně kravsky vysoké hodnoty sar - mno není to náhodou při zapnuté navigaci?)
Outlook
Junior

Odeslat příspěvekod raytrace 1. 10. 2007 11:29

sarsan píše:dakujem Breakerovi velmi za rychlost

tento mobil este nemam zakupeny ale v najblizsej dobe planujem jeho kupu . tu na fore sa pokusam zisti jeho vlastnosti v predstihu .
na nete som nasiel soft smatcomgps 1.54 a 1.55 z ruskeho fora a podla nich je plne funkcny aj na 6110 a n95 .
potom TrekBuddy
taktiez tam bol GarminMobilext for symbianS60
ak niekto ma moznost tak nech ich skusi da svoje postrehy sem ako to funguje budem vdacny

ak si ho este nekupil, tak tu maju celkom fajn cenu
http://3gkatalog.sk/shop/?hladaj=6110
raytrace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martann 1. 10. 2007 13:44

to Outlook: Tak té výdrži. Zas velká bída to není, tedy aspoň pro ne mě... Bez navigace mi vydrží kolem 4 dní, ale pokud naviguje, tak sotva pár hodin, ale to v autě řeší nabíječka. A k té konstrukci. Žádná sláva to není... Mám ho od července a už se objevila vůle a to při vysunutém i zasunutém stavu.
martann
Junior

Odeslat příspěvekod steiner17 1. 10. 2007 15:47

Chtěl bych se zeptat na obrázek volajícího - pořád je to malý čtvereček, jako u všech Nokií, nebo přes celý display ?
steiner17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Outlook 1. 10. 2007 21:33

martann píše:to Outlook: Tak té výdrži. Zas velká bída to není, tedy aspoň pro ne mě... Bez navigace mi vydrží kolem 4 dní, ale pokud naviguje, tak sotva pár hodin, ale to v autě řeší nabíječka. A k té konstrukci. Žádná sláva to není... Mám ho od července a už se objevila vůle a to při vysunutém i zasunutém stavu. /quote]

Super díky za info, to zní slibně. A co jinak spokojenost - běhá fakt tak dobře, jak se povídá?

U výsuvných telefonů se člověk asi vůli nevyhne, drobné viklání bych bral ještě v normě... Konstrukcí mi přijde n6110 asi nejvíc samsungoidní, tedy nejlepší :)

Mimochodem, zezadu je display na železne destičce (ve vysunutém stavu), není to plast, že ne?

EDIT: Jo a jde přeprogramovat fce té navigační klávesy?
Outlook
Junior

Odeslat příspěvekod martann 2. 10. 2007 13:23

to Outlook: Víceméně spokojenost. Zatím nejrychlejší symbian co jsem kdy měl. Ta vůle se dá snést, ale u telefonu za 14 tisíc to zamrzí. A ten displej se mi zdá, že je na nějakém plíšku. Navigační klávesa přeprogramovat nejde, což mě někdy celkem naštve, když se přehmátnu a místo "šipky" dolů pustím navigaci.
martann
Junior

Odeslat příspěvekod Outlook 2. 10. 2007 21:33

S tou vůlí souhlasím. Ále... scháním nějaký použitelný telefon a nakonec asi zamířím k Navigátoru i když mi přímo o navigaci nejde. Ale jak jsem se dopátral (mmj i hodně díky mobilmánii - díky pánové) tak ona malá dvojka za verzí Symbianu je dost pokrok. A mít navigaci u ruky se koneckonců občas taky šikne ;). Jinak mě myslím těch pár gramů hmotnosti navíc nevytrhne.

Celkově když si tak zkouknu parametry, tak se mi tváří jako N95 s rozměrově menším displejem, horší klávesnicí (i když ono asi půjde o zvyk ne?), bez wifiny, s lepší výdrží baterie, asi i lepším GPS čipem a i cenou.

EDIT: Jej, hlava děravá, zapoměl jsem ještě minimálně na foťák a 3,5 mm konektor ve prospěch N95ky

Ad navi-klávesa: Sakra tak to mě tedy taky štve, doufal jsem, že si tam nenápadně šoupnu prohlížeč a ouha :(
Outlook
Junior

Odeslat příspěvekod martann 3. 10. 2007 14:38

Já taky 6110 nekupoval primárně kvůli navigaci, ale za tu dobu co jej mám jsem ji poměrně využil. Na východ čech a na moravu nejezdím, tak mi slabší mapové pokrytí nevadí. A rozměry telefonu jsou celkem příjemné.
martann
Junior

Odeslat příspěvekod Outlook 4. 10. 2007 04:30

Oki, hele díky Ti za info. Ještě si asi zkusím, jak by se mi na tom psalo, i když myslím, že si člověk zvykne i na na displej natlačenou klávesnici. A pak asi zakoupím a budu doufat, že se mi mobil po pát týdnech nerozpadne :/ ale až tak hrozivé to snad není
Outlook
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků