Politý samsung d900

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod R_a_d_e_k_ 19. 2. 2007 18:54

Ahoj.
Mám problém.
Předevčírem jsem polil tenhle telefon.
Po dvoudením sušení se po vložení baterky normálně zapnul(sám od sebe).
Ale dneska mi došla baterka a telefon se vypnul.
A po normálním nabíjení už nejde pustit jako před tím- baterkou.
Nevíte jestli nejde telefon zapnou nějak jinak?
Nebo nějakej způsob jak to dát dohromady aby to fungovalo?
Děkuji za všechny odpovědi.
R_a_d_e_k_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R_a_d_e_k_ 19. 2. 2007 19:00

Zapomněl jsem dodat, že u telefonu po polití nefunguje jediné tlačítko- červené sluchátko ...
R_a_d_e_k_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirek6600 20. 2. 2007 07:13

to jednoduchy vyhorely ti cesty na desce k soucastkam nektrerejm a proto uz nejde zapnout a nebo oxidace se rozsirila ono vytopenej telefon se nema susit nikde na topeni nebo jinym zpusobem ma se ihned vyndat baterka a rozhodne ne zkouset ho zapinat ani kdyz si ho susil ono jak je sesroubovanej tak tam ta voda stejne nekde zustane jak tam nemuze poradne vzduch a jak si do nej dal baterku tak sice fungoval ale pak asi doslo ke zkratu a neco vyhorelo na desce ale muzes si koupit technickej lih a kartacek na zuby nakej jemnej a telefon rozebrat a vacistit vyditelnou oxidaci a modlit se aby to bylo tim a foun nabehnul ale zpis se snim rozluc :)
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R_a_d_e_k_ 20. 2. 2007 12:06

Telefon se normálně nabíjí takže nevypadá že by byl až tak hodně poškozen ...
A jinak z telefonu byla baterka vyndaná hned...
A popřípadě nějaký návod na rozebrání by nebyl???
R_a_d_e_k_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirek6600 22. 2. 2007 13:05

no nebyl ale ze zkusenosti vim ze pod baterkou by mneli bejt mali krizovy cerny sroubky ty odsroubuj a mnelo by to jit rozscvaknout zlehka a pak odpoj flex displaye je tam takovej hned plastik na tom konektoru ten se preklopi na druhou stranu ale ne uplne bacha aby ti nevypad a vysunes flex a vyndas desku a muzes cistit technickym lihem a kartackem na zuby ale jemnym a display by mnel jit obdobnym zpusobem diztak ho vyfot vysunutej ze zadu bez baterky pokud mozno co nejvic zblizka a nejostrejs aposli mi to na mejl nebo sem
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metko 26. 3. 2007 15:57

Zdravim. Uz takmer pol roka vlastnim tento telefon a pred nedavnom aj mne zacalo haprovat cervene tlacitko a dnes sa uz telefon neda vobec zapnut. Ma uz niekto skusenosti s jeho rozobratim? Ja som to skusal, no nepodarilo sa mi to. Za pripadnu pomoc a cenne rady vopred dakujem
metko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mANGEL 1. 6. 2007 09:35

Vzhladom na to, ze si si ten telefom oblial a hapruje Ti cervene tlacidlo, bude pravdepodobne vyskratovane...preto sa ti telefon sam zapol po vlozeni baterie... staci telefon rozobrat a vycistit kontaktne plosky tlacidla...izopropylom...lieh urcite nepouzivaj...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 1. 6. 2007 09:39

Ten už bude v koši, po 2 měsících.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod j.a.n.i.c.k.a 7. 7. 2008 11:55

Ahoj, mně cca před měsícem spadnul tenhle telefon do záchoda, ale protože to není první telefon, co se mi podařilo utopit, tak už jsem trochu věděla jak na to:-)

Okamžitě jsem vyndala baterku, snažila se ho co nejvíc vysušit toaleťákem a pak i fénem (studeným vzduchem). Co nejvíc jsem ho rozebrala - vyšroubovala jsem ty mini šroubky a rozebrala zadní část, akorát se mi nepodařilo oddělit ty 2 vysouvací části - radši jsem se v tom nechtěla moc vrtat:-) No a pak jsem ho takhle rozebranej a rozloženej nechala 7 dní ležet (v pokoji na stole), aby co nejvíc vyschnul. A když jsem ho smontovala zpátky, tak mi všechno funguje jak má:-))

Slyšela jsem, že se nějaký problémy můžou projevit až časem, nevím, co je na tom pravdy, ale zatím mi to funguje :-)

Jana
j.a.n.i.c.k.a
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků