Nokia N73 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Peťula 23. 2. 2007 17:37

vratu:
Děkuji za info.Rozhoduji se mezi N73 a E65.73 má hodně dobrý fotoaparát ale nevím právě kvůli tomu ovládání.Klávesnice je docela malá a hlavně ten joystick je "právě takový divný".Slyšela jsem na něj stížnosti,že po pár měsících užívání se i rozsypal.
Ale zase se mi líbí ten veliký displej,ten jen tak nějaký telefon nemá.Jak vypadá oproti 6233 jemnost?Není viditelný rastr? :hm
Peťula
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 23. 2. 2007 21:43

Displej je dobrej ;) pri první pohledu když jsem zapnul N73 tak to byl nezvyk z 6233 tam to bylo asi jemnější, ale tedka mi to absolutne nepříjde, možná že jsem si to jen vsugeroval.

Jinak ta E65 je na pohled celkem milej telefonek, ale zarazily mě ty funkční tlačítka... to by mi asi vadilo. N73 je slušnej mobil, fakt že jo... ale něco na té jednoduchosti z 6233 bylo!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filipi 24. 2. 2007 13:58

Stiahol som si nokia software update z tejto stranky
http://www.symbianportal.cz/navody/17-j ... ny-nokia-/

ako mi tu uz bolo poradene, ale po nainstalovani tohto programu do pc, mi tento program vobec nejde spustit. Nechapem tomu, vzdy mi vypise ze program nereaguje. pritom co sa tyka mojho PC v nom nemoze byt chyba. Poradte pls :hm
Filipi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 24. 2. 2007 15:00

To Filipi:
Vypněte firewall nejlépe i antivirus a zkuste NSU spustit znovu :wink:
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filipi 24. 2. 2007 16:42

Vsetko som vypol ako ste mi poradili, ale stale je to rovnake ako predtym :(
Filipi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ahasvet 25. 2. 2007 13:06

delete
Naposledy upravil ahasvet dne 27. 2. 2007 07:54, celkově upraveno 1
ahasvet
Junior

Odeslat příspěvekod DOM I. 25. 2. 2007 20:54

Filipi píše:Vsetko som vypol ako ste mi poradili, ale stale je to rovnake ako predtym :(

zkus nainstalovat SP2, v jednom foru, to týpkovi pomohlo :wink:
DOM I.
Junior

Odeslat příspěvekod Filipi 25. 2. 2007 22:12

dik ale SP2 mam nainstalovanu takze vazne nechapem preco mi to nejde :(
Filipi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sgy 26. 2. 2007 17:09

mě už z toho jeb*e... ukončil jsem vsechny ochranné věci z windowsu, firewall (ZoneAlarm), antivit (Avast - Home) ... no a HW firewall ve WiFi routeru to může taky blokovat? Pořád se mi to zasekne na úvodním logu a dál nic. Windowsy mám legálně a tudíž i pravidelně aktualizované

//EDIT:
tak jsem to zkoušel i bez toho WiFi routeru, přímo přes modem a vypnutým FW v compu a vypnutým AV a ...... nic :x to jako už mám tak špatný comp nebo nevím... Mám stahnuté všechno, co bych měl mít... a nastavené všechno tak, jak bych měl mít... jen ten NSU nejde spustit :(

//De Funes: příspěvky sloučeny. Je mi líto Vašich potíží, jen chci připomenout, že nevídím tématickou souvislost s Nokia N73. Kdyžtak pro Váš problém nalezněte vhodnější diskuzi, ve které žádejte pomoc.
... já jsem to nezničil, já jsem to jenom špatně spravil... :)
sgy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.uwe 28. 2. 2007 22:14

mne sa dnes stalo ze sa mi zacali odinstalovavat aplikacie a temy z pam. karty /same od seba/. ked som ju isiel formatovat, telefon ju nenasiel. po restarte zacalo vypisovat "poskodeny disk". tak som kartu pichol do citacky kariet a nesla naformatovat ani v pc ani v mobile. mam kartu reklamovat?
HTC Desire
Nokia E51, E52
Nokia LD-4W + Sygic mobile 09
dj.uwe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1lulo1 1. 3. 2007 12:04

caute ja som viac menej novacik v klube nokia N73, co to uz viem ale chcel by som vas poprosit ci by ste my mohli poslat nejake stranky kde najdem free hry a nekake pozadia. diki
1lulo1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 1. 3. 2007 12:27

to 1lulo1 : zedge.net
Velký výběr ,ale po registraci bohužel omezené stahování.
30x za den ,ale stahoval jsem pár schémat,tak jsem to vyřešil druhou registrací na jinej mail,tak jich tak mam alespoň 60 na den.
Jinak zkus používat vyhledávače.. seznam,google atd... Najdeš toho hafo. třeba se zkus ještě podívat na tohle :
http://www.n73.eu/ . Co se týče her a aplikací,tak se zkus podívat na fóra(symbian fórum...) odtud jsem stahoval hry a aplikace ve velkym..
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 2. 3. 2007 07:00

Jinak schémata a obrázky (nejen pro N73, ale pro všechny možné telefony) jsou také na http://www.mobile9.com . Ale jako na zedge je tam taky limit stahování.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eclipse8 3. 3. 2007 23:02

Je uz v predaji N73 Music edition a za kolko?
eclipse8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kudli3 4. 3. 2007 09:58

Ano uz je v prodeji ale uz dyl..
:arrow: http://www.cybex.cz/produkt.aspx?src=55 ... OK-NK01276
Da se sehnat i za 11000kč ale to je myslim sedivka... :pozor2
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků