Satron - mobilky.cz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dakob 12. 12. 2006 21:03

Pro Krista pána - podařilo se už někomu ÚSPĚŠNĚ vyřešit problém se SATRONEM? Můj telefon nenabíjí, takže nemám šanci ho prodat. Momentálně je po třetí v opravě - nikomu bych nepřál dostat po dvou měsících do ruky telefon se slovy, že je opravený a doma zjistit, že s ním nic neudělali. Máte chuť vraždit... Co mám tedy dělat? Žalovat je? S českými soudy? Hádat se? Postrádat 6.000Kč? Nevím. Asi nechám telefon opravit na vlastní náklady někde jinde a prodám ho.

Lidi, copak Vám není divné, že se zde o této firmě povídá tolik špatného? A nejen zde... POTLAČTE V SOBĚ TYPICKÝ ČESKÝ "SYNDROM" UŠETŘIT ZA KAŽDOU CENU a pořiďte si telefon od SERIÓZNÍHO prodejce, ne od zlodějů. Jinak nás budou okrádat pořád. Prosím.
dakob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtec2 13. 12. 2006 12:45

prolezl jsem "skoro" všechno a nikde jsem nenašel info o nejlevnejsiobchod.cz, chci koupit E900 a je tam rozumná cena, pokud prosím máte nějaké info, že se jedná o šedivky nebo problémový obchod, tak prosím piště, díky
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 13. 12. 2006 12:47

"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrazyKid 13. 12. 2006 12:59

Myslím si, že je dobré si vzít u operátora nějaký výhodný paušál
a vše řešit s ním, hlavně koupi a reklamace telefonu. Operátor se
o Vás postará a nebude Vás to bolet.

Spolubydla u 02 párkrát reklamoval Siemens C65 a v konečné fázi
mu nabídli nový telefon výměnou v této kategorii mobilů. Když
došlo k této výměně, tak byla cena jeho C65tky cca 4000kč
a výměnou si vybral K750i, který v té době stál cca 9000kč. To si
myslím, že je nadmíru slušné jednání a jsem jeho svědkem.
SE T610; E50 + 1GB Kingston + LD-3W; NB Toshiba L20-183 + externí šuplík eSATA + disk WD 3200KS SATA II
CrazyKid
Junior

Odeslat příspěvekod M. 13. 12. 2006 13:03

Napodobne. Ja za S65 dostal 6681. 9.000 rozdil ;)
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a-c 13. 12. 2006 22:02

dakob píše:Pro Krista pána - podařilo se už někomu ÚSPĚŠNĚ vyřešit problém se SATRONEM? Můj telefon nenabíjí, takže nemám šanci ho prodat. Momentálně je po třetí v opravě - nikomu bych nepřál dostat po dvou měsících do ruky telefon se slovy, že je opravený a doma zjistit, že s ním nic neudělali. Máte chuť vraždit... Co mám tedy dělat? Žalovat je? S českými soudy? Hádat se? Postrádat 6.000Kč? Nevím. Asi nechám telefon opravit na vlastní náklady někde jinde a prodám ho.

Lidi, copak Vám není divné, že se zde o této firmě povídá tolik špatného? A nejen zde... POTLAČTE V SOBĚ TYPICKÝ ČESKÝ "SYNDROM" UŠETŘIT ZA KAŽDOU CENU a pořiďte si telefon od SERIÓZNÍHO prodejce, ne od zlodějů. Jinak nás budou okrádat pořád. Prosím.
a-c
Junior

Odeslat příspěvekod a-c 13. 12. 2006 22:22

jinak pro vsechny v tomto foru - naletet firme Satron je opravdu jednoduche (jak se bohuzel mnozi z vas presvedcili). nakupujete u nich poprve, cena je vyborna (dokonce hned v nekolika e-shopech ;)), s nakupovanim po internetu mate obecne dobre zkusenosti, spojitost s firmou Satron nemusi byt zrejma a i kdyby - nic (a tedy ani nic spatneho) o ni nevite. jak proste. napriklad dnes jsem dal do vyhledavace (SonyEricsson) Z550i - nekolik e-shopu ho nabizi za neuveritelnych 5099 Kc, no, nekup te to :)

ja obecne nejsem zastancem toho, ze clovek by mel nakupovat ve strehu, proverit vsech 25 moznosti, jak se nenechat napalit a pak se tlouct do hlavy, protoze mu unikla jedna z tech dalsich 25ti, ktere neproveril. ne. nikdo neni hloupy, protoze se nechal napalit. potrestany by mel byt ten, kdo se nekoho pokousi napalit. no ale co uz... podvodnici u nas maji pre. jenom nevim, jak s tim dokazou zit. penize opravdu nejsou vsechno.
a-c
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 14. 12. 2006 00:01

Nejlepší by bylo kdyby měl někdo kontakty na redaktory pořadu " Na vlastní oči nebo Občanský Judo" , sice by jim nějaký ten pátek zabralo proštudovat různý diskuse a přitom kontaktovat pisatele a trochu si to srovnat a napsat pořad , ale možná by to pak stálo zato kdyby to pořádně rozmázly a to nejen Satron , ale taky "Živnosťák a ČOI". Třeba se někdo objeví se známostma a nebo aspoň napsat podnět do televize ať Český či NOVY. :!: :!:
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vavca 22. 1. 2007 01:58

jj lidi zírám.. právě se rozhoduji co si poridit, zda P990i nebo N73ME a uz jsem se dival i v santronu v brne, kdysi jsem tam kupoval T300, sice bylo mi divne, že v ni byly nahrane veci v polstine, ale jinak vse ok. ted diky diskusi na mobilmanii radeji firmu santron vynecham, radeji pujdu na http://www.cybex.cz http://www.1m.cz ci k operatorovi, i kdyz neni sechno zlato co se třpytí: zde taky mohu mluvit o ...zum beispiel : mám erika W800i, jsem tarifní zákaznk tmobile, cca po 3 mesisich začal mizet u displey obraz,úplne zešedl a nebylo nic videt, marka vse videla, ukazal jsem ok, jak bude daji mi vedet sms. mesic plynul a nic, tak jsem napsal mail a dosla mi odpoved ze me budou informat formou sms, stále ze jeste není což bylo 14 dni reklamace, tak jsem cekal, za týden jsem si rekl, ze zase zkusím mail, tak mi druhý den došla odpověd v červené barvě zvýrazněná věta, že mobil stále nedorazil a poslou mi sms... tak jsem cekal, cekal a cekal. tož 30 dne jsem se vypravil do prodejny tmobile (svobodak - primo značkovka) tož tam manik hledal, hledal, tvrdil že neni.. a hle našel, telefon tam už skoro 3 týdny ležel "opravený", dal jsem simku a telefon udělal to, proc byl reklamován, což se moje 2 m výšky a metrák řivé váhy docela na.... a tak jsem řekl, že si ze zakazniku delají srandu (jsem zakaznikem již 5 let a zrovna na mně nechudnou..) tak se milý prodavač zjevne zalekl, omlouval se, s čímž jsem ho ve vší slušnosti poslal k brdíčkum, tak napsal, že zakazník požaduje výměnu telefonu (s omluvou jsem dostal baleni bonbonu a ružovoučký přívěšek na mobil :( ) :twisted: mno a a presne v 30 den reklamace došla sms, že mobil je ready. což už tedy konečně byl stále je, ale skoro 2 měsíce bez mobilu to docela ... nebo mám jen takové štěstí...tot moje zkušenosti...
vavca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 8. 2. 2007 13:56

SOS podalo trestní oznámení na prodejce mobilů

http://digiweb.ihned.cz/c4-10072070-203 ... jce-mobilu
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 8. 2. 2007 14:36

Pro šetřílky je Satron jak dělaný, kdo chce kam, pomožme mu tam.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SmartBOY 8. 2. 2007 19:24

Zrovna jsem tady chtel pripojit stejny odkaz, jako to udelal RADIM. V Satronu bych si zadny mobil v zivote nekoupil.

No vlastne ani nemuzu, protoze internetovy obchod Satron neprovozuje. Ucelove zmenili provozovatele.

Jeste edituju, abych dodal: doufam, ze ty vychcanky ze Satronu pozaviraji.
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_One 12. 2. 2007 14:56

Tak jsem opravdu rád, že se to konečně někam pohnulo! Mimochodem po takové době, co jsem založil toto fórum, je vidět konečně viditelný výsledek.
»» Petr_One® ««
Petr_One
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petruszka 12. 2. 2007 15:55

Včera na Nově to už konečně rozmázli...to to trvalo. :lol:
Fiat Bravo, 150 T-Jet Sport, Blue maserati
Nokia 5800 XpressMusic Black
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
I´m TOMBY´s wife:-)
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 12. 2. 2007 17:04

škoda že jsem se zrovna nekoukal..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků