K510i - EXIF u fotografií

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Luboš 11. 12. 2006 11:13

V Microsoft Office picture Manager se mi nezobrazuje čas a clona fotografie tak jako u SE K750i. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?Diky Luboš

\\ Majkl vP.: Upraven název tématu
Luboš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cubush 11. 12. 2006 11:33

nevím s K510 zkušenosti nemám ale asi to bude to stejné jako u K700, tam mi to taky nezobrazilo pomalu nic a čas jen ten který byl při příjmání fotografie do kompu (přes BT) u W810 už vše šlape jak má... asi to bude tím že u těch levnější modelů to prostě není ve firmwaru fotoaparátu... ale jistě to nevím
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 11. 12. 2006 11:39

Taky si to myslím, ale nevím to jistě, tak jsem to tady zkusil jestli to někdo již 100% nezjistil. Budu pátrat dále.
Luboš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 11. 12. 2006 15:08

To nebude chyba telefonu, ale Microsoft Office Pcture Manager.

K příkladu rovnou využiji MM Galerii - podívejte se na tuto fotku. Pokud se podíváte do rámečku s EXIF daty, tak tam vidíte sám, co tam je. : )
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cubush 11. 12. 2006 15:30

hmm ale i tak je to divný, u fotky z mojí W810 to zobrazí daleko více údajů než z téhle fotky z K510, tak proč by to měla být chyba M$PM když u jiného modelu to normálně zobrazí... :hm
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 11. 12. 2006 15:37

2 cubush: Já narážím na ty údaje, který se mu tam nezobrazily. (čas...) :)
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cubush 11. 12. 2006 17:36

no tak v případě téhle fotky tam čas je...
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 14. 12. 2006 11:09

Tento problém nebude v Microsoft Office Pcture Manager.
To bude ve foťáku, prostě to neumožňuje.
Luboš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 12. 2006 11:57

To lze také jednoduše ověřit, pokud v běžném Průzkumníku Windows zobrazíte vlastnosti obrázku - na kartě Souhrn by tyto údaje měly být vypsány. Pokud nejsou, pak K510 skutečně údaje do EXIFu neukládá.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Luboš 14. 12. 2006 12:22

Už jsem to v pruzkumniku ověřil-----údaje tam od 510i nejsou, od 750i tam jsou!!!¨Tak díky a je to vyřešeno a končím tuto diskuzi.
Čauki a ať vám všem fotííííí!
Luboš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků