BAV SE - otázky/odpovědi

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vojda 27. 11. 2006 22:28

jen takova mala otazka. plati taky u tarifu bav se zvyhodnena cena na nakup noveho telefonu ???

//ales76: Upraven název vlákna.
Vojda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 11. 2006 22:31

Ano.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 1. 2007 12:23

Lukáško :
T-Mobile na webu píše:Volné minuty platí pro volání do všech sítí v ČR, volné SMS platí pro posílání do všech sítí v ČR. Cena SMS platí do všech sítí v ČR s výjimkou prémiových čísel (SMS v rámci služeb Premium SMS se řídí ceníkem pro tyto služby).
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 2. 1. 2007 13:34

/narozdil od konkurencnich operatoru.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 20. 1. 2007 04:31

Chci se zeptat...aktivoval jsem si tarif Student a ted to zmenili na BAV SE. Drive chteli abych po roce dokazal ze jsem student a prinesl jim nejaky potvrzeni o studiu. Chteji to i ted? Nebo mi to po roce zrusej ten tarif BAV SE a prevedou me na T30? Chci dal zustat u BAV SE, ale nevim jestli musim neco pro to udelat a nebo me automaticky sami prevedou. Je mi 20, coz je vice nez osmnact, ale furt min nez 27 =) dik
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 20. 1. 2007 04:34

“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 20. 1. 2007 09:27

tOplOaDer : Věku do kdy je možné tarif využívat jsem se ve zmiňovaném vlákně věnoval dostatečně, jak jsem napsat, teoreticky ho můžete využívat ještě poslední den před 29 narozeninami.

Otázka věkové hranice se taktéž řešila zde.

Jinak já už nevím jak dostatečně upozornit na vlákno, než ho označit Důležité/Oznámení.. Nebo jste tak líný si ho přečíst?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 20. 1. 2007 13:29

Ale me nejde o vek 29. Dyt ja si to precetl, ale jde mi o to, co musim udelat pro prodlouzeni kdyz mi je 20. Proste drive chteli potvrzeni o studiu kazdy roku, aby mi to prodlouzili. Ted nikde o tom psano neni a je jen napsano ze starsi 18 let museji pozadat o prodlouzeni.. Ale jak jako? To staci zavolat na info linku a rict ze to chci prodlouzit nebo je musim navstivit s potvrzeni o stuudiu nebo jak? pls...o tomhle mi jde..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 20. 1. 2007 13:32

tOplOaDer : V My T-Mobile :arrow: Vaše smlouva :arrow: Prodloužení smlouvy BAV SE..

Potvrzení o studiu není k BAV SE vůbec nutné, je to prostě tarif pro "mladé" :wink:
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 20. 1. 2007 15:01

Jo tam sem taky koukal a veta:
Vážený zákazníku, automatickou prolongaci nemusíte rušit, jelikož je Vám více, než 18 let, a proto již není automatická prolongace plánována.
mi toho moc nerika..ja nic rusit nechci ja to chci prodlouzit tak co mam pro to udelat kdyz mi to konci 15.3.2007?
To jako mam jen zavolat na infolinku a rict jim tam ze chci prodlouzit tarif bav se nebo co?.. dik a sorry za mozna hloupe dotazy ale opravdu nejsem moudrej jak po precteni fora, tak t-m stranek.. dik
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 20. 1. 2007 15:13

tOplOaDer : Zavolání na infolinku nic nepokazíš. Myslím, že to tam s tebou rovnou vyřídí, popřípadě ti přesně řekne co a jak. Ale vždyť ti vyprší závazek až skoro za 2 měsíce, tak nevím co plašíš..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 20. 1. 2007 15:22

ok dik..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 20. 1. 2007 15:31

Smlouvu můžeš 3 měsíce před koncem stávající už prodloužit, abys na to později nezapomněl... Možná by Ti mohli i dát těch 100SMS navíc, co dávají přes eshop. Každopádně si myslím, že ve Tvém případě by nebylo špatné uvažovat o smlouvě na 2 roky a dotovaném telefonu...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 21. 1. 2007 00:09

tOplOaDer: Ve vlákně, na které jsem odkazoval je to přece řečeno jasně:
Uživatelé starší 18 let mohou nejpozději 7 dní před uplynutím sjednané doby trvání účastnické smlouvy požádat o prodloužení smlouvy na 12 nebo 24 měsíců, případně smlouvu ukončit. Pokud tak neučiní smlouva se automaticky převádí na dobu neurčitou s tarifem T 30 (pokud zákazník smlouvu neprodlouží nebo nezruší).
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků