Instalace softaware do SX1 s příponou exe

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KarASS 8. 8. 2005 22:28

Rád bych si nainstaloval překladový slovník SlovoED (exe soubor) do své sx1,ale při instalaci z počítače mě vyskočí,abych nainstaloval PC suite. Přitom jsem zkoušel spoustu manažerů. Teď mám naistalovanej Siemens data suite,předtím Mobile phone manager a stejně mi to nejde...Tak nevím jak to mám udělat.
KarASS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 9. 8. 2005 07:25

A jsi si jist, že jsi nainstaloval PC Suite?
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarASS 9. 8. 2005 19:52

To je docela sranda,ale jistej si nejsem. Nemůžu najít žádnej PC suite pro SX1. Tak jsem si myslel,že to je jenom prachsprostej nějakej manažer k mýmu telefonu. U nokie se to prej jmenuje PC suite,ale u siemens je to trochu jinej název.
KarASS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepino34 9. 8. 2005 20:47

Hele, Symbian není Windows takže soubory .exe nemáš jak nainstalovat...jenom .sis (opravte mě jestli se pletu)
pepino34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BillyBob 9. 8. 2005 20:50

no mas pravdu... ale treba SmartMovie se instaluje pres *.exe soubor (instaluje se pres jen ctecku)

oprava: myslel jsem SmartMaps :oops:
Naposledy upravil BillyBob dne 10. 8. 2005 09:53, celkově upraveno 1
BillyBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N6600 9. 8. 2005 21:49

To je mi ale novinka,už mam 3. verzi SmartMovie a pokaždý sem instaloval přes BT posláním sis instalačky,plus sis instalačky kodeku.Mam ale problem s konvertorováním u novýho compa,všechny videa mi v PC běží bez problémů na jakejkoliv kodek(all in one,k-lite,ffd),ale smart konvertor pořád hlásí že chybí kodek,tak fuckt nevim co s tim.
N6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N6600 9. 8. 2005 21:50

?A vida!Censored!!!
N6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 10. 8. 2005 07:41

KarASS píše:...ale při instalaci z počítače ... /quote]
vždyť říká že to instaluje přes comp, smartmapy se taky instalují přes PC a čtečku nebo kabel...
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N6600 10. 8. 2005 08:56

No to jo,mapu ČR sem si taky hodil přes čtečku jelikoš je to hafo podsoborů,mě šlo o to SmartMovie.Ten sis soubor hodit můžeš i přes čtečku,ale jak se to dá instalovat jinak?V PC?A vůbe,proč to jinak dělat?Nejsnadnější odinstalace je po sis instalaci,ale co,kóňum necháme.PS:konvertor pořád nemůžu rozběhat,zlatej vinil.Žadný kodeky s nepotřeboval :-)
N6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N6600 10. 8. 2005 08:56

No to jo,mapu ČR sem si taky hodil přes čtečku jelikoš je to hafo podsouborů,mě šlo o to SmartMovie.Ten sis soubor hodit můžeš i přes čtečku,ale jak se to dá instalovat jinak?V PC?A vůbe,proč to jinak dělat?Nejsnadnější odinstalace je po sis instalaci,ale co,kóňum necháme.PS:konvertor pořád nemůžu rozběhat,zlatej vinil.Žadný kodeky s nepotřeboval :-)
N6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamol 10. 8. 2005 09:03

prosím kde najdu tu matu čr???
kamol
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 10. 8. 2005 09:06

lol Takže. Jsi si jist že máš SlovoEd pro Symbian, ono jich je totiz vic na Windows Mobile (Pocket PC). SlovoEd se instaluje normalne jako cokoliv jineho, takze jen hodis do telefonu sis soubor a jedes.
K aplikaci SmartMovie. Já osobně jsem přes kabel (nebo čtečku to je fuk, přes kabel) sis instalaci samotnyho programu a jeste Xvid kodeky. Do Winů pak hodíte exe. V telefonu to zaregistrujete, pak si nechate vyhodit kod pro odemknuti v pc, jednoduche.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 10. 8. 2005 09:43

kamol píše:prosím kde najdu tu matu čr????/quote]
zkus to tady.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamol 10. 8. 2005 17:25

heh no jo ale za kačky sem to myslel zadačo...já sem stáhl něco doma má to 48mb ale nevím kam to nakopčit do phounu
kamol
Junior

Odeslat příspěvekod Jojda (novy) 10. 8. 2005 18:14

Navod neni muj je z /odstraněno/

Jak nainstalovat POUZE CZ-EN či jiný slovník, bez zápisu na MMC, bez PCSuite či jiného software...

Z /odstraněno/ si stáhněte instalaci (EXE) slovníku, který chcete.

Spusťte tento EXE a on se zastaví na informaci, že nemáte nainstalován PCSuite (pokud jej máte, tak tento software spusťte na PC, kde PCSuite není) - neodklepávejte OK, nechte program "viset".

v C:\WINDOWS\TEMP (v odkládacím adresáři) vznikne podadresář WZSEx.TMP (místo x bude číslo) a v něm je spousta souborů.

V souboru 00xx_SlovoEd_XX-XX_[tvurce].pkg (obyčejný text) vymažte řádek *"paragonkey.key","paragoncert.cer"
a uložte soubor.

Pak spusťte soubor MAKESIS.EXE s parametrem název_souboru.pkg
např: MAKESIS.exe 00A2_SlovoEd_EN-CZ_[Millennium].pkg

V adresáři se vytvoří soubor s příponou SIS (název bude stejný jako soubor pkg), který přes IrDA nebo BlueTooth odešlete do vašeho mobilu...

...jo a k registraci slovníku potřebujete SlovoEd_KG.exe (41,984 bytů) ve kterém otevřete jeden ze dvou souborů 00xx.prc v tomto adresáři. (tento program najdete snad ve všech balících se slovníkem třeba na #mediaplace)

Až máte vytvořený sis (a zkopírovaný jinam) a zjištěno registrační číslo, tak můžete původní EXE program ukončit.


Příjemnou zábavu s novým slovníkem icon_wink.gif

PS: pro EN-CZ jsem použil: EP61-00A2-0111-111111-52B6-5430
a pro GE-CZ: EP61-00A4-0111-111111-52B1-5436
Písmena MUSÍ být VELKÁ!
PS2: verze SlovoEdu je 1.1
PS3: Nesnažte se nainstalovat SlovoEd.sis z TEMP adresáře - nejde to.


Jestli s tema symbian telefonama nebudete chodit na /odstraněno/ tak se nedivte ze neco nejde!!!

//ConPower: Příště prosím přesný odkaz vedoucí k danému problému. Odkaz mířící na hlavní stránku bude vždy odstraněn.
Jojda (novy)
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron