Nokia N70 od Vodafone CZ

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod discoteca 9. 6. 2007 08:34

řešil jsem úplně stejný problém, rozhodoval jsem se taky mezi 6234 a N70 s odstupem času mohu potvrdit že N70 je rozhodně lepší volba, navíc teĎ zase spadla s cenou dolů, displej, rychlost, fotky, video vše úplně vklidu
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 9. 6. 2007 12:11

Koukal jsem na Vodafone a nabízí N70 v černé barvě. Má na sobě taky vyražená ta mizerná loga Vodafone?
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod discoteca 9. 6. 2007 13:14

logo je ve předupod displejem je bilé a vzadu nad krytkou fotoaparátu je kapka s logem, myslím že to není žádná tragédie, navíc je jen otázkou času kdy se to sloupe :) popř. tomu se dá pomoc...
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 6. 2007 13:23

Ale je skoda, ze ma na jednom tlacitku logo vodafone co ? ten obrazek nebo co to je :( Ale pry jde nastavit, takze neni napevno nastaveno live je to tak ?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod discoteca 9. 6. 2007 14:06

taky jsem měl z toho obavu ale bezproblému lze tomuto tlačítku přiřadit cokoliv jiného, já tam mám např. real player
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 10. 6. 2007 18:31

Ohledně kvalit log Vodafone taky nemůžu říct cokoliv špatného. Asi se časem setřou, ale vypadají vcelku odolně, tak uvidíme. Typuju, že to zadní asi půjde rychleji. :)

A ohledně toho loga na tlačítku je mi úplně fuk, jestli tam je kapka nebo cokoliv jiného. Nastavit, jak je tu psáno, se tam dá cokoliv, tak to neřeším. :)

A za ty peníze. :) Kolega v práci ho u mě viděl a druhý den s ním přišel, že si ho taky musel pořídit. :)
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod discoteca 10. 6. 2007 20:28

no máš recht, za ty prašule to je fakt zadarmo, když si vzpomenu jak jsem kupoval svého času t39 v datartu za 18990,- tak se jen směji :D
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ousteen 17. 6. 2007 07:27

Obsahuje originál balení N70 od Vodafonu datový kabel???
ousteen
Junior

Odeslat příspěvekod discoteca 17. 6. 2007 07:55

samozřejmě, datový kabel je přibalen :) krabice je dost velká, takže se tam vejde ještě hadřík na displej, cedlo sw, karta a nějaké ty manuály
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod visa 17. 6. 2007 16:31

taky už jí mám doma a jsem s ní takřka na sto procent spokojenej. jediná věc která mi vadí je , že nemůžu ze složky ,,jdi na,, smazat ty oskarácké odkazy na net
AMD AM2 Athlon 3500+, M2N-E 570, 2x 512MB Coirsar 667mhz, Seagate 320GB, His X1800GTO, DVD RAM LG H20L
visa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fid0 17. 6. 2007 19:29

ja sem si je dal na konec nabdky.daj se presunout,to staci...
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ousteen 18. 6. 2007 08:11

Mam otazecku. Jak velkej je rozdil mezi N70 pro vodafone a cistou verzi? Ma cenu menit product key a nahrat si soft pomoci NSU na cistou? Nebo rozdil nepoznam. Teda krome Vodafonackych odkazů. :hm
ousteen
Junior

Odeslat příspěvekod petriso 18. 6. 2007 08:55

Taky o N70-tce přemýšlím... Co mi vadí, je velikost a prý je problém s barvou na tel... Slyšel jsem, že se snad dost ošoupává a to i při běžném nošení v kapse(stříbrná verze)... Jak je to s černou, je a nebo aspoň vypadá kvalitnější?
petriso
Junior

Odeslat příspěvekod ousteen 18. 6. 2007 09:22

Velikost? No zalezi jak pro koho. Třeba pro ženskou ruku je velky. Ale pokud nemas ruce jak mravenec tak ti bude vyhovovat :wink: Ja jsem se pred koupi te velikosti bal taky ale mile me prekvapilo jak je to prakticky. Perfektne sedne. Barva se osoupava ale zase zalezi jak ji používaš. Ja ji mam rok starou a jedine co je odreny tak vzdu na krytce fotacku maly kolecko 3x3 mm. Ale to je hlavne od pokladani mobilu. Z kapsy zatim zadnou odreninu nemam. Cerna varianta jak se odira to nevim. Mně osobně ale černá nijak zvlášť neoslnila. :hm
ousteen
Junior

Odeslat příspěvekod petriso 18. 6. 2007 10:21

Černou barvu jsem zmínil záměrně, po dvou letech mám nárok na zvýhodněný tel. od Vodafonu a ten se již nabízí jen v černé barvě... O tom zadním krytu jsem již slyšel, je vystouplejší a tím náchylnější na odření... Ta cena je teď velmi přijatelná, proto uvažuji o koupi... Jinak moc děkuji za Vaši reakci... 8)
petriso
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků