Odolné MT - zkušenosti

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 7. 2005 17:28

Jaké s nimi máte zkušenosti? Podařilo se někomu nějaký odepsat?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smaky92 22. 7. 2005 18:14

Jo, N5210 a hned napoprvé. Spadla mi do Vltavy a pak po vypnutí svítil displej. A v servisu se hádali, že se na to nevztahuje záruka - prý nekvalifikovaný zásah do firmwaru...
smaky92
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 7. 2005 18:15

:D odkdy voda působí na firmware?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smaky92 22. 7. 2005 18:30

To nevím, ale radši jsem se nehádal.. Pak je otec seřval a opravili to.. :D Ale ty současný odolný telefony by snad mohly už něco vydržet. Když teda pominu displeje, protože ten jde do pryč hodně rychle :?
smaky92
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 22. 7. 2005 19:16

Já měl ME45 a odepsat se mi ho nepodařilo, přestože toho zažil hodně. Ve vodě přímo nebyl ani jednou, ale v dešti jsem s ním volal v pohodě, několikrát mi spadl na zem - i na beton - a nikdy ani neulítl kryt (je tam dobře přidělanej takovym otočnym mechanismem). Fakt to byl pro mě super mobil!!! ale to už je dávno...
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 22. 7. 2005 19:17

Nic nevydrží.Možná déšť ,nebo pád ze schodů.
Petr.kkk
Junior

Odeslat příspěvekod M. 22. 7. 2005 20:24

Ono je spis trosku mimo nazyvate je odolnymi...Proste jen s vyssi odolnosti. Vzdyt jeden uzivatel psal, ze umi z podpory napsali, at se neopovazuje ME45 nejak ani trosku namocit :D , ze to nevydrzi.
Snad nejodolneji vypadal 6250.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 23. 7. 2005 01:27

No je fakt ze opravdu odolne byly jen 3 telefony. Ericsson R310, R250 pro a Nokia 6250.
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 23. 7. 2005 02:49

5210 - držela a nešla rozbít...A to jsem se s ní nemazlil..Posloužila dobře, ale je fakt, že s vodou si občas neporadil..občas tam pěkně zateklo..Ale jinak byla fajn..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 23. 7. 2005 03:05

tak to byla spis nahoda, jedine co bylo na tomto modelu odolne, byl kryt...kdyz jsem s ni parkrat pohodil, byl signal v pr....
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mira023 23. 7. 2005 05:41

Kupoval jsem M 65 hned jak byl na trhu od Oskara, pod displej se mi dostal prach, samozřejmě jsem psal do autorizovanýho servisu. odpověděli že se dle návodu :!: nemá :!: používat v prašném prostředí a fakt sem to tam našel :?: Samozřejmě jsem jim ho poslal a dostal jsem ho zpět čistý i s novou krycí fólií na displeji ( podle mi vyměnili oba vrchní kryty), to vše mi uznali že je v rámci záruky. Od tý doby ho mám bez prachu a jsem s ním spokojenej.
mira023
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul (novy) 23. 7. 2005 09:10

Eric R310s mam dodnes jako druhy mobil. Lze ho umyt pod tekouci vodou, spadnul prudce X krat na zem a funguje vse jak ma (4 roky v provozu).
- Nelze ho znicit beznym outdoorovym zpusobem :)

Vlastnil jsem Siemens ME45 a M65 a celkovy pocit je ten, ze si to hraje pouze na odolny mobil. Telefony jsem radeji po par crashu prodal. Nejvice trpela klavesnice a displej. Vse jde velice rychle poskrabat a klavesnici castecne smazat. Siemensu uz neverim a pochybuji, ze jejich strategie se zmeni k lepsimu...
- Lze ho znicit beznym outdoorovym zpusobem :(
Paul (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 09:17

Mně by zajímalo jak by crsh test obstál Siemens M75, to už vypadá jako menší tank:)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 7. 2005 09:37

Kamarad jeden ma, hral si s nim hakis v jeskynich kdyz se nudil ..... display bez skla
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 09:40

Tak když si někdo koupí odolnej telefon nemůže si hned myslet že s ním může dělat co chce a dělat s ním blbosti... je to určený pro vrcholový sportovce kterým to občas spadne do vody nebo něco takovýho, není na něm nálepka "dělejte si se mnou co chcete, já jsem odolnej a nevadí mi to" ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků