HTC TYTN nebo HTC Universal-klady a zápory

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ledyyy 2. 12. 2006 22:12

Většinou jste mi radily tytna ,ale zajímalo by mě proč..?Ve windowsech se moc nevyznam,minulej víkend mi předváděl kamarád Vario a musel jsem taky podlehnout,nevím jaký z nich..Ale více se mi zamlouvá universal,rozlišení ,celkově je líp udělanej...:) V čem spočívají zápory oproti tytn?
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 2. 12. 2006 22:20

Nemá edge a hsdpa. Je taky větší.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 2. 12. 2006 22:45

Takže to je za 1. Pomalejší internet ,dík USER47,dál?
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 2. 12. 2006 23:00

No, mají odlišnou konstrukci, ale to asi víš. Jinak podle mě nic podstatného. Oba jsou to celkem rychlé a dobře vybavené přístroje. Já bych zvolil Universala, VGA displej je výborná věc a rychlost UMTS by mi stačila. Ale pokud jsi z menšího města, kde není pokrytí UMTS, tak vem raději něco s EDGE.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 2. 12. 2006 23:17

Díks ,tak nějak bych to taky řek;-) VGA displej mě láká hodně..a ta kontrukce taky boží..já bych volil tka yuniversal,ale právě je divný proč všichni ,tak moc tytna...myslíš ,že jen kvůli edge a hscdpa?Dík moc,jsi ochotnej :tleskani
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Narcissus 3. 12. 2006 02:16

Většina lidí se zalekne Universalovy velikosti. Já radši budu mít něco velkého, ale použitelného, než pidižvíka na nic, který je ale pohodlný v kapse. Navíc dost lidem jde o jakousi trapnou image, a nechtějí být viděni s "takovou lopatou" u ucha - "dyť to vypadá blbě". To už je ale jejich boj, že ;). Jinak TyTN má rozhodně lepší foťák, zřejmě i výdrž (pro mne bezvýznamný parametr) a též ovládání tlačítky po obvodu přístroje a kolem displeje. Sítě jsou otázka preferencí (EDGE, HSDPA, UMTS). Ve všem ostatním je lepší Universal. Např. pořádný displej, pořádná klávesnice, SD karty (ne žádné náhražky mini a mikro), zdířka pro 3.5 jack (to je dnes snad už rarita), celková koncepce. Samozřejmě se na každý Univův parametr najde pda, které je lepší, ale jako soubor parametrů a vlastností je (již od roku 2005) Universal zatím nepřekonán.
Ještě ke koncepci - Wizard a TyTN jsou spíš vhodné do ruky a Universal spíš na stůl ala notebook.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 12. 2006 15:38

Universal je super jako druhé, sekundání azřízení. Ale žít s ním jako s mobilem, to nevím... ;)

Klady pro TyTNa:

malinkej
HSDPA
lepší foťák

Zápory pro TyTNa:

blbý paměťovky
horší klávesnice
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 3. 12. 2006 19:21

To Kryštof Korb:Dík moc,že se tady taky objeví někdo pro tytna:) Sice se víc přiklánim pro universal postupem času..:) ,ale přece jen ,taky znam názor,někoho kdo universal moc nechce,ale stejně se divim..co jsem koukal ,tak se doporučuje víc tytn,ale tady to máme 2:1 pro UNIVERSAL...Ještě někdo má zkušenosti...s jednim..?

to Narcissus:Dík za příspěvek..pěkně si to rozepsal ,proč to lidi nechtěj,proč zase jo...co má navíc , včem strádá,moc povedený..:) taky poatří dík za ochotu
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod pepino34 3. 12. 2006 19:28

Heh chlape, ty ses trefil...
Zrovna za měsíc budu přeházet z Qteka 9000 na HTC TyTn.
Už mě vadí ta cihla, ale zase mě bude líto toho displeje.
pepino34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 3. 12. 2006 19:35

Jen kvůli velikosti to vyměníš:( Nebudeš ji chtit prodat?A jinak jak si s ní byl spokojen..?Jsem rád,že je tady i někdo takovej...:)Mě se ta konstrukce náhodou líbí a vga displej je...božíí :oboze
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Narcissus 3. 12. 2006 20:28

Člověk, co už prodal hodně Universalů mi povídal, že se jich dost lidí zbavuje. Takže je třeba si pořádně rozmyslet, jestli ho člověk fakt využije, ať ho pak nemusí zase prodávat.
Ale na druhou stranu je pak na trhu dostatek levných Univů, a je z čeho vybírat... ;)
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledyyy 4. 12. 2006 20:39

jj,asi koupim šedivku,nebo nějakej starší...:) Tytn,se mi nelíbí konstrukcí,displej děs,ty paměťovky fujj,,zatim co universal pravej opak a 3,5 jack taky využiju.. TO by bylo asi 2:1 pro universal + jeden co vyměnil svuj universal za tytn...řekněme 2:2 :)
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Ledyyy 4. 12. 2006 21:28

Narcissus píše:Člověk, co už prodal hodně Universalů mi povídal, že se jich dost lidí zbavuje. Takže je třeba si pořádně rozmyslet, jestli ho člověk fakt využije, ať ho pak nemusí zase prodávat.
Ale na druhou stranu je pak na trhu dostatek levných Univů, a je z čeho vybírat... ;)e/quote]

Ještě včera jsem si byl jistej universlem,ale teďka co tak koukam na trh...např: Qtek 9000-doprodáno-náhrada htc tytn ,nebo na mobilmanii,vyměním htc universal za tytn,děsí mě to,mají s nima špatný zkušenosti,nebo jim jen nesedí konstrukce... :hm Je to divný ,že se jich najde hodně..a taky je vidět ,že na druhou stranu je hodně tytn,který se teda taky mění,ale za něco Symbianovýho,nikdy snad za universala,to je universal za tytn:( jsem v rozpacích...
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 4. 12. 2006 22:15

No, ještě můžeš kouknout na ce4you a rozšířit si svoje "skóre" ;)
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 4. 12. 2006 22:35

Ledyyy: IMHO většina lidí mění Universala, protože pak přijdou na to, že je přeci jen moc velekej...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků