T-Mobile opět jedničkou

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 9. 11. 2006 13:55

T-Mobile má opět nejvyšší počet zákazníků, a to 4,823 mil., oproti konkurenčnímu O2 s 4,76 mil.
Více zde nebo tady
Takže se potvrdily spekulace. Co vy na to??
Naposledy upravil esquire dne 9. 11. 2006 14:07, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 11. 2006 14:02

No, už se tady kvůli tomu obevilo fórum, tak to tu asi brzy zamknou :-) T-M by mohl opět udělat nějakou akci pro všechny své zákazníky. Třeba tři měsíce volání zdarma do své sítě :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 9. 11. 2006 14:04

goob: Ano, ale to byly nepotvrzené informace, tohle je oficiální tisková zpráva. No hodně určitě udělaly SIMky rozdávané před základkami.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 11. 2006 14:08

esquire: Asi ano.. To bych řekl, že je zbytečné. Myslím, že by měl T-M spíše přetahovat zákazníky ostatních operátorů výhodnými nabídkami. Třeba takovým Bav se musel udělat docela díru do světa a jistě mu to přineslo hodně nových zákazníků i z řad konkurence.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 9. 11. 2006 14:13

Nevim, jestli je dobre se chlubit, ze ma nejvice zakazniku (nebo spis jen SIM), kdyz nema odpovidajici trzby.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 9. 11. 2006 14:19

Pokud rozdal hodně SIM, tak je logické, že na nich má tržbu malou a rozmělňuje se na nich zisk z ostatních SIM karet.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 9. 11. 2006 14:20

presne tak. a to ARPU, no ty nevydelecne simky ho nezvednou :-) ono nezalezi na poctu sim, ale na vydelku ;-) ackoliv i tak je skoda, ze se to zlomilo v dobe, kdy nastoupilo O2. Na druhou stranu je to vyhoda. O2 si toho aspon vsimne a do konce roku je na miste 1 zase zmena :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 9. 11. 2006 14:24

Pokud T-M některé svoje služby lehce modifikuje, změní účtování některých zvýhodnění a upraví především nižší tarify, má na to, aby se stal skutečnou jedničkou!
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 9. 11. 2006 14:30

Uvidíme jak s tím zahýbou " vánočky" myslím že O2 má vánoční předplacenky nejlákavější ( 100% kreditu, nebo pá - ne zadarmo )
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 9. 11. 2006 14:49

esquire píše:T-Mobile má opět nejvyšší počet zákazníků, a to 4,823 mil., oproti konkurenčnímu O2 s 4,76 mil.
Více b]zde[/b] nebo tady
Takže se potvrdily spekulace. Co vy na to???/quote]


Akorát moc nerozumím tomu dělení na tarifní a twist. Twist je přece taky tarif, ne?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 9. 11. 2006 14:58

radim: tarif je u nás zažité používat pro postpaidy v češtině není výstižný název pro opak předplacenek ( poplacenka?? )
anglické názvy prepaid a postpaid jsou nejpřesnější
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gogo.spk 9. 11. 2006 15:02

No pro akcionáře T-M to není moc veselá zpráva .... operátoru T-Mobile klesl za prní tři čtvrtletí zisk o 7,7 procenta na 4,15 miliardy korun ..... společnosti Telefónica O2, jak se nyní jmenuje bývalá skupina Českého Telecomu, vzrostl za tři čtvrtletí zisk na 6,8 miliardy korun, což je o 33,9 procenta více než loni ... možná budou u T-M padat nějaké hlavy ....
gogo.spk
Junior

Odeslat příspěvekod radim 9. 11. 2006 15:17

Michal P píše:radim: tarif je u nás zažité používat pro postpaidy v češtině není výstižný název pro opak předplacenek ( poplacenka?? )
anglické názvy prepaid a postpaid jsou nejpřesnějšís/quote]


U nás? To je kde? Postpaid je zcela jasný paušál, jakýpak tarif. Tarif znamená to, kolik platím za jednotku, ale v žádném případě neoznačuje, jestli platím předem nebo potom.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thomyy 9. 11. 2006 16:50

gogo.spk píše: ... společnosti Telefónica O2, jak se nyní jmenuje bývalá skupina Českého Telecomu, vzrostl za tři čtvrtletí zisk na 6,8 miliardy korun, což je o 33,9 procenta více než loni ... e/quote]


To sice jo, ale to je pro celou skupinu Telefónicy, ne?? Tedy i pro pevný. Takže porovnávat by se měli jen mobilní "divize", ne??
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 9. 11. 2006 17:15

thomyy: ale vsichni vime, ze pevny segment ma kazdy billing ztratu. takze tim padem ma mobilni zisk jeste vyssi.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků