Bude se K750i vůbec prodávat?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Elmo26 11. 8. 2005 07:57

V některým netovým obchodě jsem viděl dokonce expedici az druha polovina zaří...to snad pánové od SE nemyslí vážně!!! Co vy na to?
Elmo26
Junior

Odeslat příspěvekod andre (novy) 11. 8. 2005 08:40

znamej uz ho ma cca 1,5 mesice. Jinak u Oskara je na prodejnach, staci zavolat na Oskarlinku a zeptat se, popripade si ho zamluvit a stavit se na prodejne.

Ale zrejme je to dobra znacka, kdyz si ani nedokaze predzasobit sklady novym telefonem, o nemz vi, ze se bude dobre prodavat.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elmo26 11. 8. 2005 10:12

Přesně tak...... Snad mohli očekávat takovou poptávku..... :(
Elmo26
Junior

Odeslat příspěvekod vojta 11. 8. 2005 10:28

Mno, je to tim, ze CZ je z hlediska obratu naprosto nezajímavý teritorium, takže se na nás dostane až mezi posledníma. Jinak toto mě na SE opravdu štve, nevím, co tady místní zastoupení dělá nebo resp. může dělat, aby toto ovlivnil, ale myslím, že mnoho nezmůže. Osobně mám telefon od konce května z NL a jsem spokojen.
vojta
Junior

Odeslat příspěvekod Elmo26 11. 8. 2005 11:04

Uz jsem taky přemýšlel o dovozu,ale radši bych šel do oficiální CZ verze.... A u Oskara ho maji zase vyprodanej....Nevite někdo zdali tady u nás na Olomoucku ještě někde u oskara je??
Elmo26
Junior

Odeslat příspěvekod ok 11. 8. 2005 11:26

Elmo26 píše:Uz jsem taky přemýšlel o dovozu,ale radši bych šel do oficiální CZ verze.... A u Oskara ho maji zase vyprodanej....Nevite někdo zdali tady u nás na Olomoucku ještě někde u oskara je?? /quote]


V Prostějově v TESCU 8)
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepcadvorak 11. 8. 2005 11:48

mě to taky deptá, tenhle měsíc mi zbylo dost peněz, tak jsem si řekl že si ho koupím, ale nedá se sehnat!!!!!! Ale u nás v republice mě to nějak nepřekvapuje, stejné problémy má (měla) i motorola.
pepík je King
pepcadvorak
Junior

Odeslat příspěvekod leksus2 11. 8. 2005 11:54

Dá se koupit v pohodě od Oskara. Bez simky a bez blokování...Já ho mám a je nejvíc v klidu...Je to SUPERMOBIL
leksus2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Elmo26 11. 8. 2005 11:55

Přesně tak,člověk si připadá jak za komunistů,nikde se nedalo nic sehnat.... :?
Elmo26
Junior

Odeslat příspěvekod leksus2 11. 8. 2005 11:55

ok píše:
Elmo26 píše:Uz jsem taky přemýšlel o dovozu,ale radši bych šel do oficiální CZ verze.... A u Oskara ho maji zase vyprodanej....Nevite někdo zdali tady u nás na Olomoucku ještě někde u oskara je?? /quote]

V Prostějově v TESCU 8)-/quote]


Ve Ztracené ulici(levá horní ulička z Horního náměstí). Tam jsem ho koupil já...
leksus2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Elmo26 11. 8. 2005 12:17

díky za tip.....asi se tam mrknu..... :)
Elmo26
Junior

Odeslat příspěvekod Swejzi 11. 8. 2005 13:53

Co tady všichni blbnete tak si kupte D750i. To už je v prodeji dlouho,vyjde to levnějc a je i hezčí.Teda až na to logo T-debajl... brrrrr
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elmo26 11. 8. 2005 14:15

No me se teda vic libi ta černa varianta....ale je to věc názoru.....
Elmo26
Junior

Odeslat příspěvekod lukyn.v 11. 8. 2005 18:47

Pro mě je 100% lepší černá varianta. Přítelkyně má Dčko... Na to svoje Kčko se nemůžu vynadívat, jak se mi líbí. :D
BTW má podle mě i lepší klávesnici. Tlačítka se lépe mačkaj, maj lepší zdvih. A je krásně osvětlená - nesvítěj jen popisy na klávesách, ale i ty mezery mezi nima. Ve tmě tvoří takovou mřížku a mě se to líbí. 8)
lukyn.v
Junior

Odeslat příspěvekod Elmo26 11. 8. 2005 19:16

Taky si myslim ze je hezčí k-čko.....Mě osobně se na D-ku nelíbí ta zadní krytka fotáku a vlastně celá zadní strana....
Elmo26
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků