LG Shine - problémy s nastavením vyzváněcího tónu

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 2p_sharker 14. 7. 2007 00:32

Mam problem zo zmenou vyzvanacieho tonu na LG Shine. Mam nastveny nejaky ton na vyzvanani, to iste aj skupine, to iste aj pri kontakte a stale mi telefon zvoni tonom "Above the Sky". Zo zaciatku sa dal ton aspon nejako zmetit ale aj to odporovalo logike. Nejake kontakty zvonili tak ako som chcel a nejake uplne inak. Prekopiroval som kontakty sa SIM a bolo vsetko OK. prekopiroval som potom vsetky kontakty do tel. a vsetko slapalo v pohode az kym som nezapol Handsfree sluchatka. A zacali zase problemy. Vsetky tony mam nastavene na hocico ine len nie "Above the Sky" a ono to zvoni prave takto. nasledne kopirovanie kontaktov z tel. na SIM a opacne nepomohlo. SOM Z TOHO ZNICENY. CHYBA V SOFTWARE ??? alebo moja ??? je niekde nejaky hacik ? na nic som vsak nedosiel.... Za akekolvek rady vopred dakujem s pozdravom as

\\ Majkl vP.: Upraven název tématu - viz Tipy, jak napsat správný titulek
2p_sharker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 14. 7. 2007 08:18

Ja myslim ze je to softom. Mne tiez nok6230i zmenila ton zvonenia ked som pouzil hlasove vytacanie. Takze handsfree nemozem takto vyuzit.
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarin123 14. 7. 2007 15:46

No nejsi sam ja sem si tenhle mobil koupil vcera a taky me to uz stve a nwm co dal s vyzvanenim. kdyz pridelim vyzvaneni k urcitymu kontaktua takto jde ale jak to dam pro vcechny tak hraje Above the sky prense jako tobe taky bych byl rad za radu thx moc
Jarin123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2p_sharker 14. 7. 2007 17:27

... po prideleni tonu kontaktu mi to tiez islo, ale po prvom pripojeni sluchatiek, aspon si myslim ze to bolo vtedy, alebo mozno vtedy ked som zo zonamu MP3 prehravaca vyhodil predvolene tony z mobilu. Teraz mi vsak akakolvek zmena, ci uz pridelenie zvonenia kontaktu, alebo skupine proste hocicoho stale to zvoni rovnako. Tak som sa rozhodol zavolat v pondelok na technicku podporu do LG. Uvidim co s tym vlastne je....

ak budem nieco vediet ozvem sa.... s pozdravom as
2p_sharker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarin123 14. 7. 2007 17:59

ok doufam ze ti to dobre vysvetlej a budes odnej kdyz das vedet co s tim:)
Jarin123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarin123 16. 7. 2007 14:10

Tak co volal jsi tam nebo ne??
Jarin123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2p_sharker 16. 7. 2007 16:34

zdravim....
takze volat som volal ale nic nove neviem. Diktoval mi ako prirdat zvonenie kontaktu, proste to com som x-krat skusal hore-dole, teda standardny postup ako z manualu. Samozrejme vysledok nulovy. Takze hladam nejake info o chybnych firmweroch v mobile alebo aspon nejake info. Zajtra idem operatorovi a uvidim co na to.... Fakt som nastvany.... a pomaly ma to prestava bavit.... ak sa ti podari niekde nieco najst daj prosim ta info....
s pozdravom as
2p_sharker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bjirka 16. 7. 2007 20:08

Jenom takový nápad: používáš vyzvánění uložené v paměti telefonu? Pokud ho máš na kartě ulož ho do telefonu.
Možná by také bylo dobré vyzvánění převést třeba do formátu .wav (předpokládám, že máš vyzvánění v mp3). Zkus třeba něco pomůže - řešení to sice nebude ideální, ale kdo z nás je dokonalý?... :mrgreen:
bjirka
Junior

Odeslat příspěvekod 2p_sharker 16. 7. 2007 22:36

bjirka: dik za tip, takto som to neskusal ale podarilo sa mi konecne nieco zmenit. A to pridal som zvonenie kontaktu z karty a nie z tel. a konecne to zvonilo tak ako ma. Po zmene tonu v profile to este neslo (zase ten prvy predvoleny ton) ale po skopirovani kontaktov z tel na SIM to slapalo. Nasledne kopirovanie kontaktov zo SIM na tel zase nic (zase ten prvy predvoleny ton). Pridal som kontakty do skupiny a skupine pridal ton z karty a slapeto. potom som kontakty odstranil zo skupiny a pridal (vlastne nepridal) ziadnu skupinu a ono to ide. takze asi tak. Strasne divne a blbe ale predsa to slape.... takze Jarin123 skus to asi takto nejak a daj vediet co sa ti podarilo..... Je to totale chaoticke..... ten firmware sa teda nevydaril, ale inak sa mi tel paci...

s pozdravom as
2p_sharker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 17. 7. 2007 14:18

no ještě že je tam zvolená aspoň tato melodie a né třeba "Life is good" mají tam šíleně úchylný některý melodie. Mobil .... jsem spokojenej, když ho neničím od rána do večera tak mi 4dny vydrží a to jsem nečekal.

Edit: Jinak když nakopíruju všechny kontakty do telefonu, a zvolím k jednotlivci melodii, tak to trvá půl minuty a bez toho aniž bych něco vybíral nebo se něco vybralo zahlásí hotovo. Jediné řešení které funguje u mě je přes správce vzít melodii z karty dát použít jako ID při potvrzení u kontaktu to trvá zase tak 15sekund ale při vytáčení to fakt funguje. Zatím. Jdu s tím zkoušet další věci :-)
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarin123 17. 7. 2007 14:43

2p_sharker: jj dik vono to fakt funguje :)) ses borec thx moc uz me ta zaladni melodie lezla na mozek:))

A presne tak mobil je fakt dobrej taky sem s nim moc spokojenej, jenom skodaz enejde zmenit schema ale neni zase tak potreba protoze to zaklani je taky pekny
Jarin123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod burek1 15. 1. 2008 12:07

Zdravim Vas...mam tu dotaz.mam telefon LG KE970 a kdyz jsem ho mel novy slo normalne nastavovat jakykoliv vyzvaneni.nyni mam tam pouze jedno puvvodni at vybiram kterykolv.jedine kdy se mi vyzvaneni zmeni je jen tehdy kdyz dam mp3 z karty nebo telefonu co mam nahrane.neresil bych tento problem ale libi se mi jedno vyzvaneni od vyrobce a tak ho tam za kazdou cenu chci nastavit.,..nevite jak na to?diky
Naposledy upravil matho83 dne 14. 4. 2008 09:49, celkově upraveno 1
Důvod: tema zlucena
burek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TonyMontana 17. 1. 2008 23:55

nemal by byt v tom ziadny problem mne idu zvonenia nadstavij jak z karty alebo z telefonu...LG mam z T mobile
TonyMontana
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burek1 22. 1. 2008 17:43

no me to ze zacatku taky slo,ale casem proste jsem zjistil,ze at nastavuju jaky koliv vyzvaneni z telefonu-original co tam LG ma vzdy se mi nastavi uplne to prvni....fakt nevim co stim...
burek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Niklaus 15. 2. 2008 20:43

Ahojky, taky mám LG Shine a dneska jsem si hrála s tónama. Teda musím říci, že to byl horror. Absolutně jsem nechápala jaktože se mi zobrazuje pořád stejný tón,který jsem si nenastavila pro všechna volání.

Pak jsem akorát udělala to, že jsem si navolila jiný tón, potvrdila,šla o krok zpět a je tam nabídka aktivovat, jakmile jsem to udělala,tak mi už tóny,který si navolím fungují. Zatím, kontakty mám nahrané jen na telefonu.
Niklaus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků