Nokia 6233 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 61094125 2. 11. 2006 12:47

a kdyz vite presny rozmer, nevit jak se dostat dovnitr?
61094125
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Čiko 2. 11. 2006 12:53

jj.. o ten typ sroubovaku mi slo...celkem bych taky potreboval poradit jak ten foun rozebrat...shanel jsem na netu service manual a pro 6233 neni nikde k sehnani. :hm
3210-T230-T630-K700i-K750i-N70-6233 Black-MDA Vario
Čiko
Junior

Odeslat příspěvekod 61094125 2. 11. 2006 13:01

ted sem psal mail servisu treba mi odepisou i neco jineho nez "prineste to sem, my vam to udelame..."
61094125
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slamka 2. 11. 2006 15:35

Tak som dnes dal môj telefón do servisu. Bral som ho v sobotu a už som našiel kopu chýb...
1. kalendár v pohotovostnom stave nezobrazuje dátum ani poznámky, pri prechode kurzorom cez kalendárovú lištu pohotovostný stav zamrzol..
2. pri zobrazení obrázku a stlačení "poslať" sa telefón samovoľne reštartoval.
3. nejaké drobné chybičky - telefón sám od seba ožíval, zasvietil displej (ale to len v téme Orange)

Mal by byť hneď dnes hotový, tak som zvedavý. Našťastie je servis Nokie natoľko schopný, že takéto veci robia do hodiny.. Nie ako Siemens, vždy mesiac!
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod stepz 3. 11. 2006 00:10

:?: :?: :?:
Jak vam funguji vibrace i tohoto founu ???
Ja jsem u sveho pristroje spozoroval ze mi vibruje (pri prichodu sms) pokazdy jinac! ,bud kratce jen tak pul sekundove "vrn" nebo klasicky dlouze tak trisekundove "vrrrrn vrrrrrrn vrrrrn" coz je docela zvlastni. Je to o nastaveni ?? Dela to nekomu taky ? Me spise vice funguje to kratounke zavibrovani"
stepz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marek9999 3. 11. 2006 08:26

Chcem si pozrieť film v 6233 ale nechce sa my ho púštat vždy od začiatku. Viem že sa to tu isto riešilo ale tých 100 strán čítať je vela :( poradí niekto?? dik
Nokia 6233 V3.70 + microSD 64MB
marek9999
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tereza Křížová 3. 11. 2006 09:19

Nevite někdo na které stráce se řešilo přehrávání filmů v 6233???
Tereza Křížová
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slamka 3. 11. 2006 09:53

Tak mám telefón doma, vyzerá byť všetko OK. V servise zrejme pochopili že Orange FW s tým telefónom proste nepôjde a dali mi tam originál NOKIA!! Huráááá!! Žiadne brandovanie!!! :tleskani :D :D

Akurát som zistil že Nokia PC Suite pri zálohovaní dát nerozlišuje priezviská a mená a teraz mám všetkých cca. 250 kontaktov len ako priezviská a to ešte sú tam naopak zapísaní, najskôr meno a až potom priezvisko.. Môžem všetko prerábať.....

A ešte čosi - Orange je neschopný, nič im nefunguje, idem sa tam rozkričať na nich do centrály. Nevedia mi poslat nastavenia dátových služieb, na stránkach nemajú k tomuto telefónu nič,.... :?
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod alesus 3. 11. 2006 12:07

ked teda chces lepsie multimedia... ja mam tiez teraz velku dilemu lebo momentalne(3.11.) je v orangei SE W810i a 6233 ze rovnaku cenu(mam zlavu 500sk na 6233 ako stary zakaznik) takze obe su za 4490Sk...a fakt neviem uz som precital vsttky clanky vo fore na tuto temu a dokonca som sa preluskal aj 116 stranamy tohto topicu ale stale neviem.proste za SE hovoria multimedia+pribalena 512 karta + moznost pouzivat normalne sluchatka + dobre sluchatka v baleni+usb kabel uz v baleni+lepsi fotak.a to za cenu 4990sk a zase za 6233 hovori vsetko ostatne,display jeho jemnost+rychlost+moznost prisposobenia+3g+klavesnica +moznst nastavovania profilov atd a HLAVNE doteraz som mal 3nokie takze neviem ci by som si zvykol na SE. ja viem ze asi mi nikto neporadi a budem samusiet rozhodnut sam.je mi jasne ze zabava multimedia vyhrava SE a Precovne funkcie vyhrava 6233.No dufam,ze to nebolo az tak out of topic moj prispevok.ak ano nech ho modderator kludne vymaze:):):) :roll:
alesus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alesus 3. 11. 2006 12:31

no mal som dat asi citovat,teraz to vyzera fakt out of topic...hold clovek sa stalem ma co ucit:)
alesus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Acorp 3. 11. 2006 13:17

video - jedinný způsob je video rozdělit třeba na 10 částí a ty postupně pouštět. Pokud nechcete koukat pořád od začátku :)
Acorp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 3. 11. 2006 14:32

Už som konečne rozchodil aj e-mail. Keď niekto bude potrebovať poradiť a má Orange, obráť sa na mňa.. Sú to galeje!! Ale už viem ako na to.. ;)

Ešte rozbehať Jimma :hm a bude to dokonalé..

Ešte čosi - má zmysel používať v kontaktoch priezvisko a meno zvlášť?? Keď som totiž pred tým ako som dal telefón do servisu použil Nokia PC Suite na zálohovanie dát a následne ich obnovil, všetky mená sú dané ako priezvisko a ešte k tomu naopak, čiže krstné a priezvisko za sebou.. Nokia PC Suite proste neodkladá databázu dvoch mien ale len jedno!!
Nechcem prepisovať zas 250 kontaktov a keď sa niečo stane s telefónom tak zas.... :hm
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod Andrysska 3. 11. 2006 15:41

No, jak jsem tady už jednou psala, mám problém s časem u sms zpráv. Co je divné- když já odešlu sms, jako odeslaná mi uloží správný čas. Ale když mi sms přijde a já se chci kouknout kdy dorazila, zobrazí se mi úplně nesmyslný čas.....
Ví někdo jak na to?? :cry:
Andrysska
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICi 3. 11. 2006 16:09

fific píše:
ICi píše:Tady je to nastaveni (wap a web mi jede fajn pres GPRS)
Jmeno a adresy:
nazev uctu: seznam
cele jmeno: Mobile email
Adresa el posty pro tento ucet: iicii@seznam.cz
Prichozi server:
typ serveru: pop
Nazev serveru: pop3.seznam.cz
Uziv jmeno pro server prichozi posty: iicii
Heslo: *****
Zopakujte heslo:*****
Server pro odchozi postu:
Nazev serveru: smtp.vodafonemail.cz
uziv jmeno a heslo pro server odchozi posty: stejne jako prichozi
Pokrocile prijimani:
zabezpeceni prihlaseni:
vypnuto
Cislo portu serveru: 110
Pokročile odesilani::/b]
Odpoved na adresu: iicii@seznam.cz
vlozit podpis: *ne
Zabezpecene prihlaseni: vypnuto
cislo portu serveru: 25

PS: posta mi nejde ani prijmout ani odeslat pise to chybu...uz jsem ji tu psal nekolikrat mam znovu?
Diky za kazdou radu. Kdyby to nebylo zrejme mam: vodafone Odepis a 6233 a mail u seznamu. Diiik


tak mozna je to uplna hloupost ale ja osobne mam drobnou odchylku od Vaseho nastaveni.

[b]Prichozi server:
typ serveru: pop
Nazev serveru: pop3.seznam.cz
Uziv jmeno pro server prichozi posty: jmeno@seznam.cz
Heslo: *****
Zopakujte heslo:*****

jak rikam nevim zda je to prava pricina ale me to maka dobre


Zkusil jsem to prepsat a nic,,. ona se ani nepokusi o pripojeni a stahnuti te posty....uz to pomalu vzdavam,,,ale stejne ji mam rad :oops:
S6 power -> C25 -> C35i -> M35i -> 3330 -> 3510i -> 3100 -> SGH-E700 -> T630 -> 6230 -> 6230i -> SGH-E720 -> 6230 -> 6280 -> 6233 [FW 3.70] / MSI USB BToes
-----------------------------------------------------
Vodafone - Odepiš
ICi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 3. 11. 2006 17:42

Nemáte někdo prosím prázdné logo ???Aby mi zmiznul z displeje Vodafone!!!prosííím!
lady (novy)
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků