Nokia E50: zkušenosti s nejmenším manažerským smartphonem

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod F-16 2. 7. 2007 17:42

Narazil som na ďalší problém po upgrade fw. 07.13.0.0. Na telefóne mi nejde zrušiť presmerovanie do odkazovej schránky "keď neodpovedá" a "keď je mimo dosahu". Skúšal som to aj cez štandardné kódy a namiesto zrušenia presmerovania zadá telefón chybné číslo na odkazovú schránku "+421905055556". Mám operátora Orange a správne číslo by malo byť "+421905055555" V položke Nástroje-Odkazy-Odkazová schránka, ho mám nastavené dobre. Má ešte niekto takúto skúsenosť?

A ešte jedna otázka: Menil som kvôli upgrade fw product code, mám ho po inštalácii fw zmeniť opäť na pôvodný, alebo si môžem nechať nový??

//Radek E.: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
F-16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin-N66 2. 7. 2007 20:58

S presmerovanim ti nepomohu protoze jej nepouzivam.Product Code si urcite zmen tak aby ti souhlasil s cislem na stitku pod baterii,v pripade potizi s telefonem.
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Muchapuk 3. 7. 2007 05:23

Skus dat 00421905...... A tak ti to pojde , p.code urcite vrat spet
Muchapuk
Junior

Odeslat příspěvekod F-16 3. 7. 2007 07:36

zmena cisla odkazovej schranky na 00421905.. z +421905.. na veci nic nezmenila.. Bude to chyba fw..
Product code uz mam povodny.
F-16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Muchapuk 3. 7. 2007 15:44

jedine pozitivum 7.13.0.0 ze ukazuje aj cas pri volani alebo som si to doteraz nevsimol
Muchapuk
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 3. 7. 2007 19:31

To ukazoval pořád. Největší pozitivem a důvodem, proč upgradeovat na sedmičkovou verzi firmware je rozhodně správa paměti. Je nesrovnatelně lepší, než u všech předchozích. Teď se už musíte jó snažit, aby vám naskočila hláška s jejím nedostatkem :)
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barton 4. 7. 2007 09:38

Ja som mal problemy s updatom. Naslo mi ten novy firmware. Stiahol sa cca 64MB balik a mala zacat procedura flashovania. Telefon sa sam restartol, naskocil servisny mod a nokia SW updater mal zacat nahravat novy FW. Ale zrazu mi skocilo ze neidentifikovany model fonu. Odpojte/pripojte kabel a stlacne ZNOVU. Nepomahalo. Ani reinstal aplikacie ani restart WinXP. Telefon sa nedal vypnut, musel som vybrat baterku. Zapol som ho znova a po asi minutovo zobrazeni loga nokia ostal biely displey a ako by opet zamrzol. NSU ho nasiel ponukol reinstalaciu no opet to zlyhalo ze ho nepozna. Opet vytiahnut baterku. Uz som rozmyslal nad servisom. Potom ma napadlo, ze kedysi uz telefonu (po nainstalovani nejakych app) hrabalo a vtedy som pouzil "trojhmat+power". Kedze proces samotneho flashovania asi nezacal a pokazilo sa len spustanie OS tak sa mi to pomocou toho trojhmatu podarilo dat do stavu od vyroby. A znova som skusil aktualizovat novy FW. A tentoraz to bolo uspesne. Preto ked pojdete robit update tak radcej dajte hard reset telefonu aby bol default. Ja som mal v nom totiz cca 50 aplikacii :-)
barton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Muchapuk 4. 7. 2007 11:57

to : flesovanie si mal nastaveny profil normal ? pri jave sa tej hlasky dockas ze menu pamet plna
Muchapuk
Junior

Odeslat příspěvekod hobitt 4. 7. 2007 12:44

já jsem ji používal tak 2 měsíce a má výborný displej
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barton 4. 7. 2007 13:39

Muchapuk píše:to : flesovanie si mal nastaveny profil normal ? pri jave sa tej hlasky dockas ze menu pamet plna

Ano mal som normal. Nevim co to sposobilo. Mozno niektore aplikacie ktore uz pri instalovani pisu ze mozu poskodit... bla-bla. Mal som tam taky setric hodin zmenenu velkost pisma. a pod. Cvlala bohu ze mi to islo tym trojhmatom. Nechcel by som cakat na vybavenie reklamacii v orange
barton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Muchapuk 4. 7. 2007 16:05

barton a pametovu kartu si vybral ?
Muchapuk
Junior

Odeslat příspěvekod barton 4. 7. 2007 17:53

Muchapuk píše:barton a pametovu kartu si vybral ?

Nie. Mal som? Ten druhy pokus po hardresete telefonu isiel tiez s kartou. Kartu som nevymazal boli na nej subory.
barton
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Muchapuk 4. 7. 2007 18:02

sa necuduj ze si si skoro zabil telefon PAM.KARTA ma byt pri flesovani vybrana , sim karta nie !
Muchapuk
Junior

Odeslat příspěvekod EfineSS 4. 7. 2007 20:43

Na tom jsi byl kde? Pametova karta se pri flashi firmwaru vydelavat nemusi..
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod Muchapuk 4. 7. 2007 20:51

u NSU som si snim pokecal pri flesovani tusim to tam je pri tych vystraznich trojuholnikoch napisane ak nie tak sorrac ! ale urcite ma byt vybrana pam.karta ! kedze nieje sucast mt nemislim v baleni . . .
Muchapuk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků