Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lukinava 27. 2. 2007 18:04

Zkoušel jste už někdo aktualizovat firmware přes ten oficiální program? Mám originální kabel, ale Nokia software updater telefon nemůže nalézt.
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martuška 27. 2. 2007 20:16

Tak zítra jdu podruhé reklamovat vnitřní okénko telefonu, pořad se mi po stranách odlepuje a to mě ho už měnili a po 2 dnech normálního používání opět se odlepilo. Jsem zvědavá jestli mě to daj na reklamaci, protože mě bylo řečeno, ať si dávám pozor, že podruhý to už nevymění. Taky se to někomu stalo???? :cry: :hm
nokia 5110, 3330, 6610, 3100, 6210i, 6131, N73
Martuška
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krivacek 28. 2. 2007 13:50

lukinava píše:Zkoušel jste už někdo aktualizovat firmware přes ten oficiální program? Mám originální kabel, ale Nokia software updater telefon nemůže nalézt.
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 28. 2. 2007 16:09

Zabavna otazka, jasne ze update FW ide len cez kabel.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukinava 28. 2. 2007 16:22

A zkoušel jste to někdo tedy tou oficiální cestou přes kabel?
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pajamat 28. 2. 2007 17:54

krivacek píše:
pajamat píše:Já to ale nemyslel jako vzdechy nad baterkou... mě osobně mi to taky nevadí, protože mám nabíječku v práci, doma i v autě a navíc dobíjecí kabel do USB... já jen tím myslel, že poslouchat mp3 přes Bluetooth je na baterku fakt bomba a pak by fakt podle mě nemusela vydržet ani ten den (pokud by se poslouchalo téměř nepřetržitě)... jinak pro mě tlf naprosto super, baterku mi všechny ostatní funkce a displej mnohonásobně převáží... :)=/quote]

Taky sem téměr každý večer v dosahu sítě, ale horší je to při nějakém delším výjezdu a nárazovém zápřahu telefonu. Nestěžuju si, věděl sem do čeho jdu.
Když sem míval k Motorole MPx200,která mívala ještě horší výdrž dvě baterie, tak se mi zase stávalo,že sem náhradní měl věčně vybitou.o/quote]

To je jasný, pořídil jsem si dobíječku přes tužkové baterie, je to sice slabší, ale pro nárazovou naléhavou potřebu to stačí :)
pajamat
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 28. 2. 2007 19:13

lukinava píše:Zkoušel jste už někdo aktualizovat firmware přes ten oficiální program? Mám originální kabel, ale Nokia software updater telefon nemůže nalézt.
Wikan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coklit 1. 3. 2007 06:39

Já mám aktualizovaný FW ze 3.70 na 5.50 přes kabel. Źádný problém jsem při instalaci neměla...Do PC jsem stáhla nejprve Nokia Software updater a pak Setup přesně dle instrukcí krok po kroku z internetových stránek nokie... :hm
Coklit
Junior

Odeslat příspěvekod Šejby88 1. 3. 2007 07:26

Mám problém!Chci si koupit pametvku 2G ale nevím jestli mi ji vezme?
Šejby88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 1. 3. 2007 08:12

Já jsem si také bez problémů aktualizoval firmware z 3.50 na 5.50. A jestli vám NSU nechce najít mobil, máte ho zapojený do nabíječky(nejen plně nabitý, ale i v nabíječce!)? bez nabíječky mi to taky nešlo.

Jinak paměťovku by to mělo vzít, do 2GB to je oficiálně, asi by měla vzít i víc, ale to už negarantujou. Ale kup si radši nějakou rychlejší kartu(nějakou tu Ultra Speed II, nebo jak se to jmenuje) protože já tam mám 1GB normální a všechno se hrozně dlouho načítá. Je fakt že tam mám hodně her( asi 100MB) ale i tak ta jde pomalu.
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 1. 3. 2007 19:07

Tak jsem to zkousel a bohuzel taky nezabralo.
Wikan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukinava 2. 3. 2007 00:28

No mě sice updater telefon už našel, ale pak mi to píše, že pro můj typ telefonu není žádná aktualizace dostupná. Mám firmware 3.50.
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 2. 3. 2007 22:41

A máte necustomizovaný telefony?(tzn. nepřizpůsobený pro žádného operátora? Většinou, ty kde je firmware přizpůsobenej operátorovi nejde přehrát.
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod Wikan 2. 3. 2007 22:51

Ano mam.
Wikan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukinava 3. 3. 2007 02:09

Já mám telefon od T-mobilu. Dá se to nějak obejít?
lukinava
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron