Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vilda 12. 8. 2007 20:32

m_atysek píše:to vilda a wolfik03 : jeden mluvíte o voze a jeden o koze. jeden z vás se baví o zobrazení kalendáře v pohotovostním režimu a druhej a zobrazení kalendáře normálně:) ale rozumíte si:D kalendář v pohotovostním režimu budeš mít vždycky jen na dva řádky a ne na celej displej. ale podle času se to posunuje. takže to co proběhlo zmizí a zase vydíš další dvě nadcházející poznámky...
vilda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foser 13. 8. 2007 11:43

Tak jsem se tohoto telefonu po cca třech měsících úspěšně zbavil. Dle dostupných informací jsem jím byl nadšen, ale ukázalo se, že jde pouze o nedodělanou stylovku (např. video je naprosto ubohé :( ).
Teď jsem koupil N 6110 Navigator, mám ho týden a prozatím naprostá spokojenost :-P

P.S.: Výše napsané řádky jsou pouze mým názorem, který nikomu nevnucuji.
foser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jambe 13. 8. 2007 13:51

czuss. mam problem s 6300, kdykoliv volam nebo jsem volany stezuje si na druhem konci ze mne slysi jako ze zahrobi, lepsi to je jen tehdy pokud drzim foun dvema prsty zhora a nezakryvam zadni cast founu dlani. ma nekdo podobny problem?
jambe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod moody_e50 13. 8. 2007 14:13

mne sa stavalo to iste...potom som zistil ze "zakryvam" antenu..skus drzat mobil v oblasti klavesnice :wink:
moody_e50
Junior

Odeslat příspěvekod amok 13. 8. 2007 14:45

Takze ty mas na pamatovke adresar s nazvom Hry ktory ma tu peknu ikonku?? :mrgreen: :hm

Adresář Hry mám, chtěl jsem Obrázky. Je to detail, stejně tam mám jen stažený tapety, protože foťák v mobilu zásadně nepoužívám. K tomu mám jiný přístroje. Na obrázky, kde není poznat, co je chlap a co popelnice nejsem zvědav:)
amok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rayec 13. 8. 2007 18:09

rayec: nepotrebujes originalny kabel, to by boli vyhodene prachy staci ti kabel od fotoaparatu alebo ak mas mp3 player, ak mas externu citacku tak aj k nej by mohol byt taky kabel ako ide do mobilu.
Este mam otazku, ked das do citacky original kartu cez redukciu ani na nu nemas pristup?? Tiez ju windows vidi ako nenaformatovanu?

aquila: To ma teda dost prekvapuje, ze to ani cez aplikaciu (myslim PC Suite), ktora je urcena na taketo veci nefunguje

No to já nevím, kterej kabel můžu použít, myslel jsem že musím mít jen originál kabel Nokia. Abych pak neodpálil telefon. Ano, když dám do čítačky i druhou kartu, ta co mi přišla s mobilem tak ji windows vidí jako nenaformátovanou. V podstatě se snažím dostat se na SD kartu jiným způsobem než přímo kabelem počítač - telefon. Zkouším to s redukcí a čtečkou karet Apacer.

Není na redukci poznat co je look a co ne. Přepnul jsem to a vůbec nedojde k formátování. V pozici před přepnutím redukce windows se pokoušeli formátovat ale nedoformátovali. Teď mi windows napsali, že karta je chráněna proti zápisu a formátování vůbec nespustili. Ovladače Apacer jsem instaloval předevčírem. Výsledek byl ale stejný jako před instalací ovladačů.

Takže už to funguje. Co teda říci závěrem. Když jsem vyndal microSD karty s mobilu (128Mb od Nokie a dokoupené 2GB od Kingston) a dal je do externí čtečky Apacer, tak do karet nešlo nahrávat a windows je viděl jako nenaformátované a naformátovat je nedokázal. Je třeba si uvědomit, že jsem neměl kabel Nokia - počítač. Proto jsem dělal tento způsob s externí čtečkou karet jako je microSD. Nakonec jsem po radě tady použil kabel od čtečky Apacer. Čtečku hodil do šuplíku a její kabel použil na propojení mobilu a počítače, přes Nokia PC Suite pak na karty nahrál mp3. Dá se tedy říci, že chyba byla někde ve čtečce Apacer, případně její komunikaci s Windows. Díky za rady a zase někdy. Zdar.
rayec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bitskull 14. 8. 2007 07:32

Jak je to prosim vas se zhasinanim displeje u N6300? Mam N6280 a tam displej po kratke chvilicce zhasne uplne. Pritelkyne ma N6131 a tam displej zhasina pekne postupne.
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolejo88 15. 8. 2007 12:24

No shasíná postupně, docela dlouho to trvá, než shasne úplně. Ještě jde zamknout telefon a zmáčknout červený tlačítko, to pak shasne hned :tleskani
Philips seavy - N5110 - N6610 - N6230 - N6300 - N3410 - N82 - N8
bolejo88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pufo Callo 15. 8. 2007 15:48

mate niekto skusenosti s tym novym FW 5.00?

Zatial som sa docital len tolko ze nefunguje aktivacia ticheho profilu mirezkou..
Pufo Callo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Syfon 15. 8. 2007 21:07

...len ked updatujes cez NSU.
Chuck Norris si vie kolenom poškrabať kríže keď ho svrbia
Syfon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 16. 8. 2007 08:11

Dobry den, nechce se mi moc cist tech 144 stranek. Takze byl by tu nekdo ochotny a rekl by mi, jak je to s tim konektorem pro sluchatka?

Je tam 2,5mm a myslel, sem ze pres redukci si tam dam co chci, ale mam tu jednu u sebe a pres ni nic nehraje. JE mozne, ze je tech redukci vic? Ta redukce ma dva ty cerne prouzky a na sluchatkach nokia jsou tri, mozna proto to asi nejde. Mam tedy spatnou redukci, nebo redukce nepomuze? Diky
Never a frown with golden brown
911
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moody_e50 16. 8. 2007 08:24

no podla toho co tu pises, by som tipol, ze mas mono redukciu, neviem, kazdopadne ja mam doma jednu od firmy Hama, a ide OK
moody_e50
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 16. 8. 2007 08:29

to: moody_e50
pise ze ma dva cierne pruzky to znamena ze strieborne kontakty su tri a to je klasicke stereo. Nokia jack ma preto tri cierne pruzky / styri strieborne, lebo cez dalsi kontakt sa prenasa signal mikrofonu a dalsie veci ako moze byt FM signal.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 16. 8. 2007 09:27

aha, takze hlavne ze je to mozne. ted uz jen splasit tu spravnou redukci se spravnym poctem prouzku :) dik
911
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romanek123 16. 8. 2007 10:58

Jak si mam nastavit na 6300 aby se mne data ktera stahnu prez bluetooth natahla primo na pamet. kartu a ne do prijatych souboru ?
Romanek123
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků