O2 - odstoupení od smlouvy na dobu určitou

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod QX 28. 1. 2007 11:43

Mate nekdo, prosim, zkusenosti, co me to bude stat, kdyz budu chtit odejit od O2 k VF (to jest prenest si cislo) ale jeste v dobe, kdy mi trva s O2 smluva (do konce mi zbyva cca 10 mesicu). Telefon za zvyhodnenou cenu jsem si pri podpisu smlouvy nebral.

Diky vsem za informace.

//ales76: Upraven název vlákna.
QX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigmarian 28. 1. 2007 11:47

tak to urcite nejde:(. Pri podpisu smlouvy si sa zavazal tam byt a platit pausal na cele 2 roky. Skus sa informovat, ci sa nemozes vykupit s pausalu. Ale jednoducho prejst nejde.
bigmarian
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 28. 1. 2007 12:02

QX: Jedině doplatit zbývající paušály do konce doby úvazku.


Vyrovnání při předčasné výpovědi smlouvy na dobu určitou

Pokud společnost Telefónica O2 Czech Republic, a.s. uzavře s účastníkem Smlouvu na dobu určitou a účastník tuto Smlouvu vypoví před uplynutím sjednané doby trvání Smlouvy, má společnost Telefónica O2 Czech Republic, a.s. nárok na přiměřené vyrovnání. Nestanoví-li Smlouva jinak, určí se toto vyrovnání jako součin sjednaného minimálního měsíčního plnění za Služby poskytované na základě Smlouvy a počtu (byť i započatých) měsíčních zúčtovacích období zbývajících do uplynutí sjednané doby trvání Smlouvy.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigmarian 28. 1. 2007 12:04

jj to som mu aj ja rikal:)
bigmarian
Junior

Odeslat příspěvekod just.in® 28. 1. 2007 13:52

ne přímo úplně paušály, ale je to počet zbývajících měsíců násoben 150Kč, což je minimální plnění tarifu.. Tedy v tvém případě přibližně 1500 bez dph.
just.in®
Junior

Odeslat příspěvekod QX 28. 1. 2007 23:16

Diky za podrobne informace vsem. Potrebuju mit jeste Vodafone ale jak tak na to koukam, nez vyhodit ty prachy do vzduchu, pockam tech 10 mesicu a k tomu si poridim nejaky telefon za babku se SIM od Vodafone a prestoupim, az mi smlouva bude koncit.
QX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mario 29. 1. 2007 20:39

Tak si třeba pořiď Odepiš - na něm není vysoký paušál a po desítí měsících až budeš přecházet tak nebudeš možná muset platit už volací jistinu...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků