Co vam chybi na cx65?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martas 12. 7. 2005 07:59

Hodne lidi si stezovalo, ze tento telefon nema Bluetooth a pametove karty. Me Bluetooth sice nechybi, ale rozhodne bych bral lepsi fotak a vice pameti - i klidne diky karte. Mozna by se hodil i kvalitnejsi displej, ale na tento jsem uz zvykl. Je nektera funkce nebo "hardware" ktery chybi vam? :oboze
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ditto 12. 7. 2005 08:09

Mě bluetooth
YEEES :-)
Ditto
Junior

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 12. 7. 2005 08:20

No asi to bude znit divne, ale mi na nem nechybi asi nic. Ma presne ty funkce co od mobilu ocekavam. Ja treba BlueTooth vubec nepotrebuju, na posilani souboru mezi mobily vystacim s Irda...
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antik(smazano) 12. 7. 2005 09:19

Mohl by umět přehrávat mp3 nebo mmf. A když srovnám to vyzvánění s Ericssony, tak si myslím, že to neni nic moc například při přehrávání midů. Výdrž by mohla být malinko větší. Vydrží mi asi 4 dny a musím ho na noc vypínat.
Další věc je videa. Myslím, že v té kvalitě jsou nepoužitelná.
Bluetooth mi nechybí. Infra stačí. Paměťové karty mi taky nechybí.
antik(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas 12. 7. 2005 10:04

antik píše:Mohl by umět přehrávat mp3 nebo mmf. A když srovnám to vyzvánění s Ericssony, tak si myslím, že to neni nic moc například při přehrávání midů. Výdrž by mohla být malinko větší. Vydrží mi asi 4 dny a musím ho na noc vypínat.
Další věc je videa. Myslím, že v té kvalitě jsou nepoužitelná.
Bluetooth mi nechybí. Infra stačí. Paměťové karty mi taky nechybí.s/quote]


No jo, jenze kdybych chtel prehravat na mobilu mp3, tak bych bral pamez treba 512 mb a vydrz tak 14 dni :D :lol: :shock: A to je asi nerealne. Vydrz vetsi by se hodila vzdycky. Video - jj, je mizerne, ani ho nepouzivam ...
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antik(smazano) 12. 7. 2005 10:10

A co říkáš na tu kvalitu zvonění např. souborů midi oproti Ericssonům? Podle mě to je nebe a dudy, tady o dost vede Ericsson.
antik(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas 12. 7. 2005 10:56

antik píše:A co říkáš na tu kvalitu zvonění např. souborů midi oproti Ericssonům? Podle mě to je nebe a dudy, tady o dost vede Ericsson. /quote]


Pro me neni zvoneni az tak dulezite. Na poslech zni SE lepe, ale nikdy me to nenapadlo doopravdy srovnavat - treba stejnou melodii ... :hm
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cooler5 12. 7. 2005 11:46

jasne ze v polyfonii vedie Samsung a SE, siemens ma hrozne vyzvananie a keby ste chceli na nom pouzit mp3 tak by akurat roztrhalo reprak :lol: to chrci jak dive, co mi najviac chyba je rychlost a stabilita.A dost ma stve ked zamrzne v hrach. :roll: inak da sa. :)
cooler5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antik(smazano) 12. 7. 2005 14:58

Mno právě, na tom zvonění by mohl siemens zapracovat. A taky na displayi. Už je na čase trochu zvýšit rozlišení.

Co se týče stability. Loni se mi dvakrát stalo, že se mi v siemensu M55 vymazal telefonní seznam.

A letos mi upadl CX65 z nizké výšky na koberec, napsalo to chyba karty a po znovu zapnutí už šel f poho zase, akorát sem měl vymazané všechny textové poznámky v organizéru (ostaní věci jako upomínky zůstaly). To se mi zdá docela divný, proč se zrovna tohle vymaže. Kámoš taky říkal, že mu upadla nokie a smazaly se mu upomínky:) Fakt nechápu:)

Jo a před týdnem jsem byl v hospě a kámošovi tam na stůl spadl Siemens asi A45 nebo něco podobnýho levnýho a normálně se mu otočilo zobrazení displeje a ten začal zobrazovat vzhůru nohama:) Z toho taky dost nechápu:)
e. A1018s -> e. A2618 -> s. M35 -> s. ME45 -> s. M55 -> s. CX65
antik(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas 13. 7. 2005 06:44

antik píše:Jo a před týdnem jsem byl v hospě a kámošovi tam na stůl spadl Siemens asi A45 nebo něco podobnýho levnýho a normálně se mu otočilo zobrazení displeje a ten začal zobrazovat vzhůru nohama:) Z toho taky dost nechápu:) /quote]

Kamosovi tohle delala jeho me45 celkem pravidelne a bez duvodu, ale on to bral jako zaminku, aby se s tim vsem okolo chlubil a vlastne mu to az tak moc nevadilo, dokud mu displej nezmizel uplne ...

antik píše:A taky na displayi. Už je na čase trochu zvýšit rozlišení. e/quote]


K tematu - vazne Ti tak moc vadi rozliseni dipleje? Ja si na to zvykl asi po 15 minutach pouzivani mobilu a jeste se mi ani jednou nestalo, ze bych si rekl "ty jo, ten displej bych fakt potreboval lepsi!"
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 13. 7. 2005 06:50

Ja sice cx65 nemam, ale chci se zeptat, jaky mate joystick? Kamos ho ma kulaty a na konci takovou hladkou polokouli,coz se mi strasne blbe ovlada, porad mi z toho sjizdi prst, ale v recenzi na MM sem videl prohloubeny joystick.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 13. 7. 2005 08:06

mickaelb píše:Ja sice cx65 nemam, ale chci se zeptat, jaky mate joystick? Kamos ho ma kulaty a na konci takovou hladkou polokouli,coz se mi strasne blbe ovlada, porad mi z toho sjizdi prst, ale v recenzi na MM sem videl prohloubeny joystick.

Na konci joysticku je gelova gulicka, takze z toho prst nesjizdi (nemel by, ale zalezi jak vlhky mas prst, ale vzdycky si muzes pomoci nehtem) komu kulicka vyadne ma tam jamku :lol:
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas 13. 7. 2005 08:12

mickaelb píše:Ja sice cx65 nemam, ale chci se zeptat, jaky mate joystick? Kamos ho ma kulaty a na konci takovou hladkou polokouli,coz se mi strasne blbe ovlada, porad mi z toho sjizdi prst, ale v recenzi na MM sem videl prohloubeny joystick.


No, nejsem si uplne jisty, ale myslim, ze u prvnich kusu (testovaci?) to bylo tak, ze tam byl joystick, ktery na vrchni strane nemel nic, jen prohluben. Postupne po nejake dobe se zacaly prodavat mobily (nejen cx65, ale i c65 a mozna dalsi), kde do te prohlubne na joysticku byla prilepena takova "kapka" nejake pruhledne a tvrde umele hmoty, po ktere by prst mel udajne min klouzat. Ale kdo ma vecne zpocene ruky jak ja, tak asi vi svoje ...
Ale jeste jsem nedrzel v ruce mobil, na kterem by mi sel ovladat joystick bez problemu ... :hm
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas 13. 7. 2005 08:13

A jo, tak Fred byl rychlejsi ... :mrgreen:
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 13. 7. 2005 17:23

Chybi mi, ze Jimm neumi bezet na pozadi jako u Sony-Ericsonu (aspon o tom nevim).
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků