SATRON(mobilky.cz),půjde Bartek konečně za katr???

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod janah09 11. 2. 2007 19:59

:shock: Viděli jste dnešní zprávy(Nova), hned jako první byla reportáž na téma SATRON, a že Čoika jde tvrdě po této firmě(asi 200nespokojených zákazníků,internetové podvody,šedivky,kradené MT atd.)..
A žádali další nespokojené zákazníky, aby podali podnět na ČOI!!!! :twisted:
Takže to vypadá, že se to po 5letech, kdy to řešíme zde, konečně pohlo!!! :tleskani Sláva :mrgreen:
Naposledy upravil janah09 dne 14. 2. 2007 03:09, celkově upraveno 1
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávista 11. 2. 2007 20:17

Taky jsem to viděl, konečně. Jen tak na ně!!!!!!!!!!!!! Lidi, kteří jste naletěli, ozvěte se
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skypy 11. 2. 2007 20:26

jojo nova před chwilkou konečně ku**a jedna za**aná po***aná hovado bych mu nejradši nakopal p**el š***novi ! vrrr :!: :twisted: :tleskani :x jen at to lidi ví :D
skypy
Junior

Odeslat příspěvekod NicolasB 11. 2. 2007 21:06

Za katr nepůjde stačí malej úplateček a je to v suchu.
NicolasB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janah09 11. 2. 2007 21:29

NicolasB píše:Za katr nepůjde stačí malej úplateček a je to v suchu.u/quote]


to byla spíš metafora:o))


..a ani ne tak kvuli uplatkum(to neprojde každýmu),ale spíš kvuli omu, že už stihl firmu prodat..uvidíme- snad si s ..... poradí- jak se patří :twisted:
(za chamurabiho, by musel nahradit škody..a když ne, tak by ho prodali do otroctví -a nahradili z toho škody+z majetku.... :twisted: )
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepz 12. 2. 2007 03:51

Budu citovat slova od jednoho nejmenovaneho uzitatele tady na mobilmania.cz, ktery napsal: "Pro šetřílky je Satron jak dělaný, kdo chce kam, pomožme mu tam." a ma jisto jiste pravdu.
Proto,jak je neco levnejsi "vyhodnejsi" tak za tim vzdy neco nekaleho bude. Hlavne v CR :mrgreen: a v Praze :mrgreen:


Jinac povezte to vejs at se houpaaaa :tleskani :-P
stepz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 12. 2. 2007 06:38

Boží mlýny melou sice pomalu, ale jistě, stejně jako policie.
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=11.02.2007&238m=d&238p=TNOVINY&238v=48753
:!: :!: :!:
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 12. 2. 2007 11:35

To se uvidí jak to dopadne, jestli už není za horama.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Well-being 12. 2. 2007 12:02

Pro janah09: Měla by jste se omluvit všem Bartákům, inkriminovaný lump se jmenuje úplně jinak.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 12. 2. 2007 12:36

Ja bych se nedivil kdyby v klidku utekl do ciziny, pokud neni ve vazbe coz pochybuji a stejne dostane maximalne tak 12 let, mel by dostat tak dvacet ....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 12. 2. 2007 13:49

Ahoj Jani :)

Je to sice Bartek, ale to je jedno, hlavne aby uz sedel....ale stejne bych byl radsi, aby mu nekdo zlamal vsechny kosti a nechal pomalu chcipat, vezeni je moc milosrdne....ale co se da delat, budme humanisti...
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_One 12. 2. 2007 15:02

»» Petr_One® ««
Petr_One
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plysatko 12. 2. 2007 16:52

Byl jsem si v této firmě vybrat Nokii 5140i a když mě ji předváděli, tak se ukázalo, že se při každém spuštění elektronického trenéra kousne. Tvrdě na mě najeli, že si ji musím koupit, když jsem tam zadal heslo a byli velice nepříjemní. Ale poslal jsem je do ... a řekl jim ať ten telefon napřed nechají opravit a pak ho můžou prodávat. Byli fakt hnusní.
HTC Universal, Pentax Optio 750 Z, Canon i9950 spdi
plysatko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skypy 12. 2. 2007 17:27

Ne ne, berme to tak, jak to v tomhle světě je bude nějakej ""menšejší" uplateček a vyvazne jenom s podminkou :D je to jasne chtělo by to spiš mu rozbit hubu bylo by to daleko poučnější :)
skypy
Junior

Odeslat příspěvekod paetr 15. 2. 2007 12:57

SATRON-MOBILKY MÁ SICE JINÉHO MAJITELE, ALE Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI BYCH ŘEKL ŽE JE TO JEŠTĚ HORŠÍ PODVODNÍK NEŽ TEN PŘED NÍM.S TÍM JSEM TEDY OSOBNĚ ZKUŠENOST NEMĚL TAKŽE NEMŮŽU POSOUDIT ALE PODEL TOHO CE SE PÍŠE NA FORECH TAK SE DÁ UDĚLAT PŘEDSTAVA.TAKŽE POZOR POZOR ZASE NA NĚ SATRON A MOBILKY
paetr
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků