Odolné MT - zkušenosti

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kašpy 23. 7. 2005 10:27

Mám N5100 a už jsem ho jednou hodil do bazénu a pak asi 30s lovil a mobil běžel dál...jinak mi pak ještě spadl asi z 4 metrů na chodník akorad se mi poškrábal displej ;) tento mobil můžu vřele doporučit!

Jinak pak mám zkusenost z další oficialně neodolným telefonem a to Nokii 3310 která vydrží fšechno...např. hakis na štěrku, ponoření do vody asi na 3 hodiny a pak nasledného vysušení a fungovaní zase fpohodě (akorád vibrace trochu začali více nahlas brnět), pád taky ze 4 metrů (zlomení krytu, vyletění baterky, po zapnutí sice mobil nahlasil VLOŽTE SIM ale po par pokusech zase fungoval)
Kašpy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 10:28

Ponoření do vody asi na tři hodiny? Nechtěl jsi napsat tři minuty?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bloodmen 23. 7. 2005 10:29

Nejodolnější mobil, který jsem měl, byla Motorola T2288. Chytil jsem ji za anténu a když mě někdo naštval, tak jsem ho s ním přetáh. Taky se jednou vyprala. A běhala bez problémů. Měl jsem ji 3 roky a pak jsem ji prodal. Motoroly jsou prostě funny :D
bloodmen
Junior

Odeslat příspěvekod T 23. 7. 2005 10:33

Mám, ale už nepoužívám Nokii 6250 a za 2 roky jsem totálně odřel gumové boky. Nechal jsem jí proto ,, prekabátit". Jinak to je nezničitený stroj, na to co všechno musel přežít.
T
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kašpy 23. 7. 2005 10:39

hot_spot píše:Ponoření do vody asi na tři hodiny? Nechtěl jsi napsat tři minuty?n/quote]

no řeknu to asi takhle:
Ve škole jsem nechal pod lavicí v jedné třídě mobil (3310)...jakmilse se se tam vrátil tak mobil už tam nebyl a tak jsem začal hledat...s kamošem sme ho našli asi po 4hodinách v splachovadle u záchodu ve vodě takže si dovoluji odhadnout že tam min. 3hodiny byl..mobil jsem donesl domů (nezapinal jsem ho) nechal 3dny sušit na okně a pak zapl a běžel dál...;)
Kašpy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 10:40

Kašpy: ježíš, mohl tam bejt klidně pět minut... tři hodiny by nepřežil žádnej mobil...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul (novy) 23. 7. 2005 10:42

hot_spot píše:Tak když si někdo koupí odolnej telefon nemůže si hned myslet že s ním může dělat co chce a dělat s ním blbosti... je to určený pro vrcholový sportovce kterým to občas spadne do vody nebo něco takovýho, není na něm nálepka "dělejte si se mnou co chcete, já jsem odolnej a nevadí mi to" ;)t/quote]


Jiste, outdoor mobil neslouzi k zatloukani hrebiku. Nicmene pokud pri beznem uzivani se umazou pismenka z klavesnice ci poskrabe neuveritelne sklo, tak neco neni v poradku. Ja mam z toho pocit, ze Siemens delal jen designove napodobeniny outdooru. Nevim jak M75, nicmene po velkych zklamani znacky Siemens je mi to uz nejak jedno...
Paul (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kašpy 23. 7. 2005 10:52

hot_spot píše:Kašpy: ježíš, mohl tam bejt klidně pět minut... tři hodiny by nepřežil žádnej mobil...e/quote]

a proč by ne? hledali sme to až nám skončilo vyučovaní a ve škole už nikdo nebyl...kromě nás a školníka
Kašpy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jafa 23. 7. 2005 10:54

Kamarád měl Nokii 5100, zkoušel co vydrží a tak jí s ní třískal o zeď. Když málem rozbil květináč nechal toho, telefon funguje pořád. Na pády má docela výdrž. U "vodního testu" jsem nebyla, tak nevím.
Alcatel OT Club DB>Nokia 3310>Alcatel 311>Ericsson T65>Nokia 6100>Siemens CT70/SL65
Vodafone, O2
Jafa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 10:54

Kašpy: Vrah je školník :) ne, hele že by 3310 vydržela 3 hodiny ve vodě, to je fakt naprostá pitomost... jestli jsi ji neměl ve vodotěsným obalu tak pochybuju že by tam tak dlouho vydržela =)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kašpy 23. 7. 2005 10:56

hot_spot píše:Kašpy: Vrah je školník :) ne, hele že by 3310 vydržela 3 hodiny ve vodě, to je fakt naprostá pitomost... jestli jsi ji neměl ve vodotěsným obalu tak pochybuju že by tam tak dlouho vydržela =)v/quote]

hele ja se stebou nebudu hádat...možná tam byla třeba jen hodku fakt nevím...
Kašpy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ditto 23. 7. 2005 11:02

kámošovi spadnul mobil (Siemens C65) do potoka je úplně špinavej mobil úplně mokrej v displeji voda a normálně mu jde....
YEEES :-)
Ditto
Junior

Odeslat příspěvekod daddyy 23. 7. 2005 11:26

Kašpy";[quote="hot_spot píše:Kašpy: Vrah je školník :) ne, hele že by 3310 vydržela 3 hodiny ve vodě, to je fakt naprostá pitomost... jestli jsi ji neměl ve vodotěsným obalu tak pochybuju že by tam tak dlouho vydržela =)v/quote]
hele ja se stebou nebudu hádat...možná tam byla třeba jen hodku fakt nevím...
:-)
daddyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rohlik 23. 7. 2005 11:33

Já mám ME45. Vodu jsem zkoušel hned první tejden (30 cm pod hladinou + tryska vodortrysku), trochu namok ale přes noc se vysušil a běží dál... pády ani nepočítám, to nemá cenu a ještě se mu nic nestalo...
předtím jsem měl M35, ta podobnej, míň náročnej vodní test přežila bez úhony ale trochu se poškrábala při pádech...
Rohlik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyJ 23. 7. 2005 11:35

no,ja mam M65,treti novy predni kryt,protoze se mi tam porad dostava nejaky sajrajt skrz pravy dialogovy tlacitko,ve vode jsem ho zatim nekoupal,akorat kdyz prselo,ale to podle me neni zadny test,protoze dest vydrzi snad kazdy mobil.nejaky pady tu byly,ale vetsinou to bylo z vysky tak dva metry.jo a jeste uz mi dvakrat prasknul ten zobacek,co je na tom umelohmotnym zamku,ktery stahuje kryt baterky,ten kovovy kryt a spolu s celym telefonem.
Uvazoval jsem o M75,ale kdyz jsem se docetl,ze toho bude par kusu=>mizerna zakaznicka podpora,tak si pockam,jestli neklesne cena SE K750i a pujdu do nej.A o Nokii nechci ani slyset...
Adios Siemensos..
JohnyJ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků