Sony Ericsson K750i- nereaguje na IrDA

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod s.r.o.Anonim 7. 5. 2007 17:45

Dobrý den,

můj telefon (K750i) vůbec nereaguje na přijpojený IrDA v počítači. Když jsem si přez něj včera chtěl odeslat hru vůbec na IrDA nereagoval. Myslel jsem že je to pouze chyba počítače, ale když jsem to o den později zkusli zase nic. Myslím že chyba není v PC, ale v mobilu. Co s tím mám dělat? Mám jít mobil reklamovat nebo se to pokusit něják spravit doma, ale jak?
s.r.o.Anonim
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 5. 2007 17:50

Pokud je to opravdu chyba v telefonu, tak doma nic neopravuj, odnes ho do servisu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 5. 2007 17:56

Vůbec nejdřív bych se přesvědčil, zda jde opravdu o chybu telefonu, takže neprve zkus k PC připojit jiný mobil a vyzkoušej, zda přenos funguje.
Deleted user

Odeslat příspěvekod (CZ)Mirek 7. 5. 2007 20:06

taky jsem měl nebetyčné problémy s IrDA, byla to chyba PC, zkus pro jistotu restartovat mobil.
mobily: T2288R > OT311 > T192 > S25 > MT50 > M55 > MC60 > CT65 > OT303 > K300i > ME75 > K750i
Internet: garantovaná linka 4 Mbps
Disky: 200 GB Seagate, 250 GB Seagate, 640 GB Western Digital
(CZ)Mirek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 7. 5. 2007 23:43

s.r.o.Anonim: Co máš za operační systém. Mě se taky občas telefon nespojí s kompem. Pokud ti přenos s jinýma telefonama funguje, tak není reklamace namístě.
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s.r.o.Anonim 8. 5. 2007 07:48

Mám Windows XP Home. Přenos mezi dvěma telefony funguje IrDA na compu jsem ještě nezkoušel
s.r.o.Anonim
Junior

Odeslat příspěvekod Slávek 8. 5. 2007 08:18

Tak proč by měla být chyba v telefonu?
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod s.r.o.Anonim 8. 5. 2007 09:39

to Slávek: to jsem si nejdříve myslel až do té doby kdy mi Majkl vP. napsal ať si to ověřím
s.r.o.Anonim
Junior

Odeslat příspěvekod suah 8. 5. 2007 09:46

Inak, toto sa obcas stane aj mne. Neviem z akych pricin proste telefon a pocitac vzajomne nekumunikuju. A na druhy den (a potom kludne aj zvysok mesiaca) je opat vsetko v poriadku...
suah
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků