Čtvrtý operátor začne v létě, říká si U:fon

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 14. 1. 2007 11:50

SmartBOY: Typickou ukázkou předražených služeb je mobilní připojení k internetu. V této oblasti by mohl nově vznikající operátor hodně zamíchat karty na trhu.

XXTeens: Zrovna od tebe ty řeči o vydělávání a vzdělávání se zní opravdu dobře. Že zrovna ty už jsi toho tolik vydělal, že?? :oboze :roll:

sandra: Vůbec nechápu tvé příspěvky. Na argument, že ceny za mobilní služby jsou zde docela vysoké, odpovíš, že můžeme volat z okna. Ne každý rád platí měsíčně za mobil 3 tis. Navíc toto téma je o chystaném čtvrtém operátorovi a to, že to tebe nepálí, nás opravdu nezajímá. Tohle forum je pro lidi, které tyhle věci zajímají, víš?? Nemáš-li nic k tématu, radši nic nepiš. :roll:

ales76: Omlouvám se za drobné OT, ale někteří si stále pletou forum s chatem.
Naposledy upravil esquire dne 14. 1. 2007 12:03, celkově upraveno 2
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SmartBOY 14. 1. 2007 12:00

XXTeens: No sice je to v zasade spravna myslenka, to jestli se dostaneme brzy na uroven Zapadu, nezalezi bohuzel jenom na kazdym z nas. :-) Ale to bychom se pak dostali opravdu na uroven politiky. Kdo vice a lepe pracuje, umi perfektne jazyk, tak tam uz urcite je anebo se tam chysta. :-D

Goob: Na poplatcich zalezi taky, ale nemyslim, ze zrovna v Anglii to je rozhodujici. Mobilni fanda se tam jednou dostane a hned zavidi... Vodafone tam asi pred rokem zavedl obdobu Oskarty Bezlimitky Stop The Clock, po treti minute prestanou uctovat hovor. S tim rozdilem, ze je za podminek pro VSECHNY ZAKAZNIKY, u smlouvy zdarma. A hovory nejen do VF, ale do VSECH SITI, byt o vecerech a vikendech.
Zda se mi, ze samy dobry sluzby Zapad kopiruje, ale nasi cesti operatori prd zavadeji sem, a kdyz uz, tak hooooodne zpozdene a neplnohodnotne (napr. VF live - kopie straeho uboheho portalku)

Esquire: s tim mobilnim internetem mne to pekne taky stve, je sice hezky, ze VF rozkouskoval data podle pasem,a le presto radeji pouzivam uz neexistujici tarif Pripojeni Business, kde mam APNko internet za snad 4halire/kB. V tomhle maji i Slovaci navrch, kde se snazi WAP nezabit cenou a nabizeji pausali treba za stovku, dve. Dve stovky, mozna i tri jsem ochoten platit pro neomezeny WAP. A co se tyce mobilniho internetu, taky jsem opravdu zvedavej na nabidku ctvrtyho operatora, i kdyby mel prinest s sebou jenom ten net, bude to stale o jedno plus navic.
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod biker 12. 2. 2007 12:50

MobilKom by měl údajně začít fungovat od poloviny roku a slibuje, např. oproti O2 CDMA poloviční ceny

http://mobil.idnes.cz/mobilkom-od-poloviny-roku-za-polovicni-ceny-fmd-/mob_operatori.asp?c=A070122_005336_mob_operatori_jm

možná nebude náhodou, že O2 přestalo spolupracovat s UBIQUAM a i CDMA datová karta je nyní k dispozici od HUAWEI
biker
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 14. 2. 2007 13:08

Tak to vypadá, že by se čtvrtý operátor mohl jmenovat Ufon nebo taky U-fon.cz

http://www.lupa.cz/zpravicky/ctvrty-mob ... bude-ufon/

Našel jsem také, že společnost Mobilkom a.s. si nechala zaregistrovat doménu http://www.u-fon.cz, takže asi brzy přiletí zelení mužíčci.

Už vidím ty debaty - u koho jsi u "kyslíku" heč já u "ufonů" - nádherné :-)
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 2. 2007 14:43

úžasné... to budou asi nějací Paroubkovi spojenci :-/ jeden s Marťany, druzí s ufony... ačkoliv by mi to přišlo spíš jako název služby.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 14. 2. 2007 20:32

Zajímavý název jen aby to stejně nedopadlo jako s ostaními operátory, které na konec spolkli světoví giganti a dali jim svoje mezinárodní ošklivá jména.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 14. 2. 2007 21:04

No, moc seriózním dojmem ten název nepůsobí. Třeba si ale nechce na nic nabubřele hrát, tak bude alespoň sranda ;-) Uvidíme.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 25. 2. 2007 19:27

Tak už vydali i tiskovou zprávu (sekce Aktuálně) a http://mobil.idnes.cz/exkluzivne-ctvrty-operator-zacne-v-lete-rika-si-u-fon-pdq-/mob_operatori.asp?c=A070225_151137_mob_operatori_lhc jsou další podrobnosti o plánovaném vstupu čtvrtého operátora na trh.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Koumeles 25. 2. 2007 20:26

Exkluzivně: Čtvrtý operátor začne v létě. Říká si U:fon

Čtvrtý český mobilní operátor začne nabízet své služby už letos v létě. Přinese cenově dostupné a přitom rychlé připojení k internetu a hlasové služby v podobě alternativy k pevným linkám

//ales76: Smazán příspěvek s odkazem. Už ho sem vložil esquire. Na rozdíl od Vás ho vložil do tagů URL, tak jak to má být.. Nehledě na to, že i po odeslání příspěvku ho můžete Obrázek
Koumeles
Junior

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 25. 2. 2007 21:04

Koumeles: Jestli by třeba nebylo dobré si přečíst příspěvky výše... Ono to pak může vypadat, že jste objevil Ameriku. :-)
Zdeněk L.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Violet 27. 2. 2007 09:55

Logo nového operátora U:Fon mi hodně připomíná jednu celkem povedenou taškařici, která se jmenovala Český sen, mno, necháme se překvapit :roll:
Violet
Junior

Odeslat příspěvekod osobne 27. 2. 2007 12:49

odkaz
:hm :hm :hm

//ales76: Buďte tak laskav a naučte se pracovat s tagy URL, tak jak to uvádím v pravidlech, děkuji.
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 1. 3. 2007 17:58

Uz to tu sice zaznelo, ale MobilKom bude mit mobilni predvolbu 79X.
Zatim má prideleno 1milion cisel s touto predvolbou.
Co me ale zaujalo jeste vic, je to, ze ma prideleny i cisla urcena pro pevne linky. Pro kazdy kraj 10 tisic cisel.

Vim ze to je offtopic, ale nasel jsem take, ze Vodafone ma povoleno uzivat cisla 770000000 - 770499999 tedy dalsich pul milionu cisel.
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 3. 2007 18:45

Obrázek
opravdu je to podobnost čistě náhodná ?
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 1. 3. 2007 19:38

Michal P: Taky začínám být skeptický.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.