SE J220i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jurry 7. 11. 2006 09:38

Ahoj, chci si koupit SE J220i, potřebuji ho jako rychlou náhradu za stracený telefon. A jelikož nejsou money, chvíli si ho nechám. Takže mě zajímají 2 věci:

Jakej potřebuji kabel na propojení s PC (obrázky, zvuk)

a jestli jde nějak přehrát nebo poladit software a z telefonu třeba udělat lepší

něco jsem tu procházel a nic nemohu najít. A u toho kabelu kdyžtak jestli můžu poprosit i přímo nějaký odkaz. Díky :wink:
Jurry
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Somebody 10. 11. 2006 10:00

Tenhle mobil chci koupi holce do skoly a jestli jsem dobre cetl recenze, tak s PC propojit nejde !!! Obrazky a melodie dostanes do mobilu jen pomoci MMS nebo pres Wap ...
Somebody
Junior

Odeslat příspěvekod F1.2000 10. 11. 2006 11:45

jo a jinej tam asi nedostaneš možná z j230 ale to nevím ale asi ne a kdyby to šlo tak budeš mít FM... sice mají stejný HW ale mají asi odlišné paměti a tak nevím moc tomu nerozumím
:wink: :wink:
F1.2000
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gromm 10. 11. 2006 12:12

Přehráním FW rádio nezískáš, protože rádio je HW věc :wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 13. 11. 2006 20:19

A co schémata? Ty se taky dají dostat do J220i přes MMS?
,,Odvaž se a pak se uvidí"-Napoleon
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Matej Pospichal
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jurry 14. 11. 2006 05:58

tak už ten mobil mám, kabel jsem si půjčil od kamaráda z W700i, bohužel doopravdy asi propojit nejde. Protože jakmile připojím telefon ke kabelu, napíše to něco jako: "telefon nerozpoznal připojené zařízení". Ale teda nechápu, jak můžu dostat do mobilu schémata z PC programu (název si nepamatuju, ale je to ten standartní na SE). Zkusím pohledat ještě někde na netu, jestli na něco nenarazím, ale vypadá že mám na připojení smůlu :(
Jurry
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre (novy) 14. 11. 2006 09:01

no tak si zkus precist manual, pokud tam o tom nic nebude a kabel opravdu nejde, tak asi jina moznost, nez stahnuti pres WAP ti nezbyva. U vetsiny SE, kteri podporuji kabel a software na propojeni je CD v baleni.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny-D 13. 12. 2006 23:27

Ahoj chci se zeptat dá se přes kabel aktualicovat firmware v tomhle mobilu? Díky
Johny-D
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků