MOTO T720i

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod buban 7. 3. 2007 20:37

ahojte, po delsi dobe si nevim rady :cry: jako druhy tel.jsem si za par supu poridil T720i ,ale neni uplne v te nejlepsi kondici,sem tam se zblazni a zacne blikat displej...tak jem si rikal ze zkusim prehrat FW a to je kamen urazu-jednak nejsem schopny cokoli na tenhle stroj sehnat a za dalsi,p2k programy ho detekuji,ale nedari se mi udelat zalohu,nevim ani jak ho dostat do bootloaderu,flashbackup ho teda taky do bootloaderu neprepne,tak kdyby nekdo vedel jak na to a kde hledat fw pro takove staresiny,byl bych rad,diky
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 7. 3. 2007 20:44

skus MOTOKUP napriklad...
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod buban 7. 3. 2007 21:09

ten ho ani nedetekuje
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buban 9. 3. 2007 15:09

fakt nikdo netusi kde najit neco k tomuhle telefonu?? vsechny odkazy co jsem nasel uz jsou nefunkcni :cry: a vite nekdo jak je to s bootloaderem u starsich motorol??? :oboze
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirek6600 10. 3. 2007 17:45

No snazit se nemusis tudle motorolu neprehrajes jako ty novejsi s touhle musis do servisu ale pokud ti blika display neni to frimwarem ale flex kabelem mezi deskou a displayem a co nevydet odejde jeden z displaye nebo oba prestanou ukazovat a nakonec i repro a musis ten flex vymnenit ale mas smulu neni odepinaci z displaye ten flex jen z desky founu takze novej display koupit tady ho maj vymnena neni slozita ale otazka jestli se to vyplati.

http://www.autotopcentrum.cz/store/inde ... e=motot720


:D
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buban 10. 3. 2007 19:02

ale to me nerikej,ze prehrat nepujde,v dobe kdy to bylo aktualni,se diskutovalo o prehravani fw atd,ale je to desna doba a odkazy jsou nefunkcni,jinak problem jsem mel ten,ze po otevreni se nerozsvitil displej okamzite,ale az po chvili,ale uz jsem objevil pricinu-byla ve spinaci-po opatrnem promazani uz je po problemu...
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomikX 10. 3. 2007 19:04

prehrat to urcite pujde...jen ten FW nekde sehnat.Myslim ze ti nezbyde nic jineho nez servis,tam ho maji tutove.Koukal jsem na nekolik webu vc. mottomoders ale FW proste neni.....majitel T720i uz moc nebude,tak neni zajem.Muzes ale zkusit jejich diskuzni fora.
Nokia N73 / miniSD Kingstone 512MB
Nejhorší je srážka s BLBCEM !
TomikX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buban 10. 3. 2007 19:25

no ja uz jsem prolezl,co se dalo a zatim bez uspechu a nebude problem jen sehnat fw,ale taky jak ho nahrat...vsechny programy sice tel.najdou,ale dalsi praci neumozni,nenacte se obsah telefonu,a ani zalohu se mi zatim nepovedlo udelat,takze asi smula...
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matilda06 12. 3. 2007 12:47

No já mám taky T720i a přehrát frieware se dá já sem to uděklal ale horší je to že sem nemohl sehnat češtinu, tak pak sem tam skoušel dávat nějaký jiný asi nebyli pro 720i tak už se mi nezapl ale kdyby někdo něco věděl tak to sem nepište byl bych docela rád.
matilda06
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 12. 3. 2007 19:08

Ahoj já mám taky doma ještě v záloze T722i sw jsem sice nepřehrával, nebylo proč ale jinak spoustu aplikací jsem natahal do telefonu přes wap Http://wap.T720.vecinosoft.com nevím jestli to ještě funguje :-D


Edit: tak sjem ještě hledal a NĚCO jsem našel.
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matilda06 13. 3. 2007 13:53

No jo to nám ale moc nepomůže mi scháníme něco jak změnit softrawar a ne java hry ty se daj ještě sehnat hodně.
matilda06
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 13. 3. 2007 17:53

tak s tímhle telefonem neuděláš Hack nebo co chceš dělat. Na to toho moc nená ale funguje vše co na T610
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matilda06 13. 3. 2007 18:41

Psal sem že to de povedlo se mi to ale neměl sem češtinu do něj
matilda06
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků