BETA: Nová fotogalerie na MobilManii

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Domca 15. 11. 2006 14:22

Gratuluji k galerii je fuck dobra
Domca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 15. 11. 2006 22:17

Má vlastně cenu desítibodové hodnocení? Zatím vidno, návštěvníci galerie hodnotí pouze v případě líbí / nelíbí (spíše neosloví). Resp, libí - každý dá hned deset bodů, neosloví - nedá nic (ani bodík).

Jak s tímto naložíte?

Plánuje se integrace galerie i do subSilveru?
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 11. 2006 22:20

Já myslím, že je to otázka zvyku hodnotitelů. Já se snažím hodnotit v celé škále, bohužel fotek, kterým bych dal 9 nebo 10 tam moc není:). A to odhlížím od technické kvality.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 11. 2006 22:23

Hodnocení: možná to upravíme.

Subsilver: neplánuje, to je doplňková šablona, kde nejsou všechny funkce.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 16. 11. 2006 17:21

Takovou galerii jsem si již představovala, když jsem před už hezkou dobou založila téma v sekci Nokia: Velký průzkum jak fotí Vaše Nokie.

Jsem ráda, že jste udělali takovou fotogallerii, která se netýká samozřejmě jen Nokií, ale i ostatních značek :wink:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 16. 11. 2006 20:19

Mohli by jste tam přidat ještě více druhů mobilů? Taťka třeba má MDA2 a to tam není. Nebo třeba Benq-Siemens.
,,Odvaž se a pak se uvidí"-Napoleon
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Matej Pospichal
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 16. 11. 2006 20:38

Ano, to by nebylo špatné. Bylo by dobré, kdyby tam byla třeba položka "Jiný telefon" a člověk by tam ten název telefonu mohl dopsat. Nevím však, jestli je to technicky možné (resp. jestli si s tím programátoři budou plýtvat čas)...
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Switch007 16. 11. 2006 20:41

Doporučuji ještě nějak víc propagovat galerii na autorevue. Galerie na mobilmanii by IMHO měla spíše být podobné té na digiaréně a ty spousty aut by se měly přesunout právě na autorevue :roll: Nebo zaveďte přísnější limity na vkládání fotek a lidé si to budou rozmýšlet, jakou fotku ukáží světu. Chápu, že teď jde o to naplnit novou službu co nejvíce fotografiemi, ale časem bych klidně zavedl stejné limity jako na digiaréně..
Switch007
Junior

Odeslat příspěvekod Wracker 16. 11. 2006 22:55

a nesly by dodelat statistiky jako kolik lidi pouziva treba SE kolik SE..jake rozliseni prevlada pod. ? myslim, ze nejsem jediny koho by podobna statistika zjímala...
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 17. 11. 2006 17:17

Jedna věc mě mrzí a to u fotografií automobilů. Návštěvníci galerie hodnotí podle toho, jaký model se podařilo zachytit, kvalita fotografie a hlavně to, jestli (a jak) osloví, je vůbec nezajímá.

Kolikrát vidím rozostřenou fotografii luxusního modelu, většinou jde o zcela nudnou "středovku" a pod tím vším hodnocení deset bodů. Většinou ještě dopovázeno komentářem "...tu chci taky, moje krevní skupina, to je můj sen..." a podobně.

Nad fotografiemi v ostatních kategoriích musí návštěvník chvíli přemýšet (číst fotografii). Ti, kteří navštěvují galerie, ví jak to myslím. Fotografie svým tématem osloví, vyvolá pocity, otázky.

I fotografii automobilu lze udělat pro diváka zajímavým způsobem, v naší galerii je takových ovšem velice málo. O to víc člověka mrzí, že mají nejvyšší možné hodnocení, protože zachycují poslední model. Oproti tomu fotografie v sekci Lidé: já, rodina, přátelé a děti, které můžou být hodně osobní a lépe se čtou, zůstávají bez povšimnutí.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 17. 11. 2006 17:25

Mě se nelíbí, že u Siemensu si nemuzu vybrat SX1. Asi to byl u Siemensu uplne bezvyznamny telefon, o kterem nikdy nevysla skvela recenze, ktera nemohla dopadnou lepe.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 17. 11. 2006 17:31

De Funes píše:jestli (a jak) osloví, je vůbec nezajímá
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 17. 11. 2006 17:40

Pro jistotu jsem pridal dalsi auta :D
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 17. 11. 2006 18:16

Hele, nemohli byste tam pridat znacku palmOne ? Bych tam treba hodil par fotek z Trea...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod jannnn 17. 11. 2006 18:27

O tvy fotky z hospy asi nikdo zajem nema :)

Jinak uz sem teda taky ted galerii vyuzil a libi se mi, dik za ni :)
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků