Jaké fórum vyhraje: staré nebo nové?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jaké fórum je lepší?
Toto nové fórum 98 %  78%  [ 98 ]
Staré fórum na MobilManii 27 %  21%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 125

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 3. 2005 13:34

V úvodní sekci píšeme, že zatím nejsme stoprocentně rozhodnuti, jestli toto nové MobilForum nahradí staré fórum z MobilManie. Záleží na tom, které fórum bude navštěvovanější, oblíbenější, které bude mít větší úroveň ... které budete mít rádi. Zpočátku proto budou v provozu obě dvě fóra a časem se uvidí.

Udělejme ale už takový rychlý průzkum. Hlasujte v anketě nahoře na této stránce.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 27. 3. 2005 16:44

Každému jistě více přirostlo k srdci jiné (mě více to starší) a proto obě budou mít i nadále své příznivce, ale myslím si, že tak 70% bude směrovat sem.

Hlavní výhodu vidím v nutné registraci a z toho vyplývá (snad) méně flamu. No, uvidíme :)

Každopádně by to chtělo odkaz do baru na MM!
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loco(smazano) 27. 3. 2005 16:46

Petr_Novak píše:Každému jistě více přirostlo k srdci jiné (mě více to starší) a proto obě budou mít i nadále své příznivce, ale myslím si, že tak sb]70% bude směrovat /b]sem.

Hlavní výhodu vidím v nutné registraci a z toho vyplývá (snad) méně flamu. No, uvidíme :)

Každopádně by to chtělo odkaz do baru na MM!o/quote]


Mám podobný názor, ale i toto fórum by si zasloužilo odkaz na hlavní stranu MM. Přišlo by sem více lidí a mohlo by se to potom lépe posuzovat, které fórum bude pro MM lepší.
Loco(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 27. 3. 2005 16:48

Loco píše:
Petr_Novak píše:Každému jistě více přirostlo k srdci jiné (mě více to starší) a proto obě budou mít i nadále své příznivce, ale myslím si, že tak sb]70% bude směrovat /b]sem.

Hlavní výhodu vidím v nutné registraci a z toho vyplývá (snad) méně flamu. No, uvidíme :)

Každopádně by to chtělo odkaz do baru na MM!o/quote]

Mám podobný názor, ale i toto fórum by si zasloužilo odkaz na hlavní stranu MM. Přišlo by sem více lidí a mohlo by se to potom lépe posuzovat, které fórum bude pro MM lepší.p/quote]

Na všem se již pracuje..
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 27. 3. 2005 16:52

Loco píše:
Petr_Novak píše:Každému jistě více přirostlo k srdci jiné (mě více to starší) a proto obě budou mít i nadále své příznivce, ale myslím si, že tak sb]70% bude směrovat /b]sem.

Hlavní výhodu vidím v nutné registraci a z toho vyplývá (snad) méně flamu. No, uvidíme :)

Každopádně by to chtělo odkaz do baru na MM!o/quote]

Mám podobný názor, ale i toto fórum by si zasloužilo odkaz na hlavní stranu MM. Přišlo by sem více lidí a mohlo by se to potom lépe posuzovat, které fórum bude pro MM lepší.p/quote]


Však jo - pod tím "barem" si představuji tu žlutooranžovou lištu, jak jsou v ní odkazy (Katalog, Fórum, Poradna....).

(bar= angl. lišta, tyčinka... :)

PS: :shock: to je hustej smajlík :D
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krejča 27. 3. 2005 17:04

Já sem pro toto nové fórum, protože se musí lidé registrovat a tak tu nebudou vznikat tak velké skupiny lidí jako na starém fŕu mm.cz, které to fórum znepřehledňujou či ho nějak jinak poškozují. Sem budu chodit rozhodně častěji než na to staré.
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loco(smazano) 27. 3. 2005 17:11

[quote="Krejča";Já sem pro toto nové fórum, protože se musí lidé registrovat a tak tu nebudou vznikat tak velké skupiny lidí jako na starém fŕu mm.cz, které to fórum znepřehledňujou či ho nějak jinak poškozují. Sem budu chodit rozhodně častěji než na to staré.
Loco(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krejča 27. 3. 2005 17:17

Chápu co myslíš, ale toto má ještě jednu výhodu. Někteří ti taptáři flameři a další jejich názvy ještě nebudou znát moc toto fórum.
A když se podíváš na staré fórum tak je tam skoro každý neregistrovaný.
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikes 27. 3. 2005 17:35

Osobně si myslím, že se toto fórum ujme více slávy, jelikož fóra běhající pod phpBB2 používá dnes téměř každý a už jsme na ně tak nějak zvyklí.
Mikes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iva 27. 3. 2005 18:50

Jsem taky jednoznecne pro toto nove forum!!!!! Vzdyt se uz pouziva skoro vsude, tak nechapu, jak pro nekoho muze byt neprehledne!?!?!?!?! :roll:
iva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 27. 3. 2005 18:57

Já jsem taky jednoznačně pro toto nové fórum.

To staré bylo opravdu příšerné a v poslední době pro mě mělo nulovou informační hodnotu.

A to jen kůvli velkému množství naprosto nesmyslných příspěvků, které zakládali "pitomci" (tak nazývám lidi, kteří na fórech jen zbytečně prudí), kteří nemají nic lepšího na práci.

Jak říkal Švejk: "Lidi jsou různí, většinou hov**a".

Proto přeji tomu fóru, aby takových hov** tu bylo co nejméně. Jedině pak bude kvalitní.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod Krejča 27. 3. 2005 19:05

Marek Hajn napsal:
Já jsem taky jednoznačně pro toto nové fórum.

To staré bylo opravdu příšerné a v poslední době pro mě mělo nulovou informační hodnotu.

A to jen kůvli velkému množství naprosto nesmyslných příspěvků, které zakládali "pitomci" (tak nazývám lidi, kteří na fórech jen zbytečně prudí), kteří nemají nic lepšího na práci.

Jak říkal Švejk: "Lidi jsou různí, většinou hov**a".

Proto přeji tomu fóru, aby takových hov** tu bylo co nejméně. Jedině pak bude kvalitní.h/quote]

Přesně tak
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 3. 2005 19:21

Dnes a ještě patrně zítra bude toto fórum stále v pilotním provozu. Zatím ho proto nechceme tolik propagovat, protože pořád ladíme a vylepšuje.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 27. 3. 2005 19:27

Co se na novem foru libi me:

1) linearita. Diky tomu se v jednom threadu lide bavi na jedno tema a diskuze se netristi. Kdo se proti tomu provini neni tolerovan protoze vnasi zmatek takze to uzivatele vetsinou nedelaji a pokud uz to nekdo udela neni problem thread rozdelit pripadne promazat.

2) Jasne definovani moderatori, kteri se staraji o dane sekce a dobre jim rozumi. Maji pravomoce mazat/presouvat atd. Toto ma nejvetsi vliv na poradek; zadna registrace jeste zadneho prudice neodradila. Schopny moderator oproti tomu nenmiva problem udrzet poradek.

3) Fora tohoto typu vetsinou zacnou vytvaret komunitu lidi, kteri se navzajem (alespon virtualne) znaji. Zkusenost ukazuje, ze pak na sebe nedaji dlouho cekat srazy a podobne.

4) Lepsi funkcionalita v mnoha smerech. Je videt, kteri uzivatele jsou online. Soukrome zpravy. Lepsi moznost sledovat thready a desitky dalsich moznosti.

Co se mi nelibi:

1) Forum pocita prispevky uzivatelu. Nekdy je fajn videt kdo je jak aktivni ale na druhou stranu to vede k tzv. posthutingu a casto se ukazuje, ze mene je nekdy vice.
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 3. 2005 19:37

miho píše:Co se mi nelibi:

1) Forum pocita prispevky uzivatelu. Nekdy je fajn videt kdo je jak aktivni ale na druhou stranu to vede k tzv. posthutingu a casto se ukazuje, ze mene je nekdy vice.


Souhlasím. Odstraníme počet příspěvků pod autorem. V budoucnu připravíme hodnocení, takže bude zhruba jasné, jak na tom kdo je. Přesné číslo ale nutí k větší aktivitě, což může být spíš ke škodě.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků