HTC Touch

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod blackwhit 20. 7. 2007 06:15

Zdravím, nemá náhodou někdo HTC Touch a nechce se podělit o dojmy, zkušenosti atd.? :wink:
blackwhit
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 20. 7. 2007 10:20

Osobní ne, ale ,ůžeš si přečíst první dojmy na MobilManii nebo ce4you.cz
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapmap 5. 8. 2007 18:07

ahoj, zajímalo by mě jetli už existuje pro tohle zařízení nějáká navigace, nejlépe TomTom. Díky
mapmap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodl 5. 8. 2007 19:52

Záleží co si koupíš. Půjde ti tam jak TomTom, tak iGO. Osobně preferuji druhou variantu.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čtvrtek 5. 8. 2007 20:10

provozuju na Touchy IGo a funguje, ale.... pred pouzivanim je potreba poradne uvolnit ramku jinak se mu moc nechce.. 8)
Touch + 2.0 GB
Čtvrtek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Čtvrtek 5. 8. 2007 20:23

blackwhit píše:Zdravím, nemá náhodou někdo HTC Touch a nechce se podělit o dojmy, zkušenosti atd.? :wink:k/quote]


co by Te zajimalo synku :wink:
Touch + 2.0 GB
Čtvrtek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubahucek 5. 8. 2007 21:35

Jak je na tom tento telefon s rychlostí?? Vážně uvažuju o jeho koupi. Funguje s GPS modulem od nokie?? Vyplatí se mi přechod z nokie E61. O co všechno na tomto telefonu příjdu když si ho koupím u T-mobile, protože tam je nejlevnější. Myslím si že ale asi bude nějako upravovanej nebo ne??
Jak dloho vydrží na jedno nabití? A jak dlouho třeba při přehrávání filmů??
kubahucek
Junior

Odeslat příspěvekod Čtvrtek 6. 8. 2007 19:03

rychlost rlativne v poho zazil jsem rychlejsi, ale jde to, co se tyka nokiacky gps nevim ja mam parota s IGo a ten si ho sam najde, neprijdes o nic jen tam bude lehka customizace, kdyz jedu navigaci blotooth atd tak 2x denne,kdyz normalka tak ob den
Touch + 2.0 GB
Čtvrtek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanPB 12. 8. 2007 08:59

Ne že by to byl konec světa, ale pokud v HTC Touch používám aplikaci TouchFLO, nejde mi z ní spustit kalendář, ikonka vpravo dole. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Předem děkuji.
IcemanPB
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků