Nokia 6234: nízká hlasitost hovoru i při maximálním zesílení

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jirul 29. 12. 2006 11:47

Ahoj,mám dotaz ohledně hlasitosti hovoru N6234,při srovnání s např.3100 je i při nastavení na 10 stupeň méně slyšet.Je to vada nebo,bohužel, "správně", mám problém slyšet hovor i v místnosti, kde se někdo baví. A při zapojených sluchátkách a při hlasitém poslechu MT je zvuk slyšet i v nich. díky předem za odpovědi, jirul

//De Funes: upraven název vlákna.
jirul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod štírek 29. 12. 2006 12:33

Toto jsem mel presne v prodejne Vodafonu,kdyz jsem si vyzkousel jejich telefon co meli na vyzkouseni a ta hlasitost bylo hodne slaba proti N6210,ale na konec jsem si N6234 koupil a muzu rict,ze hlasitost zvuku velmi dobra,takze to vypada u tebe na chybu telefonu.Jinak jsem s Nokii velmi spokojeny :-P
štírek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirul 2. 1. 2007 07:19

Díky, zkusím vyměnit, ale šla jsem tam 2.den, zkoušeli jsme jejich (co používají) a taky jeden nový a všechny byly stejné.Ale taky měly stejný firmware=starý, takže by to mohla být várka.A co ta sluchátka?Hrají současně i při zapnutém repro na mobilu? Díky předem,jirul.
jirul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod štírek 2. 1. 2007 15:24

Já jsem taky právě zkoušel co tam mají na vyzkoušení na prodejně Vodafonu a fakt ten zvuk byl hrozný,ale jak jsem psal.Mám jí doma už měsíc a zvuk při hovoru kvalitní a ta hlasitost velmi dobrá,takže jak jsem psal,podle mě je to chyba telefonu.Jinak co se týče firmwaru,tak mám pořad stejný jako při koupi,takže V03.70,ale až budu mít cestu,kde je servis Nokia,tak si ho nechám přehrát.Tak sluchátka hrají dobře,ale jedna věc mě přece mrzí a to,že přehrávač mp3,nepotporuje třeba nějaký efekty např:SRS,protože ekvalizér nemá přednastavitelný bassy,takže musís ručně a i tak to není ono,ale i tak perfektní telefon a já můžu vřele doporučit a libí se mi víc než 6233.Jj,hrají,když maš sluchatka a zapneš na tel.repro,tak to hraje současně jak ze sluchátek,tak i z tel.
štírek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 3. 1. 2007 20:18

tak ja zas tak moc spokojeny nejusem stimto telefonem.. mamho od srpna a uz sem ho dvakrat reklamoval. nejdrive sem mel problemy s pameti. znicil mi gigovou kartu a fotky se mi nechtely ukladat ikdyz sem mel jeste na ne misto. vyresil to softik V04.91 ale po chvili sem ho sel reklamovat znova protoze zacal mikrofon zlobit a este se mi zadrhava stredove ovladaci tlacitko.. nevim ale asi mam nekvalitni kousek.
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod štírek 4. 1. 2007 17:08

Hm,tak to by me taky docela vadilo ty problemy,ale tak urcite se to nekal vyresi.Ja to proste beru tak,ze za ty penize neni lepsi koupe za takhle vybaveny telefon.Jinak si chcu taky koupit vetsi pamet,tak abych pak nedopadnul jako ty :-P ,pak bych byl velice :( A prosim te jaky je rozdil v novejsim firmwaru V04.91 proti starsimu?
štírek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 4. 1. 2007 21:03

no tak rozdil je takovy ze tam nemam ten portal live. dal sem si tam este jinaci schema a po vodavonu neni v telefonu ani pamatka a pritom to je softik 6234 a ne 6233. takze asi v tom.. jo za ty penize se to da akorat me mrzi ty reklamace zrovna pres vanoce a silvestra.. mohl sem mit nafocenych hafo dobrych fotek ale smula no
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod Mario 5. 1. 2007 01:13

Když přehraji software u Nokie na ten bez Live!, přijdu o záruku, nebo ne? A kolik za to zaplatím?
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 5. 1. 2007 10:10

nevim kolik to stoji.. ja to mel zadarmo, protoze kdyz reklamujes tel tak automaticky prehravaji softi a ja jim rekl ze chci obycejny nokiacky bez toho live. o zaruku neprides kdyz si to nechas prehrat v autorizovanem servisu a nechas si to zapsat do zarucniho listu.. podle me to moc nestoji. http://www.celacom.cz/ tadyk sem ho reklamoval u me v ostrave

necele dve stovky tam pisou

//De Funes: příspěvky spojeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami - Obrázek
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 5. 1. 2007 12:11

Opravdu to nokia dělá,že nahraje bez custom. a o záruku neprijdes.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků