Aut. servisy nepřijímají Siemensy !!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Slávek 30. 10. 2006 15:15

Když se neuzná záruka, většinou to znamená, že je záruka zrušená z důvodu nedodržení záručních podmínek.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Samsonov 31. 10. 2006 10:56

A pokud mam Siemense z Tesca? Bude oprava, nebo vrátí prašule? :D
Samsonov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 31. 10. 2006 18:46

Se zeptej u nich. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 2. 11. 2006 07:49

Samsonov píše:A pokud mam Siemense z Tesca? Bude oprava, nebo vrátí prašule? :D-/quote]


Řek bych, že si telefon nechají 30dní a pak vrátí peníze.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rulx 2. 11. 2006 18:17

Nemyslím to škodolibě, ale jsem rád, že jsem oba moje mobily značky Siemens úspěšně prodal. :mrgreen: Když vidím, jak BenQ krachuje, a s tím spojené problémy, jako je nefungující servis, není o co stát. :pozor2 Určitě přejdu na jinou značku, ale zatím nevím na kterou. :hm
rulx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 2. 11. 2006 18:40

rulx píše:Nemyslím to škodolibě, ale jsem rád, že jsem oba moje mobily značky Siemens úspěšně prodal. :mrgreen: Když vidím, jak BenQ krachuje, a s tím spojené problémy, jako je nefungující servis, není o co stát. :pozor2 Určitě přejdu na jinou značku, ale zatím nevím na kterou. :hme/quote]


Je mi líto, že to musim říct, ale nejspíš taky přesedlam. Dost velká rána bylo už spojení s Benq, což znamenalo zánik skvělých telefonů a teď krach celý společnosti.. Telefony Siemens nadobro zanikly, velká škoda.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 2. 11. 2006 19:23

standa_pochcalpadlo píše:Telefony Siemens nadobro zanikly, velká škoda.a/quote]
Přesně tak. Měl jsem jich pět, ale nový mobil v budoucnu bude skoro určitě od jiného výrobce.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rulx 2. 11. 2006 20:40

standa_pochcalpadlo píše:Je mi líto, že to musim říct, ale nejspíš taky přesedlam. Dost velká rána bylo už spojení s Benq, což znamenalo zánik skvělých telefonů a teď krach celý společnosti.. Telefony Siemens nadobro zanikly, velká škoda.n/quote]

Ano, je to velká škoda, taky je mi to líto. :cry: Jen jsem to nenapsal do mého předchozího příspěvku, nechtěl jsem být moc sentimentální. :wink: Měl jsem sice pouze 2 mobily Siemens, Siemens M35i a Siemens A57, ale byl jsem s nimi moc spokojený. :) Z novějších Siemensů se mi líbily Siemens SX1 a Siemens SXG75. A já si bláhově myslel, že po spojení s BenQ budou vyrábět smartphony se Symbianem S60 3rd Edition, Windows Mobile.5.0, nebo Linuxem a s kvalitním fotoaparátem v mobilu. Teď vidím, že nám už BenQ co se mobilů týče nic víc nenabídne. :(
rulx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 2. 11. 2006 21:37

Jestli se za Siemens nepostaví někdo schopnej kdo nebude chtít nechat zaniknout tradici tak skončil. Holt neustál v konkurenci.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kachel 6. 11. 2006 21:44

Můžete mi poradit co mam dělat, když mi na SX1 nefunguje mikrofon a záruka vyprší 25.11? Když jsem volal na reklamace, řekli mi, abych to tam neposílal, že nemaj díly a poslali by mi to zpátky. A ještě bych prej musel zaplatit 400kč za poštovný. :x
Kupoval jsem to v bazaru.
kachel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standam 6. 11. 2006 22:14

kachel píše:Můžete mi poradit co mam dělat, když mi na SX1 nefunguje mikrofon a záruka vyprší 25.11? Když jsem volal na reklamace, řekli mi, abych to tam neposílal, že nemaj díly a poslali by mi to zpátky. A ještě bych prej musel zaplatit 400kč za poštovný. :x
Kupoval jsem to v bazaru. /quote]

Pokud mas zarucak(prodejni doklad), mas jedinou sanci a to reklamovat u prodejce.
Pro pripad, ze by se "cukal" si s sebou vezmi svedka a pripadne dokumentuj(audio nebo video zaznam).
Dle meho odhadu nemuzes delat nic jineho.
Standam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 6. 11. 2006 22:40

Standam píše:
kachel píše:Můžete mi poradit co mam dělat, když mi na SX1 nefunguje mikrofon a záruka vyprší 25.11? Když jsem volal na reklamace, řekli mi, abych to tam neposílal, že nemaj díly a poslali by mi to zpátky. A ještě bych prej musel zaplatit 400kč za poštovný. :x
Kupoval jsem to v bazaru. /quote]
Pokud mas zarucak(prodejni doklad), mas jedinou sanci a to reklamovat u prodejce.
Pro pripad, ze by se "cukal" si s sebou vezmi svedka a pripadne dokumentuj(audio nebo video zaznam).
Dle meho odhadu nemuzes delat nic jineho.


Když on asi myslel že má orig. záruku na mobil z bazaru, pokud tomu dobře rozumim. Čili to chce reklamovat u prodejce kde byl ten telefon původně koupenej.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kachel 7. 11. 2006 01:11

Jo mam orig. záručák. Ale nevim kde to kupoval původní majitel, takže mi zbejvá reklamovat jenom přímo u Siemensu. A ty mi právě řekli, že to nepřijímaj.
Nevim kolik může stát výměna mikrofonu, když tak bych to i zaplatil, ale jestli na to maj ještě někde díly? :(
kachel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standam 7. 11. 2006 08:26

kachel píše:Jo mam orig. záručák. Ale nevim kde to kupoval původní majitel, takže mi zbejvá reklamovat jenom přímo u Siemensu. A ty mi právě řekli, že to nepřijímaj.
Nevim kolik může stát výměna mikrofonu, když tak bych to i zaplatil, ale jestli na to maj ještě někde díly? :(i/quote]

Na zarucaku musis mit krome datumu prodeje i razitko prodejny, jinak ti neni na nic.Kdyby byla normalni situace a servisy fungovali, nebyl by problem potvrzeni zarucaku sehnat, ale dnes do toho tezko nekdo pujde - znamenalo by to pro neho prebrani zaruky.
Samotny mikrofon prijde obvykle na 30-100kc, kolik vymena netusim, ale na tvem miste bych si pospisil....nez dojdou nahradni dily.
Standam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 7. 11. 2006 10:12

Je to blbý no. Bohužel na situaci siemensu doplatí lidi jako ty. Samozřejmě taky malí prodejci ale z koncových spotřebitelů to mají nejhorší ti, kteří mají mobil sice se zárukou ale koupenej z druhý ruky a nemají momentálně šanci to reklamovat.
Podle našich zákonů má ke spotřebiteli povinnosti jenom prodejce. Jen nevím jestli se do toho nepromítne nějakym způsobem i ten bazar, kdes ten mobil koupil. Jestli nepřejímá část odpovědnosti za záruku.. Doporučuju skouknout http://www.spotrebitele.info a poptat se..
Naposledy upravil standa_pochcalpadlo dne 7. 11. 2006 12:51, celkově upraveno 1
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků