Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krivacek 25. 4. 2007 14:57

lukinava píše:Dnes jsem ze servisu obdržel spravenou 6131 (výměna displeje kvůli třem mrtvým pixelům a zmizelá kalkulačka). Mobil se mi vrátil s novým firmwarem 6.10 a první znatelné změny se týkají hlavně doby nahrávání audia - místo pěti minut, je limit minut 60 a též fotoaparát doznal znatelného nárůstu kvality. Zatím jsem spokojen.v/quote]



že by skutečně FW vylepšil kvalitu fotek??
možná by stálo za to pár fotek vystavit

http://galerie.mobilmania.cz/showgaller ... d=396|6131
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ocko15 25. 4. 2007 19:52

Ahoj, dneska se mě stala jedna menší věc: při otevírání se mě zaseklo tlačítko na otevíráni, ani různé pokusy jak ho odblokovat se nepodařily a je jaksi zabloklé. Přitom zabloklém tlačítku se telefon neustále otevírá,takže ho mám zajištěný taků gumičků:). Poradtě co stím, abych nemusel zase do servisu, pač bych tam šel 4té(poprvé nefungovalo bluthut a IRDA, a vyklal se displej, po druhé to bylo kvuli nefungčnímu dat. konektoru a zas vyklání displeje a po třetí to byl nefungční nabíjecí konektor plus zas nefungční bluthut),takže celkem poruchový telefonek, ale na to mám štestí:),ale nechtěl bych se ho zbavit,pač je akorát vybavený for me a lepší telefon zatím neznám a Motorolu nechcu,pač sní mám taky špatné zkušenosti. Tak poraďte, hoodně si budu vážit všech rad, dík vám všem:) a hodně štestí s tímhle telefonem, pač já ho sním nemám:( Ahojte:)
ocko15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AiR 28. 4. 2007 18:57

tady jsem nasel par veci, co by mel novy FW opravit:

Radio, when use headset button, standby screen channel will not change
Dictionary application missing in phone
Radio functionality failure-> Channel name can't be changed properly
6131 doesn't change the radio channel name on outer display
MMS forward not possible
IMEI rebuild can't be conducted in L3
6131 image chrash
6131 charging problem
Internal Radio problem
Hungarian translation mistake
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukinava 28. 4. 2007 21:02

lojza89 píše:
lukinava píše:Dnes jsem ze servisu obdržel spravenou 6131 (výměna displeje kvůli třem mrtvým pixelům a zmizelá kalkulačka). Mobil se mi vrátil s novým firmwarem 6.10 a první znatelné změny se týkají hlavně doby nahrávání audia - místo pěti minut, je limit minut 60 a též fotoaparát doznal znatelného nárůstu kvality. Zatím jsem spokojen.v/quote] a kalkulacku uz taky mas? :) taky mi zmizela :) co je este noveho?? :)

Kalkulačka je zpět, no a jinak jsem zatím jiné podstatné změny nezpozoroval.
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balu376 29. 4. 2007 15:10

setkal se někdo s prosvítáním vnějšího displeje na vnitřní displej?
na vnitřním vidím vnější(obrys-rámeček)
balu376
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martuška 29. 4. 2007 18:19

Ne, mě se to nikdy nestává, asi by jsi měl zajít do servisu. Já ho měla už 3x na výměně vnitřního okénka kolem displeje, protože mi odskakuje po stranách. Teď mi ho vrátili po 3 týdnech a opět to odskočilo. Bylo mě řečeno, že jsem jedina komu se to stalo a že to ani nechtěli opravit na záruku, už to řešit nebudu nemám na to náladu se s někým dohadovat.
nokia 5110, 3330, 6610, 3100, 6210i, 6131, N73
Martuška
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lovo 29. 4. 2007 18:53

Taky už bych to neřešil, a při další závadě bych telefon rovnou vrátil prodejci kvůli odstoupení od kupní smlouvy. :-)
Lovo
Junior

Odeslat příspěvekod loupoocko 2. 5. 2007 13:35

zdravím, prosím majitelé těchto nokií, zda mi můžou říci, v jakém formátu jsou přednastavené vyzvánění a prosím někoho z vás, zda by byl hodný a poslal mi jedno z těchto vyzvánění - smích malého dítěte - dík 8) (loupoocko@seznam.cz)

//De Funes: máte ho tam :wink:

edit: De Funes, děkuju :)
loupoocko
Junior

Odeslat příspěvekod lukinava 2. 5. 2007 20:49

krivacek píše:
lukinava píše:Dnes jsem ze servisu obdržel spravenou 6131 (výměna displeje kvůli třem mrtvým pixelům a zmizelá kalkulačka). Mobil se mi vrátil s novým firmwarem 6.10 a první znatelné změny se týkají hlavně doby nahrávání audia - místo pěti minut, je limit minut 60 a též fotoaparát doznal znatelného nárůstu kvality. Zatím jsem spokojen.v/quote]


že by skutečně FW vylepšil kvalitu fotek??
možná by stálo za to pár fotek vystavit

http://galerie.mobilmania.cz/showgaller ... 1313/quote]


Tak tady je jeden z mých foto-pokusů:
Obrázek
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 3. 5. 2007 19:44

tak 6131 odesla ;(
po zapnuti nabehne logo nokie, pak bila obrazovka, po chvilce problikne cerne a je zase bila, takto se to opakuje v kratkodobych intervalech, zrejme se porad restartuje
takze pujde na reklamaci, jen doufam, ze ji uznaji

dodam jeste jednu glosu, neberte to spatne, ale co mam nokie, tak ikdyz jsou to telefony za celkem drahy peniz, tak jejich trvanlivost je trestuhodna (mozna mam jen smulu)
mel jsem pres 2 roky SE T630 a nikdy jsem si na nej nemohl stezovat
ted mam asi od rijna 06 nokii 6234 a rekl bych, ze u ni blbne reprak a ani to vsesmerovy tlacidlo neni nic moc a 6131, kterou mame od vanoc, tak uz ani nenabehne
vzdycky jsem si myslel, ze u nokie se plati za telefon se stejnymi funkcemi o 1-2 tisice vice, prave proto, ze je na ne spoleh, ale moc me nepresvedcily
tak to byla jen takova moje uvaha, vim ze to sem nepatri, ale musel jsem si ulevit ;)
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Martuška 4. 5. 2007 08:18

Tak třeba já a moje rodina požíváme jen nokie a za ta léta co je máme, tak se mi ani u jedný nestalo, že by nefungovala. Doteď mě fungujou všechny, já si kupuji nový telefon, jen že mě ten starý omrzel a ty starý "dědí" buď dcera nebo přibuzný. :lol:
nokia 5110, 3330, 6610, 3100, 6210i, 6131, N73
Martuška
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 4. 5. 2007 14:34

balu376 píše:setkal se někdo s prosvítáním vnějšího displeje na vnitřní displej?
na vnitřním vidím vnější(obrys-rámeček)(/quote]


Jo taky to tam mám vidět, ale pokud se na to člověk nesoustředí, tak si toho ani nevšimne. Je to vidět hlavně ve tmě jinak moc ne.

A taky kromě tohohle mám vidět když mám někde třeba černej, nebo tmavěmodrej text(nebo cokoliv tmavýho, nebo naopak světlýho na tmavym) a potom tam je třeba nějaká světlá obrazovka tak tam sou vidět obrysy (nebo nevim jak to popsat) toho předchozího tmavého místa. (viz obrázek. obtáhnuto červenou barvou, i když to na té fotce neni moc vidět, normálně to je vidět celkem dost, zvlášt ve tmě)

Takže popisek k fotce:
modře - obrysy vnějšího displeje(ale zrovna na téhle fotce nejsou moc vidět)
červeně - 1. část obrázku z pohotovostního režimu(důkaz viz obrázek 2.)
červeně - 2. pozůstatek z předchozího menu
ObrázekObrázek

Sice mi to vadí, ale mobil kvůli tomu reklamovat nebudu...
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod Martuška 6. 5. 2007 18:34

Za kolik myslíte, že bych ho mohla prodat, je v provozu necelých půl roku a je od vodouše??
nokia 5110, 3330, 6610, 3100, 6210i, 6131, N73
Martuška
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMilanX 8. 5. 2007 17:09

Manželka by ráda tento mobil, ale mi se moc nelíbí, že je snadné spustit fotoaparát a to i při zavřeném stavu a zamykat klávesnici mi příjde u véčka jako nesmysl. Je už to nějak vyřešeno? Myslím nějaký firmware.
XMilanX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xemiq 8. 5. 2007 17:14

je to vyriesene tak,ze si nastavite automaticky zamok klavesnice a ked sa telefon otvori, zamok sa automaticky odomkne..
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků