budík

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod modry.neon 27. 3. 2007 17:17

nevíte jestli existuje nějaký budík na mda vario ktery zvoni i kdyz je vypnute zvoneni??
MDA Vario + 2gb Kingston miniSD
Nokia 6260 + Kingston 512 mb
MSI Megaplayer 536 4gb
Koss PortaPro
modry.neon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 27. 3. 2007 17:23

Když vypneš zvuky, zvuky budou vypnuté. Těžko to obejdeš...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter34 28. 3. 2007 08:42

Prehrávač MortPlayer obsahuje budík.Nie som si istý, ale mala by sa dať na ňom nastaviť hlasitosť nezávislá na systéme. Vyskúšaj,uvidíš.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 28. 3. 2007 14:35

A není jednodušší si na noc dát "off-line režim" a nechat si zvuky zapnuté? :hm
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wsx234 28. 3. 2007 14:59

mne na obycajnom mobile siemens s65 budik zvoni, aj ked je zvuk vypnuty. asi kontrukteri premyslali :)
wsx234
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 28. 3. 2007 16:16

wsx234: Gratuluju! Ale co to má společného s tématem? Chceš aby tě tady někdo vyjmenovával co umí Vario oproti S65? To je začátek flamu...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod modry.neon 28. 3. 2007 18:39

ten off-line rezim je dobra vec, to me nenapadlo, ale stve me ze to proste nezvoni pri vypnutem zvoneni. chtelo by to nejak vykutit
MDA Vario + 2gb Kingston miniSD
Nokia 6260 + Kingston 512 mb
MSI Megaplayer 536 4gb
Koss PortaPro
modry.neon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wsx234 28. 3. 2007 19:07

kodl píše:Gratuluju! Ale co to má společného s tématem? Chceš aby tě tady někdo vyjmenovával co umí Vario oproti S65? To je začátek flamu...e/quote]


prapac ... to bola len taka poznamka na okraj :roll:
nikdy by som si nedovolil porovnavat jeho velicenstvo vario s niecim tak prizemnym ako je s65 ...
wsx234
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 28. 3. 2007 19:46

wsx234: A jéjé, tady někdo bere moc vážně moje příspěvky :-) Vario není král, jen típám flame hned v začátku. Nebaví mě to pak promazávat ;-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wsx234 29. 3. 2007 05:13

ani jeden moj nebol mysleny vazne ... :lol:
wsx234
Junior

Odeslat příspěvekod Zelych 29. 3. 2007 16:49

modry.neon píše:ten off-line rezim je dobra vec, to me nenapadlo, ale stve me ze to proste nezvoni pri vypnutem zvoneni. chtelo by to nejak vykutit

Už bohužel Vario nemam :( Ale co si pamatuju, tak při nastavení hlasitosti, tam jsou 2 "šoupátka" na hlasitost. Jeden na zvuky (systemu, PDA), a druhý na telefon (nevim jestli sluchátka, nebo vyzvánění) tak možná, že to už vykutěný je.. ztlumíš si jen vyzvánění telefonu, a systemové zvuky (jako je třeba budík) by měly fungovat.
Ale nejsem si jistej, musíš vyzkoušet sám. ;)
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod modry.neon 30. 3. 2007 11:38

to je este lepsi, dik za radu, posunul jsem to jedo a pohoda. budik funguje a kdyz nekdo vola tak ticho. Akorat porad zvoni zprava kdyz prijde
MDA Vario + 2gb Kingston miniSD
Nokia 6260 + Kingston 512 mb
MSI Megaplayer 536 4gb
Koss PortaPro
modry.neon
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků