Kolik zaplatím za wap u O2 ??

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radegast 15. 12. 2006 07:39

Thom píše:radegast: já jen, že u T-Mo zaplatiší víc kB než přeneseš (což sám chápeš, jak vidím z příspěvku). Ta částka ale bude samozřejmě menší než u O2. Porovnáváš 500 kB u T-Mo s 500 kB u O2, jenže u T-Mo ti při přenesení 500 kB naúčtují třeba 600, kvůli tomu zaokrouhlování, takže to nebude 35,- ale např. 42,-,/quote]

To máš vlastně pravdu. Nějak jsem opomněl, že 500 kB může být složeno z více spojení a pak se projeví ono zaokrouhlování.
radegast
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 28. 12. 2006 14:44

To je pro mě docela zklamání, když si teď budu pořizovat Pohodu. Myslel jsem, že tam maj nějaký rozumný ceny, u Vodafonu serfim za 0,06 Kč/kB s Odepišem...

Takže u paušálu, který je zhruba 15x dražší, zaplatím na GPRS také 4x víc :-) Mimochodem - má GPRS u O2 alespoň nějaké výhody, které jsem přehlédl? :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 28. 12. 2006 15:23

Neprehlednutelnou vyhodou je jeho pomalost a temer nulove pokryti edge :-) ale tak v Praze a Brne muzes za stejnou cenu surfovat i s umts. To ta data pak utikaji:-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fortunato 28. 12. 2006 15:38

tommy:-) píše:az na to, ze O2 vychcankove nikde neuvadi, ze pro tarify gold a vyssi je potreba si cenu 0,03+dph aktivovat a to tim balickem, ktery stoji pro nizsi pausaly 195+dph a pro gold a vyssi je za 0Kc. jinak se vam i treba u diamantu bude uctovat 0,20+dph :eh



Od tarifu Gold a vyšší je Data/Fax za 195kč bez DPH kdy za každý kB je 0,03kč zapojený automaticky. Nemusí se tedy dozapojovat! Samozřejmě takhle by to mělo být, stane se že systém to někdy udělá chybně, ale to už je debata zase o něčem jinym.


A pak sem taky koukal že tommy psal že pod křídly Telefonicy ale ještě né pod O2 stál kB přes GPRS 20 haléřů ale to samozřejmě stál i před tim tahle cena platí defakto odjakživa. Né jen od té doby co sem vstoupila Telefonica a pak následně O2.
Fortunato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 28. 12. 2006 15:54

zamestnance O2, prestan tu firmu obhajovat, koncem roku 2003 jsem mel u zakladniho tarifu kilo za 0,06. Btw: 195Kc to stoji pro silver a nizsi, pro gold a vyssi je to zdarma a obsahuje to cenu 0,03 za kB a je nutne si to aktivovat. To by system musel delat chyb jak maku.
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fortunato 28. 12. 2006 16:00

Ohledně dat nemáš pravdu. U TARIFU GOLD A VYŠŠÍCH JE TO AUTOMATICKÁ SOUČÁST TARIFU. Pokud mi nevěříš zavolej si na infolinku. Co se týká samotné ceny za kilobajt tak 20 haléřů bylo mnohem déle než sem vstoupila Telefonica. Jiná sazba byla maximálně tak u nějakých hodně starších tarifů, ale já mám na mysli standardní. Pak ještě trochu vybočuje tarif O2 Individual.

Firmu neobhajuju, já sem spíš jeden z těch nejkritičtějších ale nebudu si to vylejvat na web.
Naposledy upravil Fortunato dne 28. 12. 2006 16:04, celkově upraveno 2
Fortunato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 28. 12. 2006 16:00

Fortunato: no jasně, tak Lexx si kvůli tomu určitě místo Pohody pořídí Gold :tleskani :lol: Rada nad zlato ...
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fortunato 28. 12. 2006 16:07

Thom píše:Fortunato: no jasně, tak Lexx si kvůli tomu určitě místo Pohody pořídí Gold :tleskani :lol: Rada nad zlato ... /quote]


:) , já to ale nemyslel jako radu jenom sem poopravil informace ohledně dat. Já nebudu druhým radit co si mají či nemají zapojovat. Nabídka je jasná, ať si každý vybere podle svého uvážení. :hm
Fortunato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vseved 28. 12. 2006 16:17

Ahojte, potreboval by som vediet kolko stoji u vas v CZ na predplatenke O2 jeden MB dat. dakujem.
Vseved
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 28. 12. 2006 17:00

Balicek jeden mega neexistuje, buď neomezeně za 850kč nebo 1kB za 0,06kč.

Fortunato: ano, to mi na il rekli vzdy, stejne jako Ty, ktery jsi z il. Praxe je trochu jina. Tech Goldu jsem mel dost a na zadnem z nich jsem to nemel automaticky. Pekne dvacetnicek jen to fiklo.
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 28. 12. 2006 17:59

Tak s sebou budu holt tahat druhou SIMku, což mě sice mrzí, ale nedá se svítit...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 28. 12. 2006 18:41

Lexx: to bych ji tahal spíš v druhém telefonu. Koneckonců to tak dělám taky, ale za číslo s menší prioritou považuju Pohodu, hlavní mám VF-Nabito100. Právě drahý data u Pohody jsou jeden z hlavních důvodů. Další nic moc signál u našich.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 29. 12. 2006 02:24

No, tahat druhý telefon, to je pro mě ještě horší varianta :-) V každym případě jsem tedy zvědav na O2 :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 29. 12. 2006 20:45

Proč? Koupit nějaký, který stačí na volání s psaní (dotovaný k Pohodě), do něj dát Pohodu a datovat s lepším. Však ho nemusíš tahat všude. Doma tě to omezovat nebude a do práce či školy určitě chodíš s nějakým zavazadlem, kam by se druhý tel. vešel :wink:
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lu.kas 9. 1. 2007 17:09

Pokud mam O2 pohoda a nijak sem nemanipuloval s datovymi tarify platim skutecne za APN internet 0,30 KC/kB? To je prece hrozne moc, vzdyt snad vsechny jiny tarify (krome O2 nizsich pausalu) maj ceny v halirich, ne v desitkach haliru :!:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků