Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod blackwhit 18. 6. 2007 10:50

zdravim,

měl bych dotaz. V jakém rozlišení je 6131 schopna přehrávat video? opravdu to je jen 176*204 nebo lze i klasickych 320*240?

Díky
Marantz PM7000N -> Bowers & Wilkins 606 Anniversary Edition

iPhone -> Apple Airpods Pro 2022
blackwhit
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 18. 6. 2007 18:08

320x240 nepřehraje, takže bohužel jen v 176x144..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chaniczka 20. 6. 2007 16:12

Hm, tak mam tenhle telefon tyden a jsem docela solidne nastvana. Predevcirem jsem ho nesla na reklamacku, neodesilal mi nekdy sms, prehraly a upgradovali mi software, dneska jsem si ho donesla a docela solidne mi zacal haprovat, sam od sebe se mi rozsvecuje hlavni display, kdyz necham telefon otevreny, misto sporice hodin mi display zhasne UPLNE, je proste cerny, vypada jak vypnuty...co s tim, zase to mam zanyst asi zpatky do servisu, ze..
chaniczka
Junior

Odeslat příspěvekod _brandon_ 21. 6. 2007 09:27

chaniczko, to dělá fw 6.10, zřejmě ti tam dali ten :-| počkej až bude novější k dispozici a pak si to nech přehrát, nebo si to udělej doma sama přes NSU. 6.10 zlobí s displejem, zhasíná, nepouští spořič.
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chaniczka 21. 6. 2007 12:49

jj, mam tam tenhle.. uz mi to poslali do nokie na opravu, pry budu mesic bez nej :roll:
chaniczka
Junior

Odeslat příspěvekod lukinava 24. 6. 2007 22:04

U této Nokie se mi objevil další problém, o kterém jsem se tu, pokud vím, zatím nedočetl. Všiml jsem si, že v horní části telefonu, v okolí sluchátka se objevily jakési vzduchové kapsy pod černým "nátěrem". Zprvu jsem myslel, že se jen lehce odlepila samolepka a snažil jsem se místo s bublinou zahladit, ale náhle se kus nápisu Nokia zcela odloupnul a objevilo se stříbrné místo. Vypadalo to dost divně, tak jsem zkusil nehtem, jak drží zbytek barvy, a zjistil jsem, že též nic moc. Nejspíš za tuto"poruchu" mohla zvýšená vlhkost způsobená přitisknutím telefonu k uchu, ale myslím, že telefon by měl být stavěn tak, aby k podobným neduhům nedocházelo...

Vlastním černou Nokii od T-mobilu. Máte někdo podobný problém? A myslíte, že má cenu to řešit v servisu?
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza89 24. 6. 2007 22:17

lukinava: ano uz i tenhle problem mam :D hned po spatnym prehravani videa spatny kalkulacce vakl v kloubu nekolik preinstalovani fw prosiiim :oboze uz si to NE :pozor2 kupujte jeto srot
lojza89
Junior

Odeslat příspěvekod dm52 25. 6. 2007 09:13

To Sumca: nakonec jsem vyrazil do servisu, vyměnili display a ještě nějaký modul, naštěsti byl foun ještě v záruce, přehráli FW na poslední verzi a bylo hotovo vše do druhýho dne. Chválím Cellnet na Skalce v Praze!
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod jfkx 26. 6. 2007 14:28

mam podobny problem s vnitrnim displejem jak se tu pise... postrehy co mi to dela sem napsal primo do diskuzi o tomhle problemu zde http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=40248
me se prave moc nezda ze by to bylo na vymenu displeje, ale mozna se pletu :)
jfkx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xpisk 26. 6. 2007 14:37

Co se týč mojí zkušenosti s nokií 6131, taky se neobešla bez přehrání SW - měla trošku problémy s přechodem na letní čas a přenosem přes modrý zub, při kterém se z ničeho nic vypnula. přehráli mi SW na 6.10. Po přehrátí SW musíte na telefonu ale všechny nastavení provést znovu, protože se logicky smazaly - takže jestli máte najednou černý displej a nenastavili jste si pozadí ani spořič, není to chyba, ale jednoduše to způsobuje to, že jste danou funkci nenastavili :) Jinak tedy rozvěcováním displeje v otevřeném stavu normálně telefon upozorňuje na to, že je otevřený a že by chtěl zavřít. Všimli jste si někdy, že když máte nepřijatý hovor, nebo nepřečtenou SMS, že sem tam problikne taky ?
xpisk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jfkx 26. 6. 2007 14:47

ehm, nemyslim ze kdyz je telefon zavreny je ve stavu kdy mensi displeji je uplne zhasli a jsou na nem videt jenom digi hodiny a ja telefon otevru, ze ten vnitrni cerny displej je nenastaveny sporic (ktery nastaveny mam). a kdyz ho hned zase zavru a otevru tak naskoci...
jfkx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 29. 6. 2007 14:34

Vkládám příspěvek, který zabloudil do jiné diskuze.

[size=150]dominicque[/size] píše:Ahojte kolegové,

prosím Vás, vedeli by ste mi niekto poslať link na stiahnutie prehrávača, ktorý prehráva wmv súbory priamo v Nokii 6131 alebo aj priamo tento prehrávač ? už dlho hladám tento prehrávač, no žial, zatial som ho nenašiel...súrne ho potrebujem
v prípade potreby pošlem ICQ alebo mail :
hajdoni@yahoo.com, ICQ : 324-144-459
díky moc3/quote]
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dm52 4. 7. 2007 20:47

Neledoval jsem předchozí diskizi, nevím o co se zámkem klávesnice jde, ale já si u 6131 nastavím, za jak dlouho se mají klávesy zamknout a nemusím pak ručně zamykat. Při otevřění telefonu se pak automaticky odemknou. Mám tam nahranej FW z konce června, kdy jsem měl founa v servisu (výměna displeje), se starým FW myslím že automatický zamykání moc nechodilo.
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod Martuška 6. 7. 2007 20:01

Prosím tě kolik tě stála vyměna displeje?? Mojí 6131 kterou jsem prodala kámošovy praskl displey, tak než tam s tím pujdu ať ho můžu psychicky připravit.
nokia 5110, 3330, 6610, 3100, 6210i, 6131, N73
Martuška
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza89 7. 7. 2007 21:59

To Martuška:
se spis psychicky znici priprav ad si pripravy cca 3tisice minimalne...
lojza89
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků