Orginál redukce na L7

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mama1 4. 12. 2006 14:51

Štve mně (dalo by se říct i se*e), že v dnešním kapitalistickém trhu nejde taková prkotina jako je redukce na sluchátka sehnat. Kde je neviditelná ruka trhu?! (asi v pr*eli). V době kdy se poslech hudby z MP3 přehrávačů přesunul téměř do mobilů (kdo by si už dneska čistě MP3 přehravč kupoval) nemají mobily nejrozšířenější 3,5 jack a redukce nejde sehnat snad ani v USA. Motorola nás nutí pájet sluchátka jak před padesáti lety za komoušů. Ty jejich s200 vydrží tak měsíc než se ty slaby drátky zlámou a dávat každej měsíc 500kc za sluchátka se mi nechce.
mama1
Junior

Odeslat příspěvekod sgy 4. 12. 2006 17:52

... já jsem to nezničil, já jsem to jenom špatně spravil... :)
sgy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danora 4. 12. 2006 19:50

mama1 píše: Ty jejich s200 vydrží tak měsíc než se ty slaby drátky zlámou a dávat každej měsíc 500kc za sluchátka se mi nechce.e/quote]


Mam ich +/- 4 mesiace nosim ich zmotane vo vrecku a nemozem povedat ze by sa mi nieco polamalo :shock: . Ma aj niekto iny takyto problem :?:
...aj zajtra je den...
danora
Junior

Odeslat příspěvekod retron 4. 12. 2006 20:27

Taky je mam od srpna, jezdim s nima i na bruslich a jsou jak novy akorat mi padaj z ucha a to mi fakt vadi. Funguj jenom origo redukce Moto kod SYN1504A a pry je pak ten zvuk jak z iPodu.
retron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paullus 4. 12. 2006 21:34

Zdá se mně podezřele levná...
Paullus
Junior

Odeslat příspěvekod danio 5. 12. 2006 10:53

pocujte,inak pozrel som si fotky tej S200 a pride mi uplne podobna ako tie sluchatka co som si v miestom obchode kupil za 200 sk,akurat ze tam neboli tie loga motoroly..tie sluchatka vypadaju detto tak isto,ale poviem vam,ze ak aj originalne hraju tak blbo tak potom si S200 radsej nikdy nekupim..nehovoriac o tom ze mne sa tie slucahtka po 3 tyzdnoch pokazili,i ked priznam sa vlastnou chybou...a preto by som si radsej kupil redukciu z rodenu,ale radsej pockam na prvych par reakcii od ludi co to budu mat...
Komu sa nelení,tomu sa čudujem!
danio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 5. 12. 2006 13:46

Redukce z rodenu je totiz origo, jen nevim jestli to poslou i do Cech...
retron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 5. 12. 2006 14:55

v rodene ju zatial na sklade nemaju, tovar ocakavaju tesne pred sviatkami...tot info priamo z rodenu
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danio 5. 12. 2006 18:00

potom sa asi dost zaprasi :D ....inu nechce s mi pozerat,ale ake je postovne na rodene?..dufam ze 300 ,ako cena samotnej redukcie
Komu sa nelení,tomu sa čudujem!
danio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 5. 12. 2006 18:11

danio píše:pocujte,inak pozrel som si fotky tej S200 a pride mi uplne podobna ako tie sluchatka co som si v miestom obchode kupil za 200 sk,akurat ze tam neboli tie loga motoroly..tie sluchatka vypadaju detto tak isto,ale poviem vam,ze ak aj originalne hraju tak blbo tak potom si S200 radsej nikdy nekupim..nehovoriac o tom ze mne sa tie slucahtka po 3 tyzdnoch pokazili,i ked priznam sa vlastnou chybou...a preto by som si radsej kupil redukciu z rodenu,ale radsej pockam na prvych par reakcii od ludi co to budu mat...


taky jsem narazil na neorginální sluchátka za 120Kč.Co sis myslel? že budou hrát jak nějaký kossky za litr? :D Jinak orginál sluchátka hrají skvěle,
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danio 5. 12. 2006 18:20

strny88

nie,to som si nemyslel vobec,ja len ze vypadaju uplne ale uplne rovnako ako S200,vravim az na znacku motoroly....lebo na fotkach vypada aj S200 tak plastovo,tak umelo,tak jednoducho,tak onicom...ale ak hraju fajn tak je dobre..
Komu sa nelení,tomu sa čudujem!
danio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 5. 12. 2006 20:41

Přesně tak, v tom máš pravdu, S200 se mi vůbec nelíbí, kdyby aspoň držely v uších, proto jsem je taky prodal a čekám na redukci :D Senny CX300 se už nemůžou dočkat.
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paullus 5. 12. 2006 20:42



Tak jsem si dvě objednal a uvidím. Bude to sice k V3i, ale výsledky by měly být stejné. Potom poreferuji.

Jinak jsem zkoušel koupit na webu tu originální redukci SYN1504A . Pochopil jsem ale, že Američané to považuji za strategické zboží, něco jako plutonium. V žádném z elektronických obchodů to nejde koupit přes evropskou kreditku a většina z nich to fedruje jen do USA, jejich kolonií a Kanady. Do Evropy ani přes PayPal. Jedině uplatit nějakého Portorikánce.
Paullus
Junior

Odeslat příspěvekod danora 5. 12. 2006 20:46

Aky je rozdiel medzi originalnou redukciou SYN1504A a originalnou redukciou CFLN1462AA z RODENu :?:
...aj zajtra je den...
danora
Junior

Odeslat příspěvekod zanzibar 8. 12. 2006 07:12

koupil jsem dve neorigo redukce, ktere jsou tu prezentovane a obe jsou velice tiche, prachy v trapu a vysledek zadny, S200 se mi nechce kupovat, protoze mi spunty nedrzi v usich, neni mozno poslouchat hudbu pripojenim nejakeho zarizeni pres bluetooth?

dekuji za odpoved
zanzibar
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků