N70 vs. K750i

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gromm 26. 12. 2006 23:20

W900i píše:Ram ma podle to jaku tam mas kartu,java se da instalovat i na kartu..


Chceš říct že když mám 1GB pametovku tak mám 1GB ram? :shock: :lol:
To mám lepší RAMku jak na kompu.. :wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cwb 27. 12. 2006 00:51

Co to je za otázka?
Nejdřív si ujasni co chceš, pak mrkni do katalogu mobilu, paxe když tak ptej..?
Chceš-li operační systém,multitasking, EDGE, UMTS, mp3, rádio, obstojny foťák, sqele video, tuning? Jdi do N70...

Chceš-li mp3, sqely foťák, infra, rádio s RDS a celkem bezstarostný telefon? Jdi do K750i...
Dokonaly telefon neexistuje..
Cwb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobohome 27. 12. 2006 09:12

Je to tak.

výhody N70: multitasking :tleskani , Symbian ( takové aplikace v Javě neexistujou. Já používám např : Panoman ( focení panoramat ), Fullscreen caller ( fotka volajícího přes celý displ. ), Agille messenger, různé prográmky na úpravu fotek a videa a v neposlední řadě hry, které se svou grafikou a zpracováním vyrovnají PS1 ), Active today, nekonečné možnosti personalizace ( přesouvání ikon v menu, nekonečně mnoho profilů..... zástupce na ploše ), GPS navigace....

výhody K750i : menší, hezčí, lépe fotí :tleskani , rychlejší v procházení menu.

Rozdíly? Obrazně řečeno, je to jako : N70 je PC, K750i je herní konzole. Tzn N70 zvládne všechno ( musí se doinstalovat ), K750i je výbornej, ale pouze v tom, na co přesně byl vyroben. ( A teď si vyber. Šel bys radši do dražšího PC, nebo do špičkovýho PS3? .... ano, jde o to, na co všechno to budeš chtít používat )

Osobně se mi líbí oba, ale já jsem šel do N70.
N5110, N6210, N6230, N70, N95 8GB, N97, N8, E52, E75, E6, iPhone4, Galxy S3, Lumia 920, Lumia 930
Bobohome
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UmbroR 27. 12. 2006 09:17

Ok jak to tak sleduju tak asi cim dal tim vic uvazuju o K750 ale mam par otazek na K750i.: +jak funguje ICQ?
+ je tam neco jako poznamkovy blok kde si vytvorim nejakou poznamku a pak si ji muzu natahnout do PC?
+a jak je to s prehravanim filmu v jakem formatu to prehrava?
Ericsson T10--Alcatel OT--EricssonT39m--Nokia 3310--Nokia 3410--Motorola--Sagem myX-5m--Motorla mpx220--SE T230--SE T610--SE K750i--SE P990i--Nokia N70--HTC kaiser--Nokia E60--SE k790i--HTC Kaiser
UmbroR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 27. 12. 2006 09:26

No pokud tam chceš přehrávat filmy tak to spíš doporučuju N70, u K750i mi přijde strašně malej displey (sám používám k750i). A ICQ je lepší v symbianu poněvač na k750i ho můžeš mít jen javě a to není ono.
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobohome 27. 12. 2006 16:00

Je to tak. SE přehrává video pouze v *.3gp. Nelze ho posouvat vpřed a vzad ( když někdo zavolá, musíš na něj koukat od začátku ), kvalita je mizerná, u delších filmů se začíná předcházet zvuk... a ICQ? Teď přesně nevím, ale SE nemá multitaskung, takže ho nemůžeš "hodit na lištu".

N70 a Symbianový Smartmovie přehrává *.AVI. Kupodivu je to koukatelný i s titulkama ( tenhle soft je načte a vykreslí na display, takže neluštíte ty malý originál blechy ). Spolu se sluchátkam je to docela ucházející zážitek. Sám jsem takhle skoukl 3 filmy cestou do Itálie. A hlavně... vše může běžet na pozadí, paměti je na to až, až....
N5110, N6210, N6230, N70, N95 8GB, N97, N8, E52, E75, E6, iPhone4, Galxy S3, Lumia 920, Lumia 930
Bobohome
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartasN 27. 12. 2006 16:54

Nevim jen proc se tu srovnava nesrovnatelne.....s prominutim "hloupy" foun a pristroj s OS (Symbian)
Oba dva jsou jiste dobre,ten druhy shodou okolnosti mam a le kazdy ma sve pro a proti.

Pro K750i mluvi hlavne 2MPx AF Fotoaparat,ktery i dnes po skoro 3-letech ma co rict,solidni vydrz a zpracovani.Na media je pripraven v pohode ale instalace dalsich aplikaci je mozna jen s pomoci JAVY takze zadna slava...hry to je jina,foun ma 3D cip (Mascott Engine)a nektere vypadaji fakt dobre.

Pro N70 hovori Operacni System Symbian,coz ale muze byt pro nekoho zapor....stejne jako ostatni at SymOS ci WM je v nekterych situacich "pomalejsi" nez No-OS "braskove.
Fotak ma take 2MPx ale bez AF tudiz makro je nepouzitelne.....celkem obstojne foti ale druha cocka na predni strane pro videohovory,ale jen ve VGA rozliseni.
Na media je taky stejne jako ostatni "symbiany" uz v zakladu priúpravena perfektne....RealPlayer,MP3 Prehravac a graficky slusne zpracovany prohlizec fotek a editor.
Vydrz zavisi na pouzivani......pokud telefon moc netrapite a jen "sem tam neco" spustite,par desitekv minut MP3 ci vide dostanetře se na 3dny.
Pokud jen volate a prijimate hovory+SMS a na pozadi nebezi zadna aplikace muzete se dostat az na 4-5 dnu.
Kdyz telefon "zdimete" co to jde,vypovi vam baterie(970mAh) sluzbu uz vecer ci druhy den.

K750i jsem jeden cas pouzival taky (presel jsem na ni z MPX-200) ale ta moznost doinstalovani plnohodnotnych aplikaci a hlavne mapovy software mi chybely,tak jsem sahnul za rozumnou cenu,po tom nejlepsim co bylo a jsem plne spokojeny.
Kdyby melam K750i taky nejaky OS byl by to myslim pro N70 poradny souper....ale znate to ne? :shock: Kdyby byly v ...... ryby... :o :lol: :mrgreen:
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 12. 2006 17:00

Rád bych odkázal na tento příspěvek, potažmo tato 2 témata - tady a tady. Z toho jasně vyplývá, že toto vlákno zamykám.
ConPower
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků