mobil s velkýma písmenama

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod elflady 6. 8. 2005 18:38

ahoj prosím potřebuju poradit - moje mamka má teď alcatela 535 a potřebovala by mobil s větším displejem a velkýma písmenama - můžete poradit jaký vybrat aby se vlezl tak do 4 tisíc
díky :wink:
elflady
Junior

Odeslat příspěvekod Joan 9. 8. 2005 09:08

Já jsem své mamince (pokročilého důchodového věku) koupila k narozeninám Alcatel OT153, který má opravdu v-e-l-i-k-é písmo (pochvaluje si, že na čtení nepotřebuje skoro ani brýle! :tleskani ) a má jednoduché ovládání typu potvrdit nebo odmítnout nabízenou položku. Psaní na dvou a čtení na třech řádcích myslím není na závadu. Na jaře mě stál tuším kolem 1700Kč.
Protikandidát byl Nokia 3410, ale ta je složitější a ne tak elegantní jako Alcetelík :lol:
Přeji šťastnou ruku při výběru!
J. :D
Joan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 9. 8. 2005 09:25

To moje babička má 3110 a je také spokojená.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod globalplayer 9. 8. 2005 09:32

Na tvojom mieste by som pockal na nokiu 1600 alebo 1110 ak sa nemylim nokia ich vyrobila ako telefony pre seniorov
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 8. 2005 09:38

Joan: 3410 je složitá jo? Já jednoho staršího Alcatela měl a podle mě měl o hodně míň intuitivnější ovládání ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elflady 9. 8. 2005 10:18

nojo ale máti ještě nen v důchodovém věku, takže se docela zajímá o mobily a chtěla by spíše barevný displej :wink:
elflady
Junior

Odeslat příspěvekod Joan 12. 8. 2005 10:04

hot_spot píše:Joan: 3410 je složitá jo? Já jednoho staršího Alcatela měl a podle mě měl o hodně míň intuitivnější ovládání ;)k/quote]

Nemyslím si, že N3410 je složitá, ale složitější než tento konkrétní Alcatel OT153 (stejně asi není "čistokrevný", protože nemá joystick ale klávesy). Nokia nabízí víc možností volby u některých položek. I tak se ovšem mamce podařilo poslat mi mou vlastní SMS zpátky - prý chyba při mazání :lol: :lol: . Inu, stane se...
J. :D
Joan
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků