Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petrkupb 16. 5. 2007 09:28

Občas se mi 6131 sekne a objeví "telefon omezen" a zadejte bezpečnostní kod tak telefon resetuju a většinou pak funguje. Včera se mi to stalo zase ale ani po vyndání sim a baterie nešel. Už jsem ho připravil na opravu ale pak asi po hodině to ještě zkusil a jde . Třeba by stačilo zadat ten bezpečnostní kod ale klasický 12345 to není ani ten co jsem si našel na tomto foru ten podle IMEI telefonu. Je možný ho někde najít ani operátor T- mob. to neví. Dík za radu.
petrkupb
Junior

Odeslat příspěvekod holcinaPetula 16. 5. 2007 17:44

Nevim jak vy ale ja si u N6131 stezuju na sms. Byla sem zvykla ze pri prijeti sms si prectu text a hned pod nim se me zobrazi datum a cas prijeti. Bohuzel tady do fakt postradam. musim si u dane zpravy extra zajet do detailu sms a tam se to teprve doctu a AAAALE!! jak ve vypisech tak odeslanych sms se me zobrazuje cas o dve hodiny zpatky coz je fakt uz ale na houby :(((
holcinaPetula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod džesinka 16. 5. 2007 18:02

mám problém s fotákem.Stisknu ze strany tlačítko na foták,vyfotim ,ale fotka se mi neuloží jen otazník a tam je napsáno FORMÁT SOUBORU NENÍ PODPOROVÁN.A pak když chci fotit,tak zmáčknu opět tlačítko na foták,ale už to nefotí(jen bílo) a pak se ukáže nápis CHYBA OPERACE.
Když vypnu mob.a zapnu,tak to vyfotí,ale pak se ukáže opět otazník)ten se uloží i do fotek.Co s tím???
džesinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod džesinka 16. 5. 2007 19:02

prosííííím poradte někdoooo
džesinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pade 16. 5. 2007 19:07

džesinka - za hodinku ti nemusi nikto poradit, prosim trpezlivost
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ocko15 16. 5. 2007 19:21

Ahojte, tak dneska mě volali z O2,že se vrátil telefon ze servisu(zaseklé otevírání, neustálé restartování(hlavně u poslouchání mp3) a vyklání displeje). Tak sem zvědavej co si zas vymyslí,ale už je to po čtvrté co sem jimho vrátil,takže už telefon nepřijmu(pokud to teda jde..) a vezmu jinej,škoda ho bude,pač to byl funkčně super vybavený telefon,akorát pro mě,ale škoda těch chyb.

Tak at sním máte lepší zkušenosti a hezký den(večer).
ocko15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 17. 5. 2007 08:06

[quote="džesinka";mám problém s fotákem.Stisknu ze strany tlačítko na foták,vyfotim ,ale fotka se mi neuloží jen otazník a tam je napsáno FORMÁT SOUBORU NENÍ PODPOROVÁN.A pak když chci fotit,tak zmáčknu opět tlačítko na foták,ale už to nefotí(jen bílo) a pak se ukáže nápis CHYBA OPERACE.
Když vypnu mob.a zapnu,tak to vyfotí,ale pak se ukáže opět otazník)ten se uloží i do fotek.Co s tím??? /quote]
Aka je to verzia FW? (zistis *#0000#)

1, skus pozriet kam sa ti ukladaju fotky (pamatova karta alebo mobil) a ci nahodou nieje plna pamat
2, ak to nie je prvy pripad potom navstiv servis, prehraju ti FW a malo by to byt v poriadku. (pred tym si urob zalohu, zo servisu ti pride cisty mobil)
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod džesinka 17. 5. 2007 08:23

díky,pamět nemám plnou.(1G)
po zjištění jak si napsal tam mám.nokia 6131
v 03.70
12-05-06
RM-115
(c)-nokia
nevim co to znamená ale.
A jak si mám zálohovat?
džesinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 17. 5. 2007 09:42

to: džesinka
mala by si s tym ist do servisu do servisu, verzia ktoru si napisala je dost stara nahraju ti novu a tym by sa mali vyriesit aj tie hlasky.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 17. 5. 2007 20:19

AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 77milan 20. 5. 2007 08:53

Prosím o radu zkušené majitele.Rozhoduji se jestli mám koupit tenhle mobil.Chtěl bych ale znát Vaše zkušenosti s ním a s jeho celkovou spolehlivostí a taky mě zajímá výdrž baterie,prý nic moc.Poraďte,mám do něj jít nebo ne?Děkuju za Vaše odpovědi.Milan
77milan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 5. 2007 10:25

77milan: pokud vám záleží na baterce jako jedné z nedílných součástí telefonu, tak se doporučuju ohlédnout po jiném "stroji". Baterka je snad jediné "faux-pas" této Nokie :( sestra ji má, maximum bylo den a půl, myslím, že je "průměrná uživatelka" (pár smsek denně, 2 hovory, možná hra).
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lojza89 20. 5. 2007 15:53

pokud chces prehravat videa nedoporucuji pokud hledas funkce nedoporucuji pokud hledas bezproblemovy tel nedoporucuji na fotky taky ne mozna mp3 ale taky nicmoc dobrej je akorat tak na prohlizeni fotek a ma fakt peknej disign.... ale tenhle telefon ne! radsi 6233 !! skoro stejna cena ale je mnoooohem lepsi... nechce nekdo vymenit moji 6131 za 6233 + neco malo doplatim
lojza89
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 21. 5. 2007 08:50

to: lojza89
zaujimave - nedoporucujes Nokiu 6131 kvoli funkciam ale doporucil si Nokiu 6233.
Oba mobily maju uplne tie iste funkcie, akurat Nokia 6131 sa lisi parametrami videa a to nizsim rozlisenim ako Nokia 6233.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petruszka 21. 5. 2007 21:33

Nechci nějak oporovat, ale 6233 má i rozhodně lepší zvuk a hlavně baterii.
Fiat Bravo, 150 T-Jet Sport, Blue maserati
Nokia 5800 XpressMusic Black
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
I´m TOMBY´s wife:-)
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků