Nokia 5500 Sport - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod babca 26. 7. 2007 18:41

novak77: heh to bych se smal kdyby o tom nevedeli... :D

jinak o nove klavesnici sem slysel snad pred pul rokem, ale nevypada, ze by nejaka byla, nebo se prestala u lidi odlepovat!

--
Saker: No, nástupce asi jen tak nebude, odolné telefony vydává Nokia málokdy... A je starej od minulýho srpna myslim.
Klidne do tohoto telefonu jdi (pokud nejsi ultramaximalne narocnej, tzn ne vyzadujes nadupany a tezky cihly s velkyma displejama), az na tu klavesnicu je to za tu cenu suprovej founek ;)

--
Kryštof Korb: zdarec! heh me ted ta klaveska po druhe vymene drzi jak pribita uz od brezna (tzn 5 mesicu!) :D
S těma předchozíma dvěma klávesnicama jsem měl problém v tom, že mě to nikdy nedalo...hrál sem si pořád s nima, kolik toho vydrží než se odlepí... :mrgreen: (rejpal sem nehtem kde klaveska konci, mezi gumu a kov). Tim sem to docela dobre urychlil... :D

ted mi telefon pada na zem, hazim s nim a vsechno, jen nerejpam do klavesky, a fpoho :)

Poradite mi nekdo jaky telefon az tento vratim? (co byste brali vy)
Diky za inspiraci
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saker 1. 8. 2007 12:32

Tak tento telefon zavrhujem :-) som dnes volal do servisu Nokie aby som sa spytal ci tu klavesnicu uz dako vyriesili a bolo mi naznacene ze problem pretrvava :-/

Tomu fakt nerozumiem ako je mozne ze s tym Nokia nic nerobi, no ale ich problem, mozu sa s tym hrat ich manazeri, ja si kupim radsej daco ine...
Saker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod babca 2. 8. 2007 12:39

no však, pro uživatele je to právěže super... :-) volně přeloženo, nokia rozdává model 5500 zadarmo...:D odlupování klávesnice je podle mě ideální závada... :pozor2
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 7. 8. 2007 16:55

tak, dnes odešla i moje 5500. Bylo to přesně 329 dnů, co jsem ji vlastnil a používal. Verdikt? Super telefon, jen kdyby odolnou konstrukci nepřekrývaly nekvalitní materiály. Ale beru to i z pozitivnějšího hlediska: vydělal jsem 4 500 Kč :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svob.Walther 11. 8. 2007 19:45

nice, mám ho měsíc a už třetí cesta do servisu, 1) nefční 7čka = dostal sem nový
2) nefční mikrofon = to už šlo do opravy, před 4ma dnama sem si pro něj šel a už se ozývá klávesnice... :hm :|
svob.Walther
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod urbiP 21. 8. 2007 13:05

Notak to sou samý pěkný věci.myslim si že takhle hodně blbě,to je holt jenom smůla.jediná chyba bude doufám jenom ta klávesnice.já budu mít tenhle foun zejtra takže sem zvědavej jak bude šlapat.
urbiP
Junior

Odeslat příspěvekod esox 22. 8. 2007 13:46

Zdravím po cca měsíci se mi začíná odlepovat klávesnice na mojí 5500. Jak Vám v autorizovaném servise přijímali reklamaci? Bylo to v poho? Někde jsem také četl, že když se závada projeví do 6 měsíců od zakoupení je nárok na vrácení peněz či nový telefon. Je to tak? Díky za info a případný tip na servis v okolí Žďáru nad Sázavou. Předem díky

A ještě mám jeden dotaz, asi zatím nijak neupravili čtení sms pro český jazyk, že? :cry:
esox
Junior

Odeslat příspěvekod martann 22. 8. 2007 14:10

Mě klávesnici vzali v autorizovaném servisu úplně v poho. A to jsem ji měl úplně utrženou, i ty dva proužky kolem displeje.

S tou češtinou bych to viděl bledě.
martann
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 22. 8. 2007 20:11

V servise to neřeší, bez připomínek vymění, protože o tom ví. ;)

čeština není.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikosuo 22. 8. 2007 20:16

mojho brata ide do opravi druhy krat ale nie kvoli klavesnici to bolo iba v prvom pripade ale kvoli reproduktoru zasa chrapci
-
mikosuo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kicky 26. 8. 2007 01:37

Zdravim vas...Mam taku otazocku,ospravedlnujem ak sa to tu uz riesilo.Mam zaujem o tuto NOKIU 5500 lenze problem je v tom ze ju maju len v Tmobile.Chcem sa opitat ci je tento fon od Tmobile sk blokovany na ostatne siete,alebo nie?Pouzivam totiz ORANGE.Ak je teda blokovany da sa odblokovat na ORANGE sk?No a este by ma zaujimalo ci su tie NOKIE 5500 v tmobile dako kazive?Ci este pretrvava problem odlepovania klavesnice,alebo sa s tym nokia uz dako popasovala?Vopred dakujem za odpoved...
kicky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod svob.Walther 26. 8. 2007 21:13

já se bohužel tý svoji kvuli finanční krizi musim zbavit, celkem mě to štve, chtěl sem si počkat na 3ti odlepeni klavesnice a vraceni penez :cry:

jinak co muzu doporucit, mam na zbrani plastovej kryt (pro nejvetsi odolnost :lol: ) a on ma misto kolem klavesnice vykrojeneasi o 1 mm nahoru, takze v kapse se o klavesnici nic neotira a troufnu si rict ze to takhle vydrzi mnohem dele bez odlepeni (snad napořád)

btw: kdyby mel nekdo zajem tak s tezkym srdcem necham za 5tku, 2 mesice stara, jak nova, gigovka k tomu :cry:
svob.Walther
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 27. 8. 2007 08:35

za 5 000 Kč to neprodáš, to stojí nová...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svob.Walther 27. 8. 2007 14:14

tož tak samozrejme dohoda, ale pod 4 nejdu, uz tak sem na to dost prodelal... :?
svob.Walther
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin-N66 27. 8. 2007 20:05

Jedne cas jsem po 5500 "touzil" jako po pracovnim mobilu,cena je taky o.k ale chci telefon pouzivat a ne s nim kazde dva mesice "litat" do servisu.Navic bych si asi kvuli tomu musel vzit volno...ve vsedni den casu nezbyva(jsou i jine povinnosti nez tohle) a o vikendech smula......pockam na nastupce jestli tedy nejaky bude.Divim se jen ze nokia jeste nepredstavila nastupce 5140i tedy outdoor bez OS....ze by cekala az na nekrestanske penize rozproda zasoby? a pak na trh konecne neco "hodila"?
5140i je fajn,citelne ale chybi BT.....co mam BT-HF uz bych si na "kabel" nikdy nezvykl....strasne prekazi!!
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků