Sleva na volání pro sociálně slabé a zdravotně postižené

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 5. 12. 2006 15:33

kyselak: A vláda a poslanci zadarmo nevolají??
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 5. 12. 2006 15:57

Nechci rejpat... Určitě je tu hodně lidí, kterým vadí, že "nemakačenkové" budou mít dotace na volání, ale přemýšlel někdo nad tím, že je tu databáze SOLUS??

Asi to moc lidí zatím nenapadlo, co? ;) On tou databází totiž jen tak nějaký "nemakačenko" neprojde...
DarkLady
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 6. 12. 2006 10:33

AKTUALIZACE 6.12.2006:
Volal jsem na infolinku O2. Ti co slevu vyuzivali pred 1.1.2007 nemusi ze sve strany vynakladat zadnou aktivitu. Pry budou nadale cerpat slevu v plne vysi diky O2 Sleve.
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 10. 12. 2006 09:31

lidi vím co je to ZTP ale řekne mi tu někdo co je to ZTP/P?? Díky
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 10. 12. 2006 09:43

james11 : Stačí to zadat do Google a víš,ne? Našlo mi to:
ZTP - zvlášť těžce postižený
ZTP-P - zvlášť těžce postižený s průvodcem
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wlashack 13. 12. 2006 18:01

4daPeace píše:
(CZ)Mirek píše:U zdravotně postižených je tato sleva už možná více opodstatněná, ale taky s tím moc nesouhlasím. Tito lidé dostávají různé příspěvky, čímž je jejich situace dostatečně kompenzována a tudíž sleva postrádá smysl.d/quote]

Heh, sedni si na jeden den na vozicek a zkus si zarizovat bezne veci. Mozna se dostanes sam z domu ze schodu, mozna se ti dokonce povede nastoupit do trolejbusu/autobusu/tramvaje, kdyz pozadas dva silne jedince, aby byli tak hodni a pomohli ti a ...


Tohle jsem chtel napsat, vzal jsi mi to. Soude podle toho, jsi taky na voziku stejne jako ja a i presto, ze diky bohu mam zamestnani, tak mam mesicne takova kvanta vydaju spojena s mymi obtizemi, ze mi i tech 200 Kč z mého tarifu Nabito 300 dost pomuze ....

edit: A nebo mozna nejsi na voziku, ale mas realne uvazovani, coz se o vsech lidech rict neda.

S cim ale taky neslouhlasim je, aby tuto pomoct dostaval nekdo, kdo nechce delat ...
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny-D 19. 12. 2006 21:39

Ahoj prosím nevíte jestli tu slevu postížení občané dostanou jen u jednoho operátora nebo například u dvou operátorů (myslím to taj že 200 např u Vodafone a 200 u O2), já osobně si myslím, že asi jen u jednoho, ale můj těžce postížený kamarád se o to zajímá. Děkuji za odpověď.
Johny-D
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 19. 12. 2006 21:42

Johny-D: Slevu lze samozřejmě čerpat pouze jednou, tedy pouze u jednoho operátora.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Borry 19. 12. 2006 22:42

esquire píše:kyselak: A vláda a poslanci zadarmo nevolají???/quote]


Poslanci nevolaji zadarmo, maji mesicni limit vetsinou na 3000 a co provolaji nad nej, tak to plati sami.
Borry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 20. 12. 2006 16:51

Borry: Limit 3000 Kč měs. z našich daní se ti zdá málo?? Navíc mají spoustu dalších diet, takže zadarmo můžou volat v podstatě neomezeně.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod csu 21. 12. 2006 08:55

T-Mobile od nového roku dle zákona bude poskytovat slevu na vyúčtování služeb vevýši 200,- bez DPH.
csu
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 21. 12. 2006 11:01

csu: odkud jsou tyto informace? Z neoficiálních kanálu?
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 12. 2006 14:57

csu: Těžko bude TMO poskytovat slevu 200 Kč bez DPH, když ze zákona má poskytovat slevu 200 Kč včetně DPH, stejně jako ostatní operátoři. Podívej se zde
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Borry 22. 12. 2006 15:24

2 esquire: Je pravda ze diety jsou vysoke, ale nadruhou stranu kdyz musis na zavolani jed do Prahy treba pres pul republiky taky neni moc prijemne, nebo ne? Kdyz si to vezmes jsou otroci sve prace, protoze kdyz po 6 za mesic jedes stejnou trasu je to des...

Sorry za OT, ale stve me kdyz nekdo se navazi do neceho cemu nerozumi
Borry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 22. 12. 2006 16:19

VF bude poskytovat 200 s DPH, jak musi, O2 bude u pevnych linek slevu dotovat a tedy davat nejakych 430 nebo tak nejak, proste cely pausal standard. Dokonce i v mobilni siti da nejakou slevu navic, tedy asi 265korun celkem. Takze je mozne, ze i tm prida neco ze sveho, i kdyz...
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků