Čtvrtý operátor začne v létě, říká si U:fon

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 1. 2007 17:48

V Česku se brzy objeví čtvrtý mobilní operátor, společnosti MobilKom, jejíž majitelem je neúspěšný uchazeč o slovenskou licenci na třetího operátora, invesTiční skupina Penta (které patří asi půlka Slovenska).
Vice http://mobil.idnes.cz/exkluzivne-cesko-se-docka-ctvrteho-mobilniho-operatora-pjv-/mob_operatori.asp?c=A070110_163801_mob_operatori_jm a http://mobil.idnes.cz/exkluzivne-ctvrty-operator-zacne-v-lete-rika-si-u-fon-pdq-/mob_operatori.asp?c=A070225_151137_mob_operatori_lhc.

http://mobil.idnes.cz/foto.asp?r=mob_operatori&foto1=LHC194dcc_logo_ufon.jpg

//ales76: Upraven název vlákna a přidán obrázek.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 10. 1. 2007 17:57

To se mi moc nelíbí. Přece neprobíhalo žádné výběrové řízení na licenci pro čtvrtého operátora. :hm A ta Penta, to taky docela *****í.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 10. 1. 2007 18:00

Copak je dnes 01.04. ? :) Dokud neuvidím, neuvěřím.. [já Obrázek]
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 1. 2007 18:05

virtual nepotrebuje vyberove rizeni
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 10. 1. 2007 18:07

tommy: Toto ale není, pokud jsem správně četl, virtuální operátor. Chce vybudovat svou síť na frekvenci 410-430 MHz. No moc se mi to nezdá, spíš půjde o nějaký vtípek z kuchyně iDnesu.

Ještě v letošním roce by měly být služby čtvrtého operátora dostupné 97 procentům obyvatel ČR.

To jsou tedy rychlí. O2 na Slovensku bude mít plné pokrytí vybudované zhruba do 3 let a oni to stihnou za pár měsíců. :lol:
Naposledy upravil esquire dne 10. 1. 2007 18:12, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 10. 1. 2007 18:10

jj tak by u nás fungoval 10Mpix Samsung SCH-B600.. jooooooooo :mrgreen:
Šumící tráva
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 10. 1. 2007 18:18

Tak to tu pěkně houstne...

Určitě jsem zvědavý, jaké služby tento operátor nabídne, ale bude to mít těžké - konkurence je velká.

(Pokud je to tedy pravda.)
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 10. 1. 2007 18:19

filiptoje : To jsou kecy.. ;-)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 1. 2007 18:19

No vzdyt jo. Mobilkom je totiz zase dalsi firma, ktera zadala na Slovensku o licenci :mrgreen: chjo, uz neni z ceho vařit :-D na co by asi potrebovali dohody, kdyz by meli tohle pasmo :mrgreen:
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 10. 1. 2007 18:23

ales76: Souhlasím. Na to, aby to byla pravda, by muselo být vyhlášeno výběrové řízení na licenci pro poskytovatele veřejné telekomunikační sítě, ale nic takového neproběhlo, takže je to blbost. I když v tomhle státě bych se už nedivil ničemu. A Penta?? Bůh nás ochraňuj. :oboze
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 1. 2007 18:36

To jsem zvědav co z toho bude, že by předčasný apríl ?
Nějak se mi to nezdá tady http://ipoint.financninoviny.cz/ctvrty- ... ytiky.html jsem našel článek z poloviny loňského roku pojednávající o případném čtvrtém operátorovi.
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Frajerlada 10. 1. 2007 19:05

Je super že budeme mít novou konkurenci, ceny půjdou pěkně dolů! :)

legrace to určitě není když to zveřejní server http://www.idnes.cz což je web novin Mladá fronta Dnes a to není žádný bulvár!

Už se na toho operátora těším a třeba bude dávat ze začátku aby se uchytil mobily zdarma :D
Frajerlada
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 10. 1. 2007 19:08

Frajerlada: iDnes a MF Dnes, že není bulvár?? Už dlouho jsem se tak nepobavil. :lol: :D

Michal P: No právě. A navíc nebylo žádné výběrové řízení, takže je to blbost. Prostě si z nás iDnes vystřelil.
Naposledy upravil esquire dne 10. 1. 2007 19:15, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 10. 1. 2007 19:08

esquire: Pokud by to bylo na téhle frekvenci, tak by to mohlo být i reálné. Čím je nižší frekvence signálu, tím se lépe šíří. Proto bylo NMT i v místech, kam GSM nedosáhlo, protože stál vysílači v cestě např. kopec.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 1. 2007 19:14

Jestli to není kec tak by to mohlo zase rozhýbat trh, a bylo by zas o čem pořádným diskutovat, pamatujete když bylo výběrový řízení na 3 opa a vyhrál Český mobil, co sliboval za 10 kaček 40 minut hovoru a skoro nikdo tomu nevěřil?
...
Michal P
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků