Nokia 5500 Sport - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod standys 26. 10. 2006 18:31

Tak s tím mám taky trochu problém. U předchozí nokie se symbianem v pohodě a tahle holka trucuje
standys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 27. 10. 2006 07:58

musí se to nastavit, zobrazovat podle příjmení... ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhemza 27. 10. 2006 13:10

Díky, ale asi si tak úplně nerozumíme. Se zobrazováním je všechno v naprostým pořádku. Mám nastaveno zobrazení Příjmení, jméno, ale při vyhledávání je problém. Např. zadám písmeno H a místo Horák, Hrouda atd. mi vyjedou všichni Honzové, Hany atd. Tudíž otočený je to jen pro vyhledávání a to netuším, kde to nastavit. Kdo máte prosím poraďte.
jhemza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 27. 10. 2006 13:48

aha, tak to asi bude chyba ve Fw. Nechat přehrát na 3.18 a mohlo by to pomoct... ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhemza 27. 10. 2006 14:01

OK, kam se s tím obrátit? Jsem z Hradce Králového.
Díky
jhemza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KarelMlha 27. 10. 2006 14:40

KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhemza 27. 10. 2006 14:59

Ok. Díky. :D
jhemza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standys 29. 10. 2006 19:25

Teď jsem četl v diskuzi k nokii 5500 u nejmenovaného internetového obchodu toto:
"Telefon super ale po cca 3 tydnech pouzivani se zacala odloupavat klavesnice. Dost me to stve a mam takovy pocit ze to Nokia nevyresila dobre klavesnice je prilepena po okraji na malem kousku a sem tam uprostred. Mam takovy pocit ze se to bude stavat dal. Ko by mel zajem muzu zaslat foto jak to vypada."

Co Vy na to. Jukněte na své 5500. Já u své nic takového nepozoruji...
standys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoHN73132 29. 10. 2006 20:09

standys: ano je to "normalni" - ja sam mam telefon už 2 tydny na reklamaci... na Symbianforu ma stejny problem asi další 3 lidi..


Obrázek
JoHN73132
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bic0 30. 10. 2006 00:13

Moja tuzba po 5500-vke prave utrpela tazku ranu :-(
Bic0
Junior

Odeslat příspěvekod standys 30. 10. 2006 19:18

JoHN73132 píše:standys: ano je to "normalni" - ja sam mam telefon už 2 tydny na reklamaci... na Symbianforu ma stejny problem asi další 3 lidi..i/quote]

A až by mi náhodou taky můj telefon dostal "lupénku", nestačí to podlepit třeba chemoprénem nebo sekunďákem, než čekat na reklamaci. Myslím, že tam udělají totéž.
Čím pak volat, když nemám záložní foun.... :| :| :| sakryš
standys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin 30. 10. 2006 20:27

Ahoj lidi, může mi někdo poradit, kde se dá tento foun koupit do 8.000,-Kč s DPH, aby byl český a hlavně z dobrého e-shopu, popř. obchodě!! Děkuji!!! Pokud by někdo chtěl, tak ať mi písne klidn ěna ICQ! Díky!
Domin
Junior

Odeslat příspěvekod standys 30. 10. 2006 20:57

No já ho koupil na http://www.mobilni-telefony-biz.cz/noki ... 0_329.html
Přišel v pořádku a ještě mě informovali o stavu objednávky smskama
Jestli je ale z čech nebo od jinud nevím. Vím jen to, že mi jede na 100%

Pokud hledáš jen podle ceny, zajdi na http://www.jyxo.cz, dej hledat nokia 5500 ve ZBOŽÍ, vyjedou ti 5500tky snad skoro ve všech e-shopech včetně cen.

nebo http://www.srovname.cz
standys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin 30. 10. 2006 22:44

FOR STANDYS: Koukal jsem na to a ta cena je fakt super! Jsi s tím mobilem spokojenej? Tím myslím po stránce toho, kde jsi ho kupoval, zda-li nemáš obavu, že pokud se ti s ním něco stane, tak že nebude problém s reklamací atd?! V jaké ho máš barvě?
Domin
Junior

Odeslat příspěvekod Domin 30. 10. 2006 23:19

Takže už jsem se to tam dočetl!!!!
CITACE!!!

Původ telefonů

Některé telefony dovážíme i z EU resp. z Německa. Zboží má české menu, český návod a samozřejmě záruku 24 měsíců. Balení obsahuje veškeré příslušenství tak jak je dodáváno od výrobce. V případě záruční opravy je tedy nutné obrátit se přímo na naše středisko, jehož adresu naleznete na zadní straně záručního listu. Reklamace telefonu proběhne v autorizovaném servisu bez zbytečného odkladu nejpozději však do 40 dní od přijetí. Poté bude telefon odeslán na naše náklady zpět na Vaši adresu. V případě, že bydlíte v okolí Liberce a můžete se s reklamací zastavit na naši prodejně, zdarma Vám zapůjčíme náhradní telefon.
Domin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků