problemy s fotakom pri e1070

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod janci26 25. 1. 2007 22:38

mam motorolu e1070 a ked fotim tak mi napise ,, snimanie obrazka zlihalo ,, robi mi to uz druhy den a ked odfoti tak mi to ulozi ale ked ho otvorim tak mi napise ze snimok je poruseny ... ako by sa to dalo spravit ??? a este piska sluchadlo ked ju otvorim - niekedy :?:
janci26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WILL 26. 1. 2007 14:03

Vypnut/ zapnut telefon. Robi to koli tomu $%# ^%#$ ^ @# #$ #$ #$% #$ %^# #$% &^%^# @#$ &% # @%$^ %&#% $^#$% &%$ # ^$% %&% Q@#$^ % $%& #$^ @&$% $ !!!!!!!!!!!!!!
Orange firmwaru. Prosimta ak mas niekde original firmware pomoz bratovi v nudzi :mrgreen:
WILL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WILL 26. 1. 2007 14:05

To piskanie neviem, s tym som sa nestretol. To ale moze byt aj jednoducha spatna vazba - robi ti to iba niekde?
WILL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janci26 26. 1. 2007 18:31

to piskanie iba niekedy a fotak ? skusim dat reklamovat do orangu alebo skusim najst original firm este neviem
janci26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod *f* 27. 1. 2007 01:25

k tomu piskaniu...skus nahrat inu gain_table
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WILL 27. 1. 2007 12:39

janci26 píše:to piskanie iba niekedy a fotak ? skusim dat reklamovat do orangu alebo skusim najst original firm este neviem


Hmm tak to potom napis ako si dopadol pretoze uz aj mna napadlo, ze im ho pojdem obuchat o hlavu a nech mi donho okamzite nainstaluju povodny firmware.
WILL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janci26 28. 1. 2007 16:02

teraz som na to prisiel piska mi mikrofon . tak teraz neviem co to moze byt a piska coraz castejsie fest blby orange... fotak mi uz tak neblbne to s tym vypnutim a zapnutim mi pomohlo diki will ale to piskanie nemozem z toho nechcem menit mobil len teraz som ho kupil a paci sa mi . len este neviem ako dlho mi to budu opravovat.... dufam ze nie rok ... keby dali zatial nahradny ale to robia sai pri pausaloch ?. ...
janci26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mazo 28. 1. 2007 16:13

mozes sa tam aj rozliat ale oni ti firmware neprehraju. ak chces musis to spravit sam
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazo 28. 1. 2007 17:31

will: obuchat o zem mozes seba,aj tak ti do telefonu v Orange nenahraju origo soft ale len ten co tam mas. a janci,telefon ti daju- N3310 a neviem ci je to zdarma
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 28. 1. 2007 18:13

skusenost s nahradnym tel. mam len pri pausale, a to taku, ze ked to reklamujes v hlavnom sidle orangeu, tak ti daju nahradny... reklamovany bol V3 RAZR a nahradny bol daka motorola strieborna, a malo to aj fotak integrovany :mrgreen:
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod WILL 29. 1. 2007 10:23

Janci> tak to sa fakt oplati radsej zohnat firmware. Problem je, ze 1070 akoby ani neexistoval. Jedine co sa nanho da najst su nadsene recenzie. Fakt nechapem.
WILL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janci26 12. 4. 2007 19:40

no tak som uz konecne reklamoval dali mi tam novy SW asi lebo mi par veci ostalo - obrazky... ale to piskanie -- je nova technologia podsvietenia dyspeja , nie diody ale tenka folia a jej vyhody su : -hmotnost ale 124g (e1070) sa mi nezda hh
-spotreba energie
-rovnomerne podsvietenie
-uspora priestoru
janci26
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků